Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odwiedziłem w piątek butik na Niecałej 7. Wrażenie bardzo miłe, kompetentna obsługa (zresztą Kolega poznany na spotkaniu forumowym) i możliwość przymierzenia na żywo chyba wszystkiego z oferty online. Z racji moich skomplikowanych proporcji marynarki czy koszule od Zacka niestety nie leżą na mnie na za dobrze, ale jakość oceniam na bardzo przyzwoitą, w cenach wyprzedażowych warto się zainteresować. Największe wrażanie zrobił dwurzędowy płaszcza Napoli II z wełny z kaszmirem Loro Piana - piękna tkanina i świetny krój.

Nie wyszedłem z pustymi rękami, przygarnąłem taką oto poszetkę z mieszanki jedwab-wełna. Jak widać uszyta równo i bardzo ładnie rolowane brzegi. Na tle benchmarku w postaci Turnbull & Asset nie ma się czego wstydzić. Sam materiał jest bardzo zwiewny, zdecydowanie bliższy do lekkiego jedwabiu niż wełny, stąd rozmiar 40x40 jest adekwatny. 

zackposz.jpg.a813ef7d0df57c7c0ef75b0e772de17d.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawują się marynarki bez podszewski? Jedna marynarka przypadła mi do gustu, ale połączenie "flanela + brak podszewski" sugeruje, że będzie to marynarka niesamowicie gniotąca się na plecach. Podpowiedzi? Refutacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 2/23/2018 o 16:11, weber napisał:

Jak sprawują się marynarki bez podszewski? Jedna marynarka przypadła mi do gustu, ale połączenie "flanela + brak podszewski" sugeruje, że będzie to marynarka niesamowicie gniotąca się na plecach. Podpowiedzi? Refutacje? 

Dla nie problemem nie jest gniecenie, ale drapanie. Mam wrażliwą skórę i flanelę "czuję".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2018 o 16:11, weber napisał:

Jak sprawują się marynarki bez podszewski? Jedna marynarka przypadła mi do gustu, ale połączenie "flanela + brak podszewski" sugeruje, że będzie to marynarka niesamowicie gniotąca się na plecach. Podpowiedzi? Refutacje? 

Nie powinny się gnieść na plecach - nasi klienci nie zgłaszali dotąd takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Zaczkiewicz:💪

Kiedy kilka lat temu pisałem pierwsze wpisy na temat oscarowego dress code'u, nie sądziłem, że moje uwagi i spostrzeżenia wprowadzę w życie, tworząc ... smokingi w ramach własnej marki. W początkach Szarmanta bardzo wiele miejsca poświęciłem na omawianie formalnego i półformalnego dress code. Oto dwa klasyczne fasony: jednorzędowy z wyłogami szalowymi i dwurzędowy z wyłogami ostrymi. Wybór pozostawiam Wam 1f44c.png

 

Przedsprzedaż: http://bit.ly/blacktie1

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś z posiadaczy płaszczy powiedzieć na czym polega aż tak duża rozbieżność rozmiarowa dla rozmiaru 48 pomiędzy dyplomatkami, a płaszczami ulster?

Ogólnie mieszczę się w 48 i jeżeli chciałbym brać Ulster to na taki bym się zdecydował (klatka 109cm, talia 94cm). Natomiast dyplomatki dla rozmiaru 48 mają aż 102cm w talii. Czy jest to celowy zabieg, że są tak szerokie w tym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 14.03.2018 o 13:43, Cineos napisał:

Czy mógłby ktoś z posiadaczy płaszczy powiedzieć na czym polega aż tak duża rozbieżność rozmiarowa dla rozmiaru 48 pomiędzy dyplomatkami, a płaszczami ulster?

Ogólnie mieszczę się w 48 i jeżeli chciałbym brać Ulster to na taki bym się zdecydował (klatka 109cm, talia 94cm). Natomiast dyplomatki dla rozmiaru 48 mają aż 102cm w talii. Czy jest to celowy zabieg, że są tak szerokie w tym miejscu?

Są przewidziane na nieco inne sylwetki. Ulstery to krój slim fit - najlepiej będą w nich wyglądać osoby szczupłe i wysokie. Dyplomatki mają nieco obszerniejszy krój i są krótsze - sprawdzą się przy sylwetkach regular i niższym wzroście niż 180cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli szukasz marynarek, spodni i koszul w 2702.png✂️ sartorialnym stylu, to dobrze trafiłeś. Przygotowałem właśnie nową kolekcję sportowych ubrań ze bawełny i lnu 1f3c6.png🏆

Dwurzędówka na dwa i pół guzika, jednorzędówka z paryskimi klapami i spodnie z jedną zakładką. Zamów garnitur z bawełny w preorderze – tylko do 29 kwietnia!

27a1.png➡️27a1.png➡️27a1.png➡️ https://zackroman.com/pre-order

Granatowa dwurzędówka z bawełny.jpg

Zielona marynarka dwurzędowa i pomarańczowa koszula.jpg

Brązowa marynarka z bawełny.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zamówiłem w preorderze nowe spodnie (zielone i białe) oraz koszule (niebieska kratka i rożowy len). Nie jestem znawcą, ale te ostatnie wydają się bardzo dobrej jakości. Spodnie też bardzo przypadły mi do gustu, są świetnie uszyte, w cenie preorderu (coś koło 285zł) to dobra okazja.

Jedyne co mnie zdziwiło i trochę popsuło zadowolenie z zakupu to informacja na metce, że (bawełniane w końcu) spodnie należy prać wyłącznie chemicznie. Szczególnie w stosunku do białych spodni to wymóg wysoce niepraktyczny. Czy ktoś z forumowiczów je posiada i może doradzić jak z tym praniem jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, tkowalcz said:

Zamówiłem w preorderze nowe spodnie (zielone i białe) oraz koszule (niebieska kratka i rożowy len). Nie jestem znawcą, ale te ostatnie wydają się bardzo dobrej jakości. Spodnie też bardzo przypadły mi do gustu, są świetnie uszyte, w cenie preorderu (coś koło 285zł) to dobra okazja.

Jedyne co mnie zdziwiło i trochę popsuło zadowolenie z zakupu to informacja na metce, że (bawełniane w końcu) spodnie należy prać wyłącznie chemicznie. Szczególnie w stosunku do białych spodni to wymóg wysoce niepraktyczny. Czy ktoś z forumowiczów je posiada i może doradzić jak z tym praniem jest?

Nie mam spodni od Szarmanta, ale wszystkie spodnie (oprócz jeansów) piorę tylko chemicznie - dużo łatwiej o utrzymanie kształtu oraz utrzymanie kolorów. Większość materiałów bawełnianych jest w tych czasach "garment dyed" co w przypadku prania w pralce bardzo mocno wpływa na kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te białe ale jeszcze prałem. Niemniej rozmawiałem na ten temat z Panem Łukaszem (zdaje się obecnie już nie pracuje w Zack Roman) i także zalecał pranie chemiczne także ze względu na kurczenie się tej bawełny. Z drugiej strony z tego też powodu zamówiłem spodnie nie wykończone na dole i w sumie to miałem plan wyprać je ze dwa razy normalnie i dopiero wykończyć bo takich nosić się nie da. Być może pranie chemiczne nie wpływa na kurczenie i można by je wykończyć od razu ... teraz to już sam nie wiem jaką kolejność przyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, el-biczel napisał:

Nie mam spodni od Szarmanta, ale wszystkie spodnie (oprócz jeansów) piorę tylko chemicznie - dużo łatwiej o utrzymanie kształtu oraz utrzymanie kolorów. Większość materiałów bawełnianych jest w tych czasach "garment dyed" co w przypadku prania w pralce bardzo mocno wpływa na kolor.

Pranie chemiczne jako podstawowy sposób prania spodni dla mnie odpada, chociażby dlatego, że trzeba gdzieś podjechać, oddać je, odebrać. Z białymi musiałbym robić to co dwa dni.

2 godziny temu, FONos napisał:

Mam te białe ale jeszcze prałem. Niemniej rozmawiałem na ten temat z Panem Łukaszem (zdaje się obecnie już nie pracuje w Zack Roman) i także zalecał pranie chemiczne także ze względu na kurczenie się tej bawełny. Z drugiej strony z tego też powodu zamówiłem spodnie nie wykończone na dole i w sumie to miałem plan wyprać je ze dwa razy normalnie i dopiero wykończyć bo takich nosić się nie da. Być może pranie chemiczne nie wpływa na kurczenie i można by je wykończyć od razu ... teraz to już sam nie wiem jaką kolejność przyjąć?

Ja już je wykończyłem przed pierwszym praniem. Wykończenie jest z manszetami więc w razie czego pewnie można je ponownie wydłużyć. Martwi mnie wpływ na kolor w przypadku ciemnozielonych i może tutaj zastosuję się do zaleceń producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dziś zaczynamy sale - 30% ✂️ W ofercie wyprzedażowej m.in.: dwurzędowy garnitur z solaro oraz marynarka sportowa w pasy Wimbledon. Są też nasze sartorialne spodnie z lnu z dwiema zakładkami, kapelusze panama, koszule ocbd i wiele innych produktów,

 

Zapraszam do sklepu do działu SALE

2018-09-25_1200x628.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uwaga Konkurs się kończy już jutro. Potrzebujemy mocnego finiszu 🏁

Jestem nominowany do nagród 🏆 Esquire w kategorii Styl i Design.

Swój głos możecie oddać tutaj ➡️➡️➡️: https://www.esquire.pl/glosowanie/nagrody

Dziękuję 👍

42151252_2083597821686812_5355986164148862976_n.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🎃 Halloween Birthday Special 🎃

Tylko dziś -18% 🔝 zniżki na wszystko z okazji 18-stych urodzin szefa 😉

Zajrzyj do nas do butiku przy Niecałej 7 albo użyj kodu rabatowego: urodziny ➡️➡️➡️ www.zackroman.com

2018-10-31_birthday_pl_1200x628.png

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.