Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Pracownia Krawiecka "Zaremba"


Maciej Zaremba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Panowie, czy ktoś zamawiał ze strony sklepu ZAREMBY? 

 

Najpierw wysłałem maila z zapytaniem o dostępność przedmiotu w sklepie na Nowogrodzkiej ... cisza w odpowiedzi. W niedzielę złożyłem zamówienie przez sklep (tak naprawdę wysyłając kolejnego maila z ich strony)... i znów dostałem taką samą odpowiedź... czyli ciszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś zamawiał ze strony sklepu ZAREMBY? 

 

Najpierw wysłałem maila z zapytaniem o dostępność przedmiotu w sklepie na Nowogrodzkiej ... cisza w odpowiedzi. W niedzielę złożyłem zamówienie przez sklep (tak naprawdę wysyłając kolejnego maila z ich strony)... i znów dostałem taką samą odpowiedź... czyli ciszę.

Ja zamawiałem kilka dni temu szelki i poszetkę, i miałem towar na 3 dzień po złożeniu zamówienia. ps zamówienie składałem po 22.. ;) Była niedziela, jak jutro będzie nadal cisza po prostu zadzwoń tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Mam płaszcz prawie z MTM i jestem z niego bardzo zadowolony. Kołnierz wszywany ręcznie, więc jest duża możliwość poprawek.

Kombinacji jest bardzo dużo. Z marynarką możesz zrobić praktycznie rzecz biorąc wszystko na co masz ochotę.

 

Jedyna istotna informacja jest taka, że do MTM są inne próbniki i chyba nie ma aż tak dużego wyboru tkanin, ale pewnie każdy znajdzie coś dla siebie, chyba że chce konkretnie ten jeden materiał z najnowszego próbnika Loro Piany/Ariston/W.Billa ;)

 

Najlepiej idź do pracowni i przekonaj się sam co do szczegółów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Chętnie obejrzałbym zdjęcie marynarki na właścicielu.

 

Wrzucę jak tylko ostatecznie ją dopasujemy. W przypadku tej marynarki proces nie kończy się na uszyciu. Wykonana jest z surowego denimu i ma pozostawione rezerwy na kurczenie, więc ostateczne dopasowanie nastąpi dopiero po pierwszym praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę jak tylko ostatecznie ją dopasujemy. W przypadku tej marynarki proces nie kończy się na uszyciu. Wykonana jest z surowego denimu i ma pozostawione rezerwy na kurczenie, więc ostateczne dopasowanie nastąpi dopiero po pierwszym praniu.

Materiał unsanforized ? Jeśli nie to niewiele się skurczy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia kazdy denim i kazda tkanina koszula zawsze cos sie skurcza. Nie spotkalem jeszcze idealnych ktore po praniach nic by sie nie skurczyly. W kwestii tej marynarki to ja bym jej nie pral, jak to z klasycznym denimem. Bedzie fajny efekt zuzycia. Ale masz racje, jesli bedziesz pral to po trochu kolor bedzie zchodzil.

Swietne zamowienie. Co myslisz o grubosci i sztywnosci tkaniny na marynarke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doswiadczenia kazdy denim i kazda tkanina koszula zawsze cos sie skurcza. Nie spotkalem jeszcze idealnych ktore po praniach nic by sie nie skurczyly. W kwestii tej marynarki to ja bym jej nie pral, jak to z klasycznym denimem. Bedzie fajny efekt zuzycia. Ale masz racje, jesli bedziesz pral to po trochu kolor bedzie zchodzil.

Swietne zamowienie. Co myslisz o grubosci i sztywnosci tkaniny na marynarke?

 

Dziękuję. To zamówienie to był trochę żart. Klient, właściciel firmy jak to nazywam googlo-podobnej, poprosił żebym poprowadził mu konferencję w bardzo luźnej konwencji, najlepiej w dżinsach, jak to w "dolinie". :) Dostał prawie to, co zamawiał - znamy się długo, więc mogłem sobie pozwolić na taką niespodziankę. W dżinsach nie czułbym się swobodnie. 

 

Żart, żartem, ale z efektu jestem bardzo zadowolony.

 

Prania nie uniknę, bo materiał strasznie brudzi i dwie koszule są już do wyrzucenia. Chciałbym jednak, żeby została ciemna z rozjaśnieniami na szwach. Szczególnie fajnie to może wyglądać na ramionach i w miejscach podwójnego stębnowania.

 

Tkanina układa się jak gruby tweed. Leży świetnie i bardzo dużo wybacza. 

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze sie nie dales naciagnac calkiem na dzinsy ;-)

 

Myslisz ze po praniu denim zacznie troche mniej brudzic? Mialo by to sens. Efekt sprania mysle ze zostanie w tych miejscach. Tak sie dzieje na moich koszulach przynajmniej.

 

Wlasnie, tak myslalem, ze musi byc dobrze dopasowana (nie mam na mysli obcislej, moze nawet przeciwnie). Dzieki za krotki opis ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myslisz ze po praniu denim zacznie troche mniej brudzic? Mialo by to sens. Efekt sprania mysle ze zostanie w tych miejscach. Tak sie dzieje na moich koszulach przynajmniej.

 

 

Wszystkie moje zamówienia z denimu, włączając spodnie z Luxire, przechodziły fazę brudzenia. Maciej to przewidział i nie chciał jej wypuścić bez sprania i dopasowania, ale nie było na to czasu. Ostatnią przymiarkę miałem w sobotę po południu, a we wtorek musiałem lecieć na imprezę. 

 

Teraz spokojnie możemy ją wykończyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.