Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

napiszesz dlaczego?

 

Jasne

a) wygląda w nim (przepraszam) grubo i ciężko w porównaniu do każdego jaki prezentował do tej pory

B) nigdy nie zechciałbym mieć garnituru w takim paskudnym szaro burym kolorze

c) takie garintury sprzedają na straganach w gildiach kupieckich, a najgorsza w tym jest kamizelka

 

Wiem że jako że 4inhand zna się na tym dużo bardziej niż  większość z nas i głupio mi krytykować ale nie oszukujmy się - ani to jego nie wyszczupla ani nie podkreśla żadnych zalet.

  • Oceniam pozytywnie 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę z przedmówcą. Four in Hand wygląda w tym garniturze poważnie, jak na faceta przystało. W pierwszej chwili jak zobaczyłem ten garnitur to pomyslałem że to własnie tak wyglądają stare, europejskie pieniądze. (np. Krupp, albo inna równie poważna firma). Z facetem w takim właśnie garniturze, szarym i bez wodotrysków, można robic interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

 

Ocena tylko na postawie zdjęcia. W rzeczywistości zapewne wygląda to zgoła inaczej.

 

Przez taką wysoką kamizelkę, bardzo ładny garnitur staje się "pancerzem" sięgającym aż po szyję.

 

Kamizelka wygląda pomysłowo, ale...

 

Proponuję porównać z i bez kamizelki.

 

@Mr Vintage

 

Fajny zestaw, od razu wiadomo kto go nosi... taki "podpis"

Kolorowe spodnie, kratka i granatowa marynarka.

Fantazja z klasyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

 

1) w tradycyjnym, trzyrzędowym garniturze nie pasują skośne kieszenie.

 

2) klapy w kamizelce powinny ściśle przylegać bez efektu unoszenia się.

 

3) w kamizelce doliczyłem się pięciu guzików, a klasycznie było zazwyczaj sześć.

 

4) w spodniach brak przynajmniej jednej tylnej kieszeni z patką lub bez.

 

Na temat wzorów kamizelek założyłem dawno temu osobny wątek w dziale Bespoke.

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4inHand

 

1) w tradycyjnym, trzyrzędowym garniturze nie pasują skośne kieszenie.

 

Wiem.

 

2) klapy w kamizelce powinny ściśle przylegać bez efektu unoszenia się.

 

Nie wiedziałem! 

 

3) w kamizelce doliczyłem się pięciu guzików, a klasycznie było zazwyczaj sześć.

 

Nie mam aspiracji klasycznych...

 

4) w spodniach brak przynajmniej jednej tylnej kieszeni z patką lub bez.

 

Z patki zrezygnowałem już dawno temu ponieważ wyłącznie mi przeszkadza. Z kieszeni również nigdy nie korzystam więc nie widzę problemu...

 

Na temat wzorów kamizelek założyłem dawno temu osobny wątek w dziale Bespoke.

 

Chętnie tam zajrzę ponieważ cenię Twoją wiedzę, a właśnie zamawiam kamizelkę dwurzędową do innego garnituru z mojego nowego wpisu na blogu :D 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Fikaczyński, akurat trafiło teraz na Ciebie, sorry. Nie raz zdarzyło mi się zrobić fotografie, które chciałem tu zamieścić i po obejrzeniu ich odpuściłem. Jaki jest sens wrzucanie zdjęć i tłumaczenie "ten kolor nie jest taki, a zupełnie inny", "ta szerokość wygląda tak, a jest inna", "guzik wydaje się za wysoko ale w realu jest niżej" i tym podobne. Bez sensu, dawajmy tu fotografie, na podstawie których można coś powiedzieć, ocenić itp.

 

postaram się, słuszna uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.