Skocz do zawartości

[WARSZAWA], Pracownia Obuwia Jan Kielman i Syn


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszesz coś więcej o skórze?

 

Wstyd przyznać, ale niewiele o niej wiem. Wybrałem ją ze względu na niesamowitą mięsistość i wygląd (fartuch spawacza), o pochodzenie nie pytałem. 

To cielak, wyprawiany na jakiś rodzaj "muzeum vintage coś tam". Mogę zapytać o szczegóły, jeśli chcesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd przyznać, ale niewiele o niej wiem. Wybrałem ją ze względu na niesamowitą mięsistość i wygląd (fartuch spawacza), o pochodzenie nie pytałem. 

To cielak, wyprawiany na jakiś rodzaj "muzeum vintage coś tam". Mogę zapytać o szczegóły, jeśli chcesz. 

Ty zapytaj jak i gdzie się do tej skóry dorwać ;) Buty, tak jak mówiłem wcześniej... MISTRZOSTWO! Taką sztukę szewską z własnego podwórka chce sie oglądać.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem ostatnio z dziewczyną do Kielmana, pierwszy raz, wyłącznie w celu przeprowadzenia "windowshoppingu". Niektóre buty na prawdę rewelacyjne, szczególnie własnie lotniki (także zamszowe), który to fason lubię najbardziej.

Whitesnake te Twoje są doskonałe, gratuluję!

 

Na razie nie dorosłem mentalnie do budżetu 3,5 TPLN za buty ale może kiedyś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dlaczego wrzucasz zdj pieknej skory i karzesz nas nie mowiac co planujesz z tego wykonac?  :cry:  ;-)

 

Żebym nie musiał cierpieć sam? ;)

 

Od pewnego czasu chodzą mi po głowie konkretne buty i właśnie zastanawiam się nad końcową koncepcją.

Miałyby to być spektatory na bazie bostońskich loafersów, ale nie mam jeszcze konkretnego pomysłu którym mógłbym się podzielić.

 

Coś jak te na zdjęciu, tylko ze zmianami w układzie cholewki. Nie chcę longwingów, przy moim rozmiarze nie wyglądają najlepiej.

 

post-3633-0-56771900-1438010522_thumb.jp

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuję!

 

 Wyglądają naprawdę ładnie, choć ja raczej nigdy nie zdecydowałbym się takich butów założyć. Gratulacje!

 

Od pewnego czasu szukam właśnie takich. Piszę to z całkowitą sympatią dla twoich słów :).

Te buty, były zamawiane z pełną świadomością balansowania na delikatnej granicy i z pewnością, nie są na każdą okazję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty całkiem fajne, natomiast moim zdaniem ten niebieski jest zbyt jaskrawy. Lepiej wyglądałby granat

Dziękuje za wizualizacje, dobra robota.

Zapewniam cię, ze gdyby wyglądał lepiej to byłyby granatowe :). Granat za mocno by je uspokoił a nie chciałem kolejnej pary spokojnych butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.