Skocz do zawartości

weber

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

17

O weber

 • Tytuł
  Zwykły
 1. Alfred Sargent

  Dzięki za sugestie. Odnośnie "miejsca styku", to miejsce przy małym palcu w lewym bucie wydaje się ciut mniejsze niż w prawym. Reszta leży bez zarzutu.
 2. Alfred Sargent

  Korzystając z lekkiego ożywienia wątku. Jeżeli kopyto 724 jest na styk, to jakie kopyto wybrać następnym razem?
 3. Alfred Sargent

  BTW Kilka dni temu kupiłem drugi gatunek z AFPOS, model AS Moore Cherry. Mój najlepszy zakup w kategorii "stosunek ceny do jakości".
 4. Sklep Szarmant

  Jak sprawują się marynarki bez podszewski? Jedna marynarka przypadła mi do gustu, ale połączenie "flanela + brak podszewski" sugeruje, że będzie to marynarka niesamowicie gniotąca się na plecach. Podpowiedzi? Refutacje?
 5. Czy ktoś ma doświadczenie z koszulami len/bawełna (50/50) latem w mało wilgotnym klimacie?
 6. Też ostatnio zdecydowałem się na kilka koszul Milera. Pierwsze dwie (BD oxford i niebieski twill) mnie rozczarowały. W przypadku BD wiele wystających nitek i błąd tkaniny w bardzo widocznym miejscu na klatce piersiowej. Na szczęcie kupiłem je na promocji. Kupiłem też koszulę candy stripe. Co ciekawe zarówno materiał (w tym przypadku twill), jak i wykonanie było o wiele lepsze. Mam zatem mieszane uczucia. Dwa pierwsze zakupy zniechęciły nieco mnie do kolejnych, lecz ostatni zakup ponownie zachęcił. Zapewne kiedyś się jeszcze skuszę na kilka modeli, ale na pewno nie w cenie regularnej, bo to za duże ryzyko biorąc pod uwagę słabą jakość kontroli procesu produkcji (trudno mi bowiem inaczej wyjaśnić taką zmienność).
 7. [POZNAŃ] Garnitur szyty na miarę.

  Szczerze polecam Pana Zbigniewa Radlickiego. W ciągu ostatnich kilku lat uszyłem u niego trzy garnitury, dwie sportowe marynarki i cztery pary spodni. Myślę, że po względem umiejętności dorównuje, a nawet przewyższa każdego krawca w Poznaniu, zaś pod względem ceny wszystkich bije na głowę. PS Można na miejscu zamówić tkaniny (sporo próbników), ale żadnych dodatków (krawat, poszetka, buty) tam nie kupisz.
 8. Miler Spirits & Style

  Do usunięcia. Wszystko gra.
 9. Embassy of Elegance

  Tym razem zamówiłem krawat z wełny challis. Co tu mówić, jak zawsze jestem bardzo, ale to bardzo, zadowolony. To mój 7 krawat z EE i na pewno nie ostatni. Zresztą to jedyne miejsce, w którym chciałbym kupić następny krawat.
 10. Koszulki polo - dyskusje i porady

  +1 Minusem jest bardzo delikatny materiał, który szybko się niszczy (mechaci się, puszczają oczka), choć pięknie wygląda. Polecam sprzedawcę liquid_business na brytyjskim Ebay'u. Sporo nowych rzeczy (opakowanie z metką) od 10-50 funtów. PS Jeśli ktoś poszukuje tańszej alternatywy na bieżący sezon, to w Van Graafie są polówki za ok. 90 złotych. Ładne kolory (np. 4 odcienie błękitu) i dobry fason. Użytkuję je od niedawna, więc nie mogę niczego powiedzieć o ich trwałości.
 11. Embassy of Elegance

  Dziś odebrałem kolejny krawat z drukowanego jedwabiu. Zdjęcie wrzucę do odpowiedniego wątku. Jakość materiałów i wykonanie są niezmiennie wybitne. Ogólnie mówiąc, 3-fold z drukowanego jedwabiu stał się moim ulubionym krawatem.
 12. Co mam dziś na sobie

  Dziękuję za słowa zachęty Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem założenia wątku ze zdjęciami wszystkich garniturów od Pana Zbyszka, jak i opisem naszej owocnej współpracy. W lipcu odbieram zestaw klubowy i wówczas też będę mieć czas na zrobienie porządnych zdjęć z czyjąś pomocą.
 13. Co mam dziś na sobie

  Drukowany jedwab z EoE z garniturem od Z. Radlickiego. Made in Poznan.
 14. Embassy of Elegance

  Zdjęcie zrobiłem od razu po złożeniu. Jestem przekonany, że można było lepiej, ale nie jestem pewien, czy akurat o 6.30.
 15. Embassy of Elegance

  Dla porównania: grenadyna fina i drukowany jedwab z EoE.
×