Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sklepy, czy tez właściwe outlety z zimowymi rzeczami polecacie? Mam na myśli po prostu cieplejsze ubrania na zimę. W tej chwili 80% odzieży kupuje na Yoox’ie. Można upolować koszule z perłowymi guzikami poniżej 200 zł czy też wełniane spodnie z zakładkami za podobną cenę, ale zauważyłem, że ciężko znaleźć tam rzeczy z grubszej bawełny. Znacie może coś podobnego do Yoox’a, ale z bardziej „zimowymi” materiałami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazłem swojego obuwniczego graala? Jak ocenicie dopasowanie? 
Ina G od Patine, 8,5UK na stopę 28 cm, 24cm w obwodzie. 
Nie miałem chyba nigdy na nogach tak wygodnych butów GYW, świetnie trzymają piętę i śródstopie, jednocześnie wystarczająco miejsca na palce z czym miałem zawsze problem (szczupła pięta, a szerokie śródstopie z niskim podbiciem).
Czy kwatery nie zluzują się z czasem za mocno i nie zaczną na siebie nachodzić? 

20220823_162610.jpg

20220823_162620.jpg

20220823_162642.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papiez_ja także noszę G, jestem także zachwycony dopasowaniem (wąska pięta - OMG!), mi także kwatery się schodziły od początku i po 2 latach noszenia nie poluzowały się.

Notabene uważam, że Patine robi świetne buty za tę cenę, którą proponują - moje były patynowane w zamówieniu GMTO i zachowują się fantastycznie. Kolor trzyma, lustro łapią bez problemu, kosmetyki także. Dodatkowo porównywałem je z TLB Artista i ze zdziwieniem zauważyłem, że zewnętrzna warstwa skóry w Patine jest grubsza od tej w TLB. Wg mnie nic tylko kupować jeżeli tylko komuś pasuje ich wzornictwo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć, szukam płaszcza w kolorze czarnym o długości trochę powyżej kostek - takie jak ostatnio widywaliśmy (zwłaszcza na filmach) w latach 80-90'. Nie wiem czy ktoś o takiej długości produkuje, ale do kolana są stanowczo za krótkie (już nie wspominam o "modzie" na płaszcz do połowy tyłka...). Mam ok. 180 cm wzrostu. Idzie coś kupić w sklepie czy raczej zostaje szycie na miarę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ligenz napisał:

Cześć, szukam płaszcza w kolorze czarnym o długości trochę powyżej kostek - takie jak ostatnio widywaliśmy (zwłaszcza na filmach) w latach 80-90'. Nie wiem czy ktoś o takiej długości produkuje, ale do kolana są stanowczo za krótkie (już nie wspominam o "modzie" na płaszcz do połowy tyłka...). Mam ok. 180 cm wzrostu. Idzie coś kupić w sklepie czy raczej zostaje szycie na miarę?

Spróbuj kupić płaszcze vintage, np. na ebay.co.uk jest masa płaszczy Burberry z lat '80 i '90. W sklepie nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@SeraFinn ja nie korzystałem z jego usług , ale to co czytałem na jego temat to był cyrk 😉

 

Niektórzy czekali na zwrot butów wysłanych do naprawy latami , może nadal czekają ? 🤔

Może lepiej mu idzie produkcja ale ja bym nie ryzykował , to tyle ode mnie 😃

 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Szydlowsky napisał:

Niektórzy czekali na zwrot butów wysłanych do naprawy latami , może nadal czekają ? 🤔

Ja teczkę do renowacji oddałem w ... 2017 r. Do dzisiaj nie odzyskałem ani teczki ani 350 zł zaliczki. Zirytowany postępowaniem szewc24, ciągłym zwodzeniem, a później brakiem kontaktu, poszedłem w końcu do sądu, uzyskałem wyrok, ale egzekucja okazała się bezskuteczna. @SeraFinn, krótko pisząc: szewc24 - odradzam.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam możliwość okazyjnie zakupić Longwings od Russell & Bromley. Przyznam się, że jest to mój pierwszy kontakt z tą firmą. Na polskich stronach ciężko coś znaleźć o marce, zdecydowanie więcej na anglojęzycznych. Opinie raczej negatywne, choć pojawiają się i pozytywne. Być może ktoś coś więcej słyszał? 😊

Załączam zdjęcia konkretnego modelu. Co możecie powiedzieć fachowym okiem? Jako laik wydaje mi się, że jak na buty nieużywane (tak sądzi sprzedający) skóra wygląda średnio i na dość przesuszoną. Z góry dziękuje.

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.