Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa co tam, najwyżej mnie zjecie! Mój debiut - zdjęcie z samego rana.

 

Ja bym tylko krawat na knit, albo grenadynę wymienił. Ładnie zawiązany i z łezką, to mi się podoba.  Ale to dobra droga, marynarka nie za duża, slim, ładna koszula. Jest dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krawat faktycznie rzuca sie w oczy i moim zdaniem tez nie najlepiej pasuje - o wiele za elegancki. 

Mysle jednak ze wiekszy problem sprawia marynarka (krawat mozna szybko przeciez wymienic). Ma dobra dlugosc rekawow i ogolne dopasowanie jesli chodzi o obwod w klatce i pasie ale jest przynajmniej 5cm za krotka i o tyle samo za wysoko jest gorny guzik. To sprawia ze na Tobie nie wyglada na bardzo proporcjonalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki bezrękawnik :P

 

Kurczę, rozumiem, że panuje wszechobecna moda na szerokie (ultraszerokie) klapy marynarek i to jeszcze wysoko zawieszone, praktycznie na barkach z kształtem w szpic, ale nie każdemu to pasuje. Przy takiej posturze - nie da się ukryć 4inHand, jesteś dosyć postawnym mężczyzną (czego zazdroszczę), z szerokimi barkami, konkretną klatką piersiową i chyba niezbyt długą szyją - szerokie klapy, w szpic, gdzieś tam opadające na barkach, zamiast tuszować to co dobre, a uwypuklać to co słabe, czynią na odwrót. Nie twierdzę, że to wygląda okropnie - nic z tych rzeczy, widać, że krawiec najwyższa półka, jednak proszę zobaczyć moje sugestie (nie chcę rzucać słów na wiatr):

 

post-5283-0-49924800-1423734099_thumb.jp

 

Jeżeli muszą pozostać te szerokie, zamknięte klapy. A jeśli nie muszą to:

 

post-5283-0-26024600-1423734203_thumb.jp

 

To małe sugestie, nie żadne czepialstwo czy coś, jak szyłem sobie pierwszy garnitur na miarę nikt mi nie zasugerował szerszych klap, co w moim przypadku (wyglądam jakbym nie jadł jakiś czas...) byłoby niezwykle korzystne. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.