Skocz do zawartości

Sklep ZACKROMAN.com - Ponadczasowa elegancja | Naturalne tkaniny


ZackRoman.com

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że "każualizacja" mody męskiej, że takie czasy, a biznes to tylko odpowiedź na popyt i tak dalej... ale mimo wszystko nieco to smutne, że zmierza to w tę stronę. Ale to tylko moja osobista refleksja. Rzeczywiście na pracy zdalnej nie zawsze jest motywacja do tego aby wskoczyć w koszulę, krawat i marynarkę, natomiast dobrej jakości, stylowy dres to przecież coś innego niż jakiś tam ortalion z trzema paskami ;) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu tej kolekcji zaczął się atak SMSami. Informację o nowej kolekcji jeszcze rozumiem, ale po prostu przypomnienie że sklep jest dzisiaj otwarty to już dla mnie przesada.

Zaraz napisze prywatnie do sklepu prosząc o zaprzestanie wysyłania informacji marketingowych, ale chciałbym zwrócić uwagę że takie działania raczej nie pasują do docelowego odbiorcy w "naszej" branży.

"Wybierasz sie do restauracji w centrum Warszawy? Wpadnij tez do butiku Zack Roman na Niecala 7 i zobacz nasze letnie nowosci. Czekamy na Ciebie od 11 do 19."

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka bielizna wcale mnie nie gorszy (wszak koszule też się do niej po prawdzie zaliczają), czapeczki zresztą też nie. Do dresu i adidasów pasują bardzo dobrze. W końcu podczas joggingu też można wyglądać dobrze. Mierzi mnie bejsbolówka założona do marynarki z krawatem, spodni w kant i... adidasów. O ile można mieć żal do autorów stylizacji starających się wstrzelić w panujące trendy (choć w końcu firmy muszą sprzedawać żeby przetrwać), o tyle do samych produktów nie miałbym zastrzeżeń jeżeli są dobrej jakości.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wymienione firmy chcą przetrwać i robią wszystko, co ich zdaniem uchroni je przed bankructwem. Biorąc pod uwagę, że wszystkie opisywane tu marki poszły w tą samą stronę, czyli ubrań typu casual, to znaczy, że mają to jakoś zbadane, choćby tylko własnym wolumenem sprzedaży poszczególnych kategorii ubrań z ostatnich 2-3 sezonów.

Czy na dres za ponad 1000 zł znajdzie wielu nabywców, albo czy ktoś będzie chciał zamówić klasyczne ubrania w ramach MTO, skoro wcześniej było to RTW, to nie moja sprawa jeśli nie chcę tego kupić.

Ja w każdym razie szczerze życzę wszystkim tym firmom przetrwania tych bardzo ciężkich dla przemysłu odzieżowego czasów.

PS. Zestawienia bejsbolówek, marynarek i sneakersów też do mnie nie przemawia, ale domyślam się, że @poszetka.com celowo miksuje rózne typy ubrań w ramach jednej stylizacji, bo wciąż ma w swojej ofercie dużo klasycznych ciuchów RTW. I za to akurat duży plus.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 30.05.2021 o 09:09, Pan Elegant napisał:

Ech, co to się porobiło z tymi ludźmi wywodzącymi się z tego forum.

Roman szyje dresy za tysiaka, Macaroni sprzedaje czapki z daszkiem i krótkie spodenki, Miler nagania promocjami jak telezakupy Mango i sprzedaje garnitury z poliesteru.

Miler i Zack Roman trochę działali tak już przed pandemią, ale zasadniczo wszystkiemu winna jest pewnie pandemia. Sporo osób wróciło do biur, niektórzy nie przestali chodzić do pracy, ale część została w domu.

Nie wiem, co będzie ze mną tej jesieni, ale jak do tej pory od wiosny 2020 miałem na sobie garnitur dosłownie dwa razy, kiedy musiałem pracować poza domem. Marynarkę założyłem przed kamerę może z pięć. Cały czas noszę koszule i chino, ale kamera internetowa więcej wybacza, no i mogę się bujać z zapasem koszul, które mam jeszcze kilka lat.

A ww. miejsca muszą z czegoś żyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 09:09, Pan Elegant napisał:

Macaroni sprzedaje czapki z daszkiem i krótkie spodenki

Rzeczywiście, karygodne. Jest popyt to i jest podaż. Ja doceniam, że są na rynku marki, które wypuszczają szorty o takim kroju jak MT. Na grilla u rodziny w ogrodzie przy 28 stopniach nie potrzebuję długich spodni.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 31 sierpnia, możecie zakupić nasze ubrania w cenie obniżonej do 40%. Przygotowaliśmy dla Was zniżki na letnią kolekcję, w tym na nasze polo bez guzików z wełny merino, lniane spodnie czy też skórzane mokasyny. 

Mamy dla Was także zniżkę na ubrania z naszej całorocznej kolekcji, w tym bawełniane koszule czy spodnie chino. W obniżonej cenie znajdziecie także wybrane modele garniturów.

Serdecznie zapraszamy Was do naszego sklepu online, a także do butiku na Niecałą 7 w Warszawie. 

👉 https://bit.ly/sale-40-Zack-Roman

download-28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub wymaga odpowiedniej oprawy. Ale co zrobić, by nie przesadzić ze stylizacją? Jak wyglądać odświętnie i naturalnie zarazem?

Naszą odpowiedzią jest klasyczna kamizelka. Tu jednak pojawiają się kolejne pytania.

Jak uniknąć popularnych błędów? Jak wybrać najlepszy fason? Wszystkiego dowiesz się z naszego poradnika!

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wpisu na naszym blogu Szarmant.pl! 

https://bit.ly/kamizelka-ślubna-blog

download-2.thumb.jpeg.88a01441bb6a524d0f805bde43f8bb87.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zupełnie nowe garnitury, z najwyższej jakości wełen, szeroka paleta golfów, nowe modele spodni a także płaszcze! To krótka zapowiedź naszej nowej jesiennej kolekcji! 

Wkrótce więcej informacji - więc obserwujcie naszą stronę https://bit.ly/zack-roman-online oraz nasze media społecznościowe!

A jeżeli macie pytania, dotyczące naszej kolekcji - piszcie, chętnie na nie odpowiemy! 

zdjecie-3.jpg

zdjecie-4.jpg

zdjecie-2.jpg

zdjecie-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy Wam, że w naszej ofercie znajdziecie także dwurzędowy garnitur Gianni. Być może kojarzycie go głównie ze ślubami, ale jak widzicie, wystylizowaliśmy go dla Was także mniej formalnie - z koszulą z wełny merino w prążek z kołnierzem button down oraz z krawatem z grenadyny Grossa w kolorze oberżynowym. Ten zestaw doskonale sprawdzi się także na codzień, lub przy nieco mniej formalnych okazjach! 

https://bit.ly/Garnitur-Gianni

A poniżej mamy dla Was kilka technicznych informacji na temat samego garnituru. 

Granatowy garnitur dwurzędowy Gianni:

  • Konstrukcja Half Canvas
     
  • Dwie butonierki Milanese
     
  • Wyraziste klapy (11 cm szer)
     
  • Wąski krój slim fit
     
  • Spalla camicia - koszulowe wszycie rękawa w stylu neapolitańskim
     
  • Półpodszewka 100% wiskoza
     
  • Angielska tkanina Huddersfield Fine Worsteds super 120's
     
  • Deseń skóra rekina (ang. sharkskin, pick and pick)
     
  • Guziki rogowe
     
  • Spodnie z zakładkami (nogawka niewykończona)
     
  • Spodnie z rozporkiem zapinanym na guziki oraz guzikami do szelek

IMG_3331.jpeg

IMG_3323.jpeg

IMG_3320.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTM - dzięki tej usłudze, możecie stworzyć swój wymarzony garnitur! Wystarczy że przyjdziecie do naszego butiku, a nasi doradcy zrealizują wasze modowe marzenia! 

https://bit.ly/Made-to-measure

A dziś, chcemy Wam pokazać jedną z naszych realizacji - jak widzicie MTM, to nie tylko garnitury ślubne czy bardzo formalne - to także mniej oficjalne, codzienne ubrania do pracy czy na spotkania biznesowe. 

Szeroka otwarta klapa, butonierka Milanese, nakładane kieszenie a całość wykonana z najwyżeszj jakości tkaniny od włoskiego producenta Drago. 

MTM.jpg

MTM-1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęliśmy nasz jesienny pre-order!

Do 4 października mamy dla Was specjalną zniżkę, na wszystkie produkty z nowej kolekcji dostępne w naszej nowej kolekcji! 

https://bit.ly/zack-roman-nowosci 

W naszym pre-orderze znajdziecie: 

3 częściowy garnitur Norfolk - każdy element możecie także zakupić osobno! 

3 częściowy garnitur New Pitti - tu również każdy element możecie zakupić osobno

Nasz bestseller - golfy z wełny merino aż w 7 kolorach

Spodnie wełniane granatoweszare

oraz nasze absolutne jesienne hity sprzedażowe - płaszcz Ulster Black Watch oraz płaszcz Ulster granatowy

 

DSC08031.jpg

DSC07258.jpg

DSC07651.jpg

DSC07052.jpg

DSC06878.jpg

DSC06971.jpg

DSC07719.jpg

DSC08060.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Granatowy płaszcz Ulster to prawdziwy biały kruk! Gramatura to 540 gram na metr tkaniny, materiał to 100% wełna Abraham Moon & Sons.

Ten klasyczny płaszcz, doskonale sprawdzi się podczas jesiennych stylizacji, kiedy wystarczy połączyć go z samym golfem lub wełnianą koszulą a także podczas chłodnych zimowych dni, kiedy doskonale sprawdzą się z tym płaszczem nasze tweedowe kamizelki, spodnie czy marynarki. 

https://bit.ly/płaszcz-granatowy-Ulster 

1234.thumb.jpg.acbc7923fc8cd08c065deb8d56a7d419.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Nawrot napisał:

Granatowy płaszcz `ulster w kolorze granatowym to prawdziwy granat... znaczy się bomba!

Dzięki za uwagę - treść zmodyfikowana.

Ale bez wątpienia, granatowy Ulster to prawdziwa bomba w naszej kolekcji ;) A na żywo, wygląda jeszcze lepiej niż na naszych zdjęciach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.