Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Pracownia Krawiecka "Zaremba"


Maciej Zaremba

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerzę mówiąc to nie wiem co w tym nieprofesjonalnego.

Ponieważ Panie Macieju nawet samo imię i nazwisko jest daną osobową, chronioną prawnie. Po co się prosić o kłopoty, jeżeli wystarczy przestać eksponować rzeczone kartki na wystawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karteczki eksponowane na wystawie mogą trochę razić w sensie niedyskrecji, ale to już sprawa ich klientów - celebrytów. Nie będąc ich klientem ani nie mając nierozpoznawalnego nazwiska nie do końca podzielam oburzenie kolegów. Myślę, że na mój wybór szycia w tym zakładzie te karteczki nie miałyby wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc to nie wiem co w tym nieprofesjonalnego.

Ponieważ Panie Macieju nawet samo imię i nazwisko jest daną osobową, chronioną prawnie. Po co się prosić o kłopoty, jeżeli wystarczy przestać eksponować rzeczone kartki na wystawie?

To nie zawsze prawdziwe stwierdzenie. Dana osobowa to informacja dotycząca konkretnej osoby, za pomocą której bez większego wysiłku można ją zidentyfikować, chociaż nie jest ona wyraźnie wskazana. Jeżeli pracownia podaje imię i nazwisko oraz wymiary jakiegoś np. Piotra Nowaka czy Jacka Kowalskiego to nie są to dane prawnie chronione, ponieważ nie można zidentyfikowac konkretnego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej zabawnie robi się kiedy:

1) klient się wkurzy i ma pretensje (mi by przeszkadzało, sprawdzałem, że jak się wpisze w google moje imię i nazwisko, to tylko o mnie informacje wyskakują, nie mam żadnego "sobowtóra")

2) przyczepi się instytucja w rodzaju GIODO

zalecem wstrzemięźliwość kolegom, po prostu udzieliłem szanowanej firmie dobrej imho rady, a co Pan Maciej zrobi to jego sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno firmy na Savile Row, jak i Turbasa w Krakowie oraz Zaremba w Warszawie mają tradycyjnie poprzyczepiane karteczki z imieniem i nazwiskiem klienta i jego wymiarami. Jako kilent Turbasy nie czuję jakiegoś dyskomfortu z tego powodu, a w tym temacie wypowiadają się same osoby postronne. Czyżby to był początek sezonu ogórkowego na forum?

Kolega Üxküll ma racje. Temat karteczek i nazwisk uważam za zamknięty. Zachęcam do wypowiadania się osoby, które obstalowały coś w Pracowni Krawieckiej "Zaremba" , bo taki jest cel tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim na poczytnym blogu "Macaroni Tomato" pojawi się zapowiedziany wpis na temat garnituru z Sartoria Partenopea w Neapolu, to można zobaczyć już prawie gotową, bawełnianą marynarkę w stylu włoskim na lato z polskiej pracowni "Zaremba", która również zasili garderobę Autora blogu:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

To jest kolor marynarki, ktory chce miec juz od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno firmy na Savile Row, jak i Turbasa w Krakowie oraz Zaremba w Warszawie mają tradycyjnie poprzyczepiane karteczki z imieniem i nazwiskiem klienta i jego wymiarami. Jako kilent Turbasy nie czuję jakiegoś dyskomfortu z tego powodu, a w tym temacie wypowiadają się same osoby postronne. Czyżby to był początek sezonu ogórkowego na forum?

Kolega Üxküll ma racje. Temat karteczek i nazwisk uważam za zamknięty. Zachęcam do wypowiadania się osoby, które obstalowały coś w Pracowni Krawieckiej "Zaremba" , bo taki jest cel tego wątku.

Korzystałem z usług Pracowni i z tego powodu się wypowiedziałem. Przeszkadzałoby mi to jako klientowi, i koniec. Życzę Panu Maciejowi jak najlepiej i stąd ta uwaga.

Swoją drogą Pracownia ma duży potencjał i doskonałą markę - jednak wydaje mi się, że nie jest on do końca wykorzystany. Np. przydało by się "odświeżenie" wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno firmy na Savile Row, jak i Turbasa w Krakowie oraz Zaremba w Warszawie mają tradycyjnie poprzyczepiane karteczki z imieniem i nazwiskiem klienta i jego wymiarami. Jako kilent Turbasy nie czuję jakiegoś dyskomfortu z tego powodu, a w tym temacie wypowiadają się same osoby postronne. Czyżby to był początek sezonu ogórkowego na forum?

Kolega Üxküll ma racje. Temat karteczek i nazwisk uważam za zamknięty. Zachęcam do wypowiadania się osoby, które obstalowały coś w Pracowni Krawieckiej "Zaremba" , bo taki jest cel tego wątku.

Korzystałem z usług Pracowni i z tego powodu się wypowiedziałem. Przeszkadzałoby mi to jako klientowi, i koniec. Życzę Panu Maciejowi jak najlepiej i stąd ta uwaga.

Swoją drogą Pracownia ma duży potencjał i doskonałą markę - jednak wydaje mi się, że nie jest on do końca wykorzystany. Np. przydało by się "odświeżenie" wnętrza.

Ok! Zdecydowałem, marynarki na wystawach nie będą miały kartek z nazwiskami. Taki był zwyczaj od lat ale jeżeli może to przeszkadzac naszym klientom to zmienię ten zwyczaj.

Co do wnętrza pracowni całkowicie się z Panem zgodzę. Projekt i wizualizacja już są. Zapewniam, że wnętrze utrzyma przedwojenny klimat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Maćku, garnitur wspaniały. Szkoda tylko ,że tutaj go nie zaprezentowałeś.

To bardzo proste - na styleforum wrzuca się fajne rzeczy i byle co, na bespoke musi być idealnie, dlatego Maciek najpierw tam wrzucił i jak nie będzie krytycznych opinii, to się odważy pokazać na prawdziwym opiniotwórczym forum :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Macieju, garnitur jest "zajebisty", kilka minut przyglądałem się zdjęciom, wszystko cacy.

Mówiąc szczerze, nie mogę uwierzyć, że usłyszałem z ust Pana owe słowa w cudzysłowie. Nie żeby straszne przekleństwo to było, jednak mając w pamięci wcześniejszy ton Pana wypowiedzi na forum, zwyczajnie zdziwiony się poczułem.

Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać. Żeby nie było tak zupełnie OT, to powiem, że garnitur Pana Macieja zaiste zajebistym jest. I to nawet bardzo. Panie Macieju, prosimy częściej gościć na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.