Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry pomysł, świetnie dobrana muzyka.

Filmik: dużo lepiej wyszłoby w kolorze sephia lub czarno - białym. Za mało dynamizmu i zupelnie nie wykorzystana rola Pana Prokopa. Historię zamyka jego postać, ale jestem przekonany, że niewielu doczeka tego momentu ze względu na długość materiału. Dobrze by bylo, gdyby twarz celebryty pojawiła się w kilku pierwszych sekundach materiału. Np, gdyby to on przechodził przez ulicę.

Opublikowano

Filmik: dużo lepiej wyszłoby w kolorze sephia lub czarno - białym.

Kwestia gustu, ja tez lubię czarno-białe zdjęcia, ale wtedy uzyskujesz 100% efekt retro, a nie o to chodzi Panu Zarembie.

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zdjęcie z FB Zaremba

Prowokacyjne pytanie usunięte z postu. Na przyszłość bardzo ładnie proszę o argumentację, najlepiej techniczną, ponieważ wielu użytkowników może nie mieć na tyle wytrenowanego oka, by dostrzegać pewne niuanse

post-3431-13658922663101_thumb.jpg

Opublikowano

Żeby nie być gołosłownym wklejam zdjęcie dwóch marynarek dwurzędowych z mediolańskiej pracowni A. Caraceni. Jeżeli coś plasuje się w górnym rejestrze cenowym w Polsce, to musi to wyglądać tip top bez żadnego ale! To nie jest robota z budżetowej pracowni krawieckiej.

Forum jest platformą dyskusyjną, więc wymiana poglądów pro et contra jest wskazana. :)

Czy mógłbyś rozwinąć swoją tezę a zwłaszcza wskazać jej kontekst, bo nie rozumiem chyba, co chcesz powiedzieć: że Caraceni mogą czardżować swoje stawki, bo świetnie szyją? że garnitur Zaremby ma niewybaczalne usterki nie do pogodzenia z reputacją pracowni? Coś jeszcze innego?

Opublikowano

Zgadzam się, że od pracowni aspirujących do elity krawiectwa należy wymagać (jeszcze) więcej niż od innych, ale też faktycznie porównujmy jabłka z jabłkami, a nie pomarańczami (vide uwaga Mr. V. o różnicy materiałów).

Opublikowano

To ja napisze jeszcze raz to, co zostalo przez moderacje wyczyszczone. Nastepnym razem 2 raz sie nie bede wypowiadal.

M. Zaremba lubi miekkie, lekkie wypelnienia na lekkich materialach (220 a nie 280 gram), gdy sie sklada takie zamowienie w pracowni to jest sie informowanym, ze taka marynarka nie bedzie idealnie gladka. Wtedy mozna powiedziec, nie to chce normalny ciezki wklad. Tkanina bedzie idealnia prosta, ale za to zupelnie inny efekt stylistyczny i komfort noszenia.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.