Blondas Opublikowano 21 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 21 Grudnia 2017 Tak, 0,5-1 rozmiar w dół to dobra próba. Ten trzewik dla mnie jest naprawdę obszerny. Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 21 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 21 Grudnia 2017 Dzisiaj. * Suitsupply * Macaroni Tomato * Poszetka * Yanko 11 8 Cytuj
Vince Opublikowano 22 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 22 Grudnia 2017 20 godzin temu, Tomasz T napisał: Dziękuję, jest jakiś punkt wyjścia! To jeszcze by wyczerpać temat dodam, że przymiarka pół rozmiaru niżej była za radą obsługi sklepu i dobrze wyszło. Później w ciemno kupiłem loafersy Berwicka w tym samym rozmiarze i na początku żałowałem, bo były ciasne. Rozbiły to się po czasie i są idealne. Zawsze trzeba brać poprawkę na rozbicie. Jeśli jest jakieś miejsce, które mnie uciska, a but w miarę dobry w innych miejscach, to naklejam różne rzeczy na prawidła w tych miejscach i problem znika. Zawsze to robię z obłożynami, bo w wiedenkach zawsze mam problem w ładnie się zeszły, ale po czasie się schodzą. Ciepły i wilgotny but po całym dniu noszenia dobrze się poddaje zmianom. 1 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 23 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 23 Grudnia 2017 Granatowy prawie niebieski 9 11 Cytuj
kamizelka Opublikowano 23 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 23 Grudnia 2017 U mnie podobny zestaw kolorów 2 5 Cytuj
Marcelli Opublikowano 23 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 23 Grudnia 2017 Granatowy prawie niebieski Ładnie. Wszystko do siebie pasuje. Fajny casual bez zadęcia. 1 1 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 24 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 24 Grudnia 2017 Oj nie dopisała nam pogoda. Jednak śnieg nie jest najważniejszy i już czuję takie ciepło rozlewające się w okolicach klatki z piersiami. I nie jest to zasługa tego kusego wełnianego płaszczyka. Wesołych Świąt Koledzy (i Koleżanki) 7 14 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 25 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 25 Grudnia 2017 Nadeszła pora na ten krawat Również życzę Kolegom i Koleżankom Wesołych Świąt * Suitsupply * Osovski * 2x Poszetka 4 20 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. phantom Opublikowano 26 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2017 I 4 13 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Wodzu Opublikowano 26 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2017 Tyle zdjęć krawatów EoE już widziałem, tyle razy się zachwycałem, ale wciąż nic nie kupowałem... do czasu. W krawatach chodzę rzadko, dlatego to na pewno nie jest zakup z potrzeby, ale już teraz wiem, że niebawem "muszę" kupić kolejny. EoE Camiceria Olga Massimo Dutti Suit Supply 5 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 26 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2017 Dzisiaj cieplutko i słońce wyszło, więc wykorzystałem kilka nowych nabytków- wełniano/kaszmirowe kraciaste Corneliani z yooxa, wielbłądzio- jedwabny szalik, krawat @Embassy of Elegance, rękawiczki z renifera od p. Jamrozińskiego i "stare" cordovanowe meerminy + jakiś szkocki ocieplacz z wełny upolowany niegdyś w tikeju oraz komunijny Atlantic na pasku z warana od @eye_lip Kot wdzięcznie współpracował: . 4 13 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Midlife-Crisis Opublikowano 26 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 26 Grudnia 2017 Odświętnie w najlepszych ciuchach - brązowe Kielmany po 18-tej mutują i udają czarne. Angus za to zawsze czarno-biały, 7 20 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 27 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 27 Grudnia 2017 Mamy podobne marynarki @Midlife-Crisis i @Serwacy Sportowa marynarka / poszetka modal + kaszmir / golf merino 8 13 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 29 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 ✁ zielona grenadyna garza grossa ✁ poszetka modal z kaszmirem ✁ koszula bengal z włoskim kołnierzem 5 10 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. 4inHand Opublikowano 29 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 Admin wyedytował mój post ponieważ napisałem gdzie uszyłem prezentowane ubranie. Jest to dla mnie krępujące i bardzo niezręczne dlatego postanowiłem pozostawić same życzenia dla forumowiczów. Przepraszam za zamieszanie. Życzę zatem forumowiczom BWB szczęśliwego Nowego Roku 2018, dużo uśmiechu, samych udanych zakupów prowadzących do ciągłego udoskonalania garderoby, dużo radości z noszenia luksusowych ubrań no i oczywiście szampańskiej zabawy w towarzystwie najlepszych win, whisky, koniaków i innych trunków, które dają nie tylko upojenie, a także przyjemność z picia Dodam też, że lepiej nie mieszać Pozdrowienia z Poznania! 3 11 Cytuj
Tomasz T Opublikowano 29 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 (edytowane) Wszystkiego dobrego! By wszyscy klienci byli tak zadowoleni jak ja do tej pory p.s. jeśli to nie tajemnica ile masz wzrostu? Cytuj Rzadko widywana "smoking jacket" w dość nowoczesnej wersji zlokalizowanej gdzieś pomiędzy bonżurką a smokingiem w zestawieniu z czarnymi spodniami z moheru oraz muszką z tej samej tkaniny co marynarka. Korzystając z okazji chciałbym także życzyć forumowiczom BWB szczęśliwego Nowego Roku 2018, dużo uśmiechu, samych udanych zakupów prowadzących do ciągłego udoskonalania garderoby, dużo radości z noszenia luksusowych ubrań no i oczywiście szampańskiej zabawy w towarzystwie najlepszych win, whisky, koniaków i innych trunków, które dają nie tylko upojenie, a także przyjemność z picia Dodam też, że lepiej nie mieszać Pozdrowienia z Poznania! Edytowane 29 Grudnia 2017 przez mosze cytowanie ze zdjęciami Cytuj
4inHand Opublikowano 29 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 @Tomasz T --> dzięęęki! A wzrostu mam 176 1 Cytuj
phantom Opublikowano 29 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 1 godzinę temu, 4inHand napisał: Rzadko widywana "smoking jacket" w dość nowoczesnej wersji zlokalizowanej gdzieś pomiędzy bonżurką a smokingiem w zestawieniu z czarnymi spodniami z moheru oraz muszką z tej samej tkaniny co marynarka. Nie tak znowu rzadko:) Szczęśliwego Nowego Roku! 2 7 Cytuj
4inHand Opublikowano 29 Grudnia 2017 Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 1 godzinę temu, phantom napisał: Nie tak znowu rzadko:) Szczęśliwego Nowego Roku! Najs! Tego się nie spodziewałem Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. blekit Opublikowano 29 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 29 Grudnia 2017 Dzisiaj, wizyta w Poznaniu. Jutro postaram się wrzucić trochę więcej na temat jej owoców w stosownych tematach * płaszcz Bytom * Suitsupply * Tyrwhitt * 2x Poszetka * Cheaney * kaszkiet Gentleman's Choice 3 11 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tanatos70 Opublikowano 31 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Grudnia 2017 No to ostatni raz w tym roku (nie jestem pewien, czy kot na przyszły rok mi kontrakt przedłuży ). Corneliani, butelkowe Benevento, Vass: 3 13 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. DanielMagic Opublikowano 31 Grudnia 2017 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 31 Grudnia 2017 To ja też dodam coś jeszcze tak nie sylwestrowo, nie formalnie Tak przy okazji życzę wszystkim udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku ! 1 10 Cytuj
figo Opublikowano 4 Stycznia 2018 Zgłoś Opublikowano 4 Stycznia 2018 Pierwszy mój post w tym wątku więc uprasza się o wyrozumiałość Nic szczególnego, ale ostatnio kilka osób pisało, że ciągle te same osoby się udzielają więc pomyślałem, że i ja coś dodam. Od góry: Koszula - Poszetka.com Krawat - CT Sweter - Miler Menswear Zegarek - Zeppelin ZE 7640-4 2 3 Cytuj
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Tomasz.Godziek.Poszetka Opublikowano 4 Stycznia 2018 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Zgłoś Opublikowano 4 Stycznia 2018 PoW / szantung grenadyna / dżins 7 12 Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.