Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, NieMy napisał:

Ale wiesz, że produkty sezonowe, czyli np. szaliki przecenia się w połowie sezonu aby je wyprzedać?

No i przez dokładnie 14 dni mogą otrzymywać pytania od klientów czy można zwrócić/wymienić po niższej cenie. Nie trzeba robić bezsensownych promocji sezonowych lub liczyć się z tym, że przez 14 dni po rozpoczęciu promocji klient rządzi (oczywiście, tylko ten, który kupił <14 dni przed promocją). 

Jeśli np. dziś kupisz garnitur w SuSu z możliwością bezpłatnego zwrotu, a jutro pojawi się on w outlecie za 50% ceny to na zdrowy rozum co zrobisz ? W przypadku bacio cała rozgrywka nie miała sensu, bo zwroty nie były darmowe, a promocja wynosiła mniej więcej dwukrotność kosztów przesyłki. W przypadku SP, który przywołuję było jeszcze inaczej bo tam przecenili o 20% coś co już było przecenione o jakieś 30% (buty z 1120 na 860, które kupiłem, w ciągu 2 dni potaniały do 740). Po zwróceniu uwagi, że to chyba jakiś błąd i że mam okazję zamówić to samo i zwrócić pierwszą parę (co jest stratą czasu i pieniędzy dla obu stron) dostałem 120zł z powrotem na konto bez jakichkolwiek dyskusji. No i już zastanawiam się nad kolejnym zakupem, tym razem dla żony, bo widzę, że SP wie jak to się robi na poziomie do którego przywykłem w Stanach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
16 godzin temu, xkoziol napisał:

... i "fat"? ;)

 

Na 'fat' mamy dostępne na miejscu w butiku garnitur gatsby i morgan - (oba gładkie granatowe). Trzeba przyjść przymierzyć. Jest to tzw. rozmiarówka C. Dla wysokich zastanawiamy się nad preorderem na granatowego Gatsby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawcio napisał:

Czy będzie uzupełniona rozmiarówka koszul na stronie? 

O jakie koszule dokładnie chodzi? Nasze bestsellery są systematycznie uzupełniane, natomiast sezonowa kolekcja wręcz przeciwnie ;) Jak coś się podoba, trzeba od razu kupować dopóki jest rozmiar (dotyczy zwykle prążków, kratek, rzadkich gładkich kolorów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sklep Szarmant napisał:

O jakie koszule dokładnie chodzi? Nasze bestsellery są systematycznie uzupełniane, natomiast sezonowa kolekcja wręcz przeciwnie ;) Jak coś się podoba, trzeba od razu kupować dopóki jest rozmiar (dotyczy zwykle prążków, kratek, rzadkich gładkich kolorów)

https://zackroman.com/pl/p/KOSZULA-OCBD-SKY-BLUE-STRIPE/372  niestety 41 bardzo dawno nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Światowy Dzień bez Krawata!
👔🚫👔🚫👔🚫
W Zack Roman z tego powodu nie świętujemy, bo przecież noszenie krawata to przyjemność. Więc czemu mamy sobie odmawiać? 😂
Pomyśleliśmy jednak o Was i mamy super niespodziankę w ramach zachęty do noszenia krawatów częściej i chętniej 🤩🤩🤩
Wszystkie krawaty, nawet grenadyny!, kupicie dziś z zniżką -20%!
➡️➡️➡️ bit.ly/zackties
Kod rabatowy: BEZKRAWATA20
Promocja ważna tylko dzisiaj!

Image.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nie jestem z Wawy, więc nie mam jak przymierzyć, a wymiary potrafią być zwodnicze. Jak wypadają Wasze marynarki w porównaniu np. do Havany z Susu? :) Tam noszę 46 i jest bardzo dopasowana, może nawet ciut za bardzo w talii, ale pozostałe miejsca leżą super. U Was też 46 czy raczej 48?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Markos napisał:

Nie jestem z Wawy, więc nie mam jak przymierzyć, a wymiary potrafią być zwodnicze. Jak wypadają Wasze marynarki w porównaniu np. do Havany z Susu? :) Tam noszę 46 i jest bardzo dopasowana, może nawet ciut za bardzo w talii, ale pozostałe miejsca leżą super. U Was też 46 czy raczej 48?

W dwurzędowych raczej 46 a w jednorzędowych 46 lub 48. Ciężko ocenić bez mierzenia. Przypuszczam że w talii może być ciasnawo ale jest zapas do poszerzenia jeśli byłaby taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.