Skocz do zawartości

Camiceria Olga Milano


p_b

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście nie sugeruję, że wprowadzasz nas w błąd czy coś - bardziej interesuje mnie jak te wszystkie parametry tkaniny przekładają się na jej odbiór w rzeczywistości ;-).

@swordfishtrombone

Może nie do końca odpowiem na Twoje pytanie, ale moim zdaniem monogram w widocznym miejscu nie wygląda dobrze. Sam zamówiłem, ale przy dolnej krawędzi z przodu, tak żeby był niewidoczny, gdy koszula będzie w spodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FONos napisał:

Chyba że kolegom do Krakowa (jeśli to ten przypadek) liczą bo tam chyba idzie mniejsze zamówienie ....

Tego nie wziąłem pod uwagę, ale wątpliwa jest tak wysoka cena (jest chyba 4 zamawiających z Krakowa, więc łącznie byłoby to 48 euro). Poza tym raczej wyszczególniliby, że 12 euro za wysyłkę.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do Krakowa nie policzyli za wysyłkę. Za to pomylili się na swoją niekorzyść, podając mi wyjściową cenę 75, a nie 83 euro - poprawiłem ich i przelałem odpowiednią kwotę; myślę, że to może być z ich strony po prostu pomyłka, a nie jakieś ukryte koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Caporegime napisał:

Nastał nowy tydzień - Panie organizatorze @swordfishtrombone, czy mamy jakieś info czy wszyscy zainteresowani już złożyli zamówienia? 

Napisałem do Olgi dziś rano z tym samym zapytaniem, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

Gdyby ktoś jeszcze niech zamówił, niech zamawia w te pędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy już tylko na jedną osobę, która mnie zapewniła, że jutro zamówi.

W sumie to poszło stosunkowo sprawnie jak na rozmiar projektu (ok. 40 uczestników). Mam nadzieję, że dystrybucja pójdzie co najmniej równie dobrze.

Jeśli Olga ma faktycznie takie moce przerobowe, jak deklarują (możliwość uszycia 100 koszul dziennie) to nasze zamówienie ich nie "zakorkuje" i z pewnością wyrobią się w terminie, co oznacza, że przynajmniej część z nas koszule będzie mogła już założyć na Walentynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moja wyszła na prawdę dobrze :) Zamówiłem na próbę biały oxford za 55€. Dopasowanie OK, monogram w miejscu gdzie miał być, kołnierzyk Polo Grande, materiał miły w dotyku. Koszula miała być na próbę i utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto zamawiać z CO. Już planuje koszule z denimu który pojawił się w ich ofercie kilka dni temu. Koordynatorowi zamówienia dziekuje za zorganizowanie przedsięwzięcia ooraz koledze Bacio za odbiór koszuli. Pozdrawiam :) 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie im się coś kompletnie powaliło z wymiarami i koszule mają 10cm w klacie / talii więcej niż powinny, chociaż wymiary podawałem koszuli (te co u innych producentów), więc jest niezły wór pokutny. Spróbuję to zakładkami z tyłu załatwić jutro. Materiały naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.