Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

@meander:

Ad.1 - warto byc cierpliwym :-) wtedy np. zamiast wydawać 100€ za krawat z "solaro", kupujesz godz za 6zł (tak mi się trafiło ostatnio) :-)

Ad.2 - jakość bez zarzutu, ale są mimo deklarowanych 8 cm (a tak naprawdę 3.1") dość wąskie. Oczywiście "myk" z wysuwaniem węższej koncówki działa dalej :-)

Ad. 1 - gratuluję łupu, moje chyba nie były aż tak okazałe, ale wełniak w kratę a'la tartan blackwatch ucieszył solidnie ;)

Ad. 2 - Ten "myk" potrafi uratować niejeden krawat od zapomnienia. Dzięki za odpowiedź, design mają jak to SuSu bardzo ciekawy, ale nie wiem, czy nie prościej dołożyć i poszukać czegoś na rodzimym podwórku (vide Szarmant).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od konkretnego przypadku. Czy osoba w jakiś sposób interesuje się tematem/ wyraziła kiedyś pragnienie zaznajomienia z tematem, czy może po prostu lubi wszelkiej maści książki? 

Jeśli dasz taką pozycję "gościowi" biegającemu na co dzień w dresach i skejtówce, to może to różnie odebrać (ale niekoniecznie tak jak napisałeś, zależy to w dużej mierze od jego charakteru i waszych relacji). 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Nie rozumiem o co jest ta nagonka na mnie, i od razu mianowanie mnie na "hrabiego Jakuba". To, że posiadam szlachectwo wcale nie znaczy, że jestem hrabią.

Po drugie: to, że w dziale z rzeczami na sprzedaż chciałem wynegocjować niższą cene, za UŻYWANĄ muszkę nie znaczy że trzeba od razu krytykować moje pytanie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarmant,Macaroni Tomato, Van Thorn.

 

Dorzuciłbym jeszcze obowiązkową wycieczkę do Zaremby.

O Szarmancie oczywiście słyszałem, brałem to pod uwagę, ale pozostałe pomysły mnie ciekawią.

Edit: Chciałem dopytać, co można dostać u Zaremby? Van Thorn i Macaroni Tomato, w ogóle nic mi nie mówią, ktoś ma jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomiW01 - len daje wysoki komfort termalny, a standardowy jeans raczej nie zalicza się do "letnich" tkanin. Jeśli znajdziesz cieniutki i luźniej utkany, to czemu nie? :)

Właśnie o taki przewiewny denim mi chodzi. Koszula bez "rustykalnych" stricte jeansowych wstawek, z dopasowaną kolorem (nie pomarańczową) nitką, bez kieszonek na piersi, z normalnymi guzikami. Duży kołnierzyk, obojętnie jakiego typu: button-down, włoski, bez znaczenia. W jeansowych koszulach kołnierzyki są "mikroskopijne". Mam taką fajną koszulę, lekką, przewiewną i w lato sprawdza się znakomicie(feler: mały kołnierzyk- mini kent). Lecz może to z wyglądu tylko jeans a faktycznie "chambray"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to złe połączenie: jeans i len?

 

Myślę, że na lato, lepsza od koszuli jeansowej będzie taka wyglądająca jak jeans, ale zachowująca cechy koszuli letniej.

 

Warto rozejrzeć się za lnem barwionym na niejednorodny niebieski kolor.

W zeszłym sezonie widziałem taki materiał w ofercie OLGA Camiceria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemno-niebieski len z domieszką białego będzie bardzo podobny, a na pewno lepiej oddychający w lato.

Ale jak strasznie chcesz to większość producentów MTM ma w swojej ofercie jeans. U Zaremby jest tego najwięcej

To właśnie w wielu jego stylizacjach widziałem jeansowe ? koszule na lato w zestawieniu z zestawami koordynowanymi. Spodobało mi się to, lecz jeśli twierdzicie, że nie zda to egzaminu nie będę się upierał. Dzięki za radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.