Skocz do zawartości

Producenci, marki butów - Crockett & Jones


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

E.Berg niestety nie robi już przecen na C&J na Black Friday (od dwóch lat). Teraz w miarę regularnie promocje są na buty CJ produkowane dla Bodileys i New&Lingwood, dodatkowo jak pisał @eye_lip bywają przeceniane w sklepie Budapester. Sam C&J również robi promocje dwa razy do roku, można dowiedzieć się jakie buty mają dostępne podczas wyprzedaży i złożyć zamowienie mailowo/przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 5.02.2020 o 09:21, 303 napisał:

Koledzy, podpowiecie, gdzie najlepiej się udać, żeby upolować dobrą cenę na buty C&J w Londynie?

Na Jermyn Street znajdziesz dwa sklepy C&J, ale nie liczyłbym na różnice w cenach. Dużo łatwiej upolować okazje na ebay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie mogę powiedzieć skąd mam (niezgodne z celami forum)

Jako użytkownik, któremu za trzy tygodnie stuknie dziewięć lat nieprzerwanej obecności na forum, postawię kłopotliwe pytanie: jeśli informacja gdzie dają krokiety w cenie Gino Rossi jest niezgodna z celami forum, to co jest z nimi zgodne?:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako użytkownik, któremu za trzy tygodnie stuknie dziewięć lat nieprzerwanej obecności na forum, postawię kłopotliwe pytanie: jeśli informacja gdzie dają krokiety w cenie Gino Rossi jest niezgodna z celami forum, to co jest z nimi zgodne?default_icon_e_smile.gif


Co ja poradzę, że wpisy o jakimś tam kupowaniu butów z drugiej ręki (teraz mówię czysto hipotetycznie) są kasowane ;)

A że można znaleźć Yanko za 200 złotych (choćby i z felerną skórą (puszczam oko do@lubo69 ) czy Crocketty za 750 na polskich serwisach, to chyba każdy poszukiwacz okazji powinien wiedzieć ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy mógłby ktoś porównać kopyta 337 i 367? Miałem Audleye na 337, ale rozglądam się za single monkami Savile i wyczytałem, że były one pierwotnie robione na 337, a później na 367. To co mnie lekko zmyliło, to stwierdzenie na stronie C&J, że 337 jest jednym z ich dłuższych kopyt. Dla mnie Audley w moim typowym rozmiarze 9UK były na długość na styk. Teraz mam możliwość kupna Savile na 337 w rozmiarze 9.5UK lub nowych na 367 gdzie nie wiem jak ono pasuje względem 337. Pomoże ktoś?

EDIT: znalazłem na stronie Bodileys

Last 367

Last 367 is a Hand Grade Collection last with a soft square toe. Originally developed for the Japanese market, 367 is an updated version of the much celebrated 337. Last No.337 was deemed a forward thinking last of its time, being one of the longer more extreme lasts on offer. Last 367 offers the same, soft square toe but also features a 'clipped' heel or back-part. Technically a superior last, it forms its origins in great company following the successes of its fore-part (from 337) and back-part (from 363)

Fitting Advice - Last 367 will offer a slightly closer fit to 337 and 348. Aesthetically it is almost indistinguishable to 337.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kormox napisał:

@Żorż Ponimirski petarda.

Jak z dopasowaniem?

Chciałbym powiedzieć, że petarda, bo but jest idealnie dopasowany w każdym wymiarze, ale jest jeden problem - single monki mają dość szeroki otwór na stopę, a ja mam wąskie pięty. Obadam temat dokładniej w ciągu kilku najbliższych dni w różnych skarpetkach i będę dumał. Żal by było się z nimi rozstać, bo wykonanie jest świetne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.