Jump to content
ZackRoman.com

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny

Recommended Posts

A czy mógłbym w wolnym czasie prosić o zdjęcie tej tkaniny z centymetrem w tle (chodzi o to, żeby zobaczyć jak duże są te kratki) http://sklep.szarmant.pl/produkt/TKANINA-NIEBIESKA-KRATA-KSIECIA-WALII-67679

Mocno się nad nią zastanawiam w najbliższym czasie, z przeznaczeniem na garnitur wiosenno-letni :) Ile się czeka na zamówienie? Znajdzie się ze 3,3 m/b w magazynach? 

Dnia 27.01.2017 o 12:45, Sklep Szarmant napisał:

Stójka - 4 cm

Wyłogi - 10,5 cm

Czy będzie dostępna w kolorze błękitnym?

Czy jest możliwość bez kieszonki? 

W sumie zastanawiam mnie sens tej kieszonki. Bez bym ja czy ktoś inny kupił ale już z niekoniecznie. 

Dnia 28.01.2017 o 10:51, 50groszy napisał:

Czy będzie dostępna w kolorze błękitnym?

Czy jest możliwość bez kieszonki? 

W sumie zastanawiam mnie sens tej kieszonki. Bez bym ja czy ktoś inny kupił ale już z niekoniecznie. 

Nie ma możliwości bez kieszonki. Postanowiliśmy stworzyć koszulę do noszenia bez marynarki i kieszeń nam tu bardzo pasuje. Błękitnej na razie nie planujemy. Na pewno pojawią się paski. 

PS. Mamy jeszcze niebieską: http://sklep.szarmant.pl/produkt/blue-ocbd

Dnia 28.01.2017 o 10:06, wally napisał:

A czy mógłbym w wolnym czasie prosić o zdjęcie tej tkaniny z centymetrem w tle (chodzi o to, żeby zobaczyć jak duże są te kratki) http://sklep.szarmant.pl/produkt/TKANINA-NIEBIESKA-KRATA-KSIECIA-WALII-67679

Mocno się nad nią zastanawiam w najbliższym czasie, z przeznaczeniem na garnitur wiosenno-letni :) Ile się czeka na zamówienie? Znajdzie się ze 3,3 m/b w magazynach? 

Zamówienie zrealizujemy w 5-7 dni. Znajdzie się 3.3m :) 

DSC_0095.JPG

• Upvote 1

Obok oferty ready to wear mamy także serwis szycia pasowanego – made to measure (MTM). 

Panów zainteresowanych usługą MTM zapraszamy do Studio Zaczkiewicz (Poznańska 24/20, Warszawa). Można od razu zobaczyć modelowy garnitur z bliska i sprawdzić, czy dobrze leży. Fachowa obsługa dobierze odpowiedni rozmiar, a następnie zaznaczy konieczne poprawki. Termin realizacji to około 6 tygodni.

Naszą specjalnością są nowoczesne fasony o lekkiej konstrukcji, bez wypełnień w ramionach 1f44c.png👌 Oferowane garnitury mają konstrukcję na płótnie (full canvas lub half canvas), która sprawia, że tkanina świetnie oddycha i efektownie układa się na sylwetce.

Na zdjęciu jeden z naszych projektów MTM. Tweedowa dwurzędówka w kolorze brązowym z układem guzików 4 x 1

2714.png✔️️ Garnitur mtm Half canvas – od 3000 zł (obszycie maszynowe) super 110-120's. 
2714.png✔️️ Garnitur mtm Full canvas – od 4200 zł (z ręcznymi wykończeniami i butonierką milanese) super 110-120's.

braz.jpg

• Upvote 4

W sklepie ruszyła przedsprzedaż nowych koszul OCBD. Do 5 marca obowiązuje cena promocyjna 349 zł. 

1 koszula = 349 zł (zamiast 399 zł)

2 koszule = 329 zł każda (kod rabatowy: 2koszule)

3 koszule = 299 zł każda (kod rabatowy: 3koszule)

Promocja dotyczy także pozostałych koszul dostępnych w sklepie. 

OXFORD1GREY.jpg

• Upvote 2

Nazwa jest fajna, fajniejsza od 'Szarmanta'. A byłaby jeszcze fajniejsza gdyby prowadziła na stronę po angielsku.

• Upvote 1

Też szczerze trzymam kciuki, bo naprawdę ma Pan gust, rzadko się zdarzają produkty i prezentacje blogowe ubiorów dyskusyjne stylistycznie. Mam od Państwa kilka produktów, nie są tanie, ale jakość trzymają.

• Upvote 1

Ja już parę godzin temu zerknąłem ;) Ciekawe, gdzie produkowane.

Jedne sklepy dystrybują Crownhille, inne Berwicki - a tu proszę: marka własna...

59 minut temu, pirat napisał:

Nazwa jest fajna, fajniejsza od 'Szarmanta'. A byłaby jeszcze fajniejsza gdyby prowadziła na stronę po angielsku.

Dziękujemy. Pracujemy nad stroną w wersji anglojęzycznej i na pewno taka się pojawi. Działamy etapowo.