Skocz do zawartości

Zastanawiam się nad kupnem zegarka


najk

Rekomendowane odpowiedzi

@Egonax A może podzielisz się swoim doświadczeniem? Masz jakiegoś dwudziestoczterogodzinowca? Jakiego? Tak myślę, że może nie ma co startować z takiego poziomu, może najpierw powinienem kupić jakkiegoś mechanicznego... z innej beczki to i Glycine też się piękne trafiają 24h, a właściwości na bank lepsze od Szturmana. Poradźcie coś koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manolete nie, nie mam 24 godzinowca i nie sądzę, abym miał w przyszłości. M.in. z powodów, które opisałem w poprzednim poście. Ponadto nie pracuję i nie przebywam w miejscach, w których trudno ocenić porę dnia. 

Ale dobrze kombinujesz 😀 z tym klasycznym mechanikiem. Mniej znaczy więcej. Zegarek z 24 godzinną tarczą nie jest bardziej skomplikowany od klasycznego zegarka. Być moźe trafiłeś już na forum o zegarkach: http://zegarkiclub.pl/forum/

Proponuję poczytać, dalej dopytywać, ale przy ostatecznym wyborze kierować się sercem z odrobiną rozsądku. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem chronografa mało znanej mi marki Morellato.

http://www.morellato.com/shop/ms_en/watch-multi-function-sorrento-r0151128001.html

Mam do wykorzystania 700-800 zł lecz pojawiła się okazja na ten model za 250 zł. Pytanie czy warto wydać na niego małą sumkę czy rozejrzeć się za bardziej sprawdzoną marką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2017 o 15:02, grzechu26 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem chronografa mało znanej mi marki Morellato.

http://www.morellato.com/shop/ms_en/watch-multi-function-sorrento-r0151128001.html

Mam do wykorzystania 700-800 zł lecz pojawiła się okazja na ten model za 250 zł. Pytanie czy warto wydać na niego małą sumkę czy rozejrzeć się za bardziej sprawdzoną marką?

Nie warto, tandeta. Jeśli masz taki budżet, poszukaj Orienta "bambino" - ten zegarek jest bardzo fajny, ładnie się prezentuje i nie wygląda słabo. Chyba że szukasz chrono, to w tej cenie ciężko będzie coś dobrego.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wiadomo że najlepiej dołożyć :) Ale dzięki za trop z Łuczem, bo jak teraz myślę to faktycznie większość modeli Henry London które mi się podobają mają indeksy podobne do zegarków radzieckich, szczególnie kojarzy mi się z niektórymi Poljotami które widziałem gdzieś na olx lub na forum kmziz. Nie wiedziałem że trzeba zwracać uwagę czy jest "malowanką", rozumiem że na bazarku zegarkiclub.pl nie będzie takich rzeczy? Od jakiegoś czasu właśnie tam przeglądam stare zegarki.

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
35 minut temu, Krzysiek_W napisał:

Mam parcie na nowy zegarek, koniecznie czarny w całości, czyli tarcza i koperta. Zastanawialem się nad ball jak poniżej, jednak to budżet 15tys. więc szukam dalej. Ktoś coś podpowie?

Litr wody, a jak nie wystarczy, to dwa litry.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.