Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.07.2017 o 16:15, FONos napisał:

Dziś dotarł do mnie zamówiony popover. Jestem zachwycony materiałem. Niby jest to mieszanka lnu i bawełny ale jest tak miękka, lejąca, przyjemna w dotyku, że nic nie wskazuje na obecność lnu. Przy tym niesamowicie przewiewna i lekka. Mi przypomina raczej dzianinę. Naprawdę jestem pod wrażeniem tej tkaniny :) Do tego usztywniany kołnierzyk co przy lnianych koszulach też raczej rzadkość. Tak więc nawet opóźnienie w dostawie nie jest wstanie zepsuć wrażenia jakie na mnie zrobiła ta "poszula" :) Gratuluję tego projektu!

Dziękujemy :) Bardzo się cieszymy, że produkt sprawia tak dobre wrażenie!

PS Materiał to oczywiście dzianina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja także zamówiłem granatowy Popover. Prezentuje się bardzo fajnie, jest przyjemny w dotyku, przewiewny i bardzo mi się podoba kołnierz o którym wspomniał Kolega powyżej. Ma niestety jedną wadę - po pierwszym użytkowaniu pozaciągał mi się w paru miejscach. Niestety obawiam się, że po kilku wyjściach koszula nie będzie nadawała się do dalszego użytkowania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2017 o 09:14, Pawcio napisał:

Ja także zamówiłem granatowy Popover. Prezentuje się bardzo fajnie, jest przyjemny w dotyku, przewiewny i bardzo mi się podoba kołnierz o którym wspomniał Kolega powyżej. Ma niestety jedną wadę - po pierwszym użytkowaniu pozaciągał mi się w paru miejscach. Niestety obawiam się, że po kilku wyjściach koszula nie będzie nadawała się do dalszego użytkowania :/

Prosimy o kontakt i zdjęcia na info@zackroman.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
W dniu 5.09.2017 o 22:10, Monkiusz napisał:

Jest szansa na powrót tej koszuli? Chodzi mi o rozmiary, których nie ma obecnie. Bardzo ładny kolor i mieszanka z lnem <3

https://zackroman.com/pl/p/KOSZULA-Z-LNEM-BUTTON-DOWN-BLEKITNA/102                                          

Koszula w pełnej rozmiarówce nie wróci do oferty. Wiosną pewnie pojawi się coś nowego z mieszanki bawełny z lnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku 24 października mamy specjalną promocję na jesienno-zimowe dodatki w https://zackroman.com:

Przy zakupie dwóch produktów (dowolnie wybrany kapelusz, rękawiczki lub szalik) - 20% zniżki. Kod rabatowy: jesien20

Przy zakupie trzech produktów lub więcej (dowolnie wybrany kapelusz, rękawiczki i szalik) - 30% zniżki. Kod rabatowy: jesien30

Zapraszamy! https://zackroman.com

Best Friends.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dzisiaj wszedłem na Waszą stronę - to mi wyskoczył komunikat, że za zapisanie się do newslettera jest rabat 500 zł na płaszcz nowej kolekcji. Źle kliknąłem i komunikat znikł - i terazjuż nie chce się pojawić.

Czy ten rabat dotyczy też klientów już zapisanych do newslettera  - jak go  w tej sytuacji zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolekcji ready to wear trafił właśnie szary garnitur w kratkę księcia Walii. Jest już dostępny online 27a1.png  bit.ly/zack_POW_suit
Jesteśmy z niego niezwykle dumni i mamy nadzieję, że Wam się też bardzo spodoba.

Kratka księcia Walii 1f3f4_e0067_e0062_e0077_e006c_e0073_e007󠁧󠁢 to jeden z najpiękniejszych wzorów, który wspaniale prezentuje się na trzyczęściowym garniturze!

DSCF3778.JPG

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z uwagami stworzyliśmy stały landing page do zapisu do "płaszczowego" newslettera. Każda subskrybent otrzyma 500 zł zniżki https://szarmant.pl/plaszcz/ na płaszcz z nowej kolekcji!

Osoby zapisane już do naszego newslettera sklepowego otrzymają także kod rabatowy. Nie ma potrzeby zapisywać się ponownie. Tylko osoby które się kiedyś wypisały z naszego newslettera mają problem ;) Nie ma możliwości zapisu na ten sam e-mail ponownie. System nie pozwoli wysłać nam maila. 

Pierwsze płaszcze już trafiły na Niecałą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaszcz wygląda znakomicie, ale na stronie sklepu nie ma rozmiarówki.

A kolor wydaje się mocno różnić (na plus) od prototypu prezentowanego przez pana Zaczkiewicza na początku roku i widocznego na zdjęciu w reklamie newsletterowej.

Ale zakładam, że zdjęcia sklepowe dobrze oddają kolor.

Jeszcze jeden problem/dylemat: nie wiadomo, jakie będą pozostałe płaszcze, może jeszcze lepsze? Czy czekać, czy zamawiać, zwłaszcza że egzemplarzy niewiele... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarówka się pojawiła jako zdjęcie, możliwe że zamęczyłem w ostatnich dniach osobę odpowiadającą przez profil fejsbukowy :D Jak płaszcz wszedł na stronę sklepu to faktycznie rozmiarówki nie było.

Ja miałem duży dylemat między niebieskim, a zielonym, natomiast stwierdziłem że zielone moleskiny są cieplutkie na zimę, a zielone spodnie z zielonym płaszczem to już trochę za dużo...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dumą prezentujemy płaszcz numer 2 w kolekcji zimowej. Jest to zielony płaszcz dwurzędowy Ulster British Army Green 27a1.png➡️ http://bit.ly/britisharmygreen

✔️ Konstrukcja half canvas
✔️ Kolor British Army Green (wojskowa zieleń)
✔️ Gruba angielska wełna
✔️ Sztormowy kołnierz
✔️ Nakładane kieszenie z patkami
✔️ Wywijane mankiety
✔️ Dragon - pas biegnący w poprzek pleców
✔️ Pionowa kontrfałda
✔️ Długi tylny szlic (rozcięcie) zapinany na trzy guziki
✔️ Angielska tkanina od firmy Moon's
✔️ Podszewka z Bemberg Cupro
✔️ Guziki rogowe

 

 

Płaszcz dwurzędowy wojskowy Ulster British Army Green.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach noszenia ulstera mogę stwierdzić że płaszcz całkiem fajny. Szkoda tylko że dolny guzik już wisi smętnie i ledwo co się trzyma (a nie szarpnąłem ani nie zaczepiłem nim o cokolwiek), a kieszenie są strasznie ciasne :( Zdarza mi się schować do kieszeni szalik (krótki, cienki, tkanina jedwabna i wełniana) i ledwo co się mieści. A jest miejsce by kieszenie odrobinę powiększyć. Natomiast sama tkanina fajna, ciężka, krój też mi się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZackRoman.com changed the title to Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.