Dignito.Michał Opublikowano 4 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2014 <ciach> nie mylmy dopasowania z noszeniem za małych rzeczy, <ciach> Strzał w 10 . Cytuj
Awopiotr Opublikowano 4 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2014 Dziękuję za oceny. Są zbieżne z moimi (w sprawie spodni też - chociaż sam użyłbym innego sformułowania). Przekonałem się, że faktycznie, zdjęcie własnej sylwetki bardzo pomaga w ocenie dopasowania. Dochodzę też do wniosku, że taki krój marynarki jest w praktyce "dla nikogo". W niektórych miejscach za mała w innych za duża. Cytuj
Hargin Opublikowano 4 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2014 Ta marynarka jest po prostu za mała, nie mylmy dopasowania z noszeniem za małych rzeczy, bo co prawda jest ona wtedy bliżej ciała, ale w oczy kole długość, rozmieszczenie guzików itp. Należałoby rzec, że "za krótka". Mając na uwadze, że charakteryzują nas dwa wymiary - "szerokość i wysokość" to trudno jest trafić idealnie przy RTW. Zauważyłem, że niektórzy producenci mają osobliwe zrozumienie wzorca. U mnie z uwagi na fakt, że natura nie poskąpiła "szerokości", lekko zapominając o "długości" - często jestem zmuszony celować w rozmiary, które w standardzie przeznaczone są dla wyższych osobników. Nie zawsze udaje się dopasować - szczególnie długość marynarki. Po prostu nie każda rzecz jest dla nas pisana Jeśli RTW nie pasuje i nie ma rokowań na rozsądne dopasowanie, to z bólem serca trzeba odpuścić - nawet jeśli zakochamy się od pierwszego wejrzenia. Cytuj
mosze Opublikowano 4 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2014 Moim zdaniem, krótka, ale da się ją nosić bez obciachu. Kwestia gustu. Najgorszy wg mnie jest wysoko położony guzik. Ogólnie - marynarkę da się nosić, ale rewelacji nie ma. Cytuj
Awopiotr Opublikowano 4 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 4 Października 2014 Jeszcze raz się do niej przymierzyłem i stwierdziłem, że: - plecy super, - obwód dobrze, - rękawy dobrze, gdyż dość wąskie i wysoka pacha, długość do ewentualnej korekty - materiał i podszewka super (podszewka to bawełna na plecach i wiskoza w rękawach), - kula ramiena do poprawy, - dlugość: preferuję raczej dłuższe, zdjęcie pleców wykazało, że pokazywanie pośladków w dolnej części raczej nie dla mnie, - guzik zdecydowanie za wysoko, źle się z tym czuję, trochę tak jak w koszuli zapiętej pod szyję, ale bez krawata. Po takiej analizie zdecydowałem oddać ją. Czeka teraz w TK w Blue City na ewentualnego miłośnika męskich żakietów. Jeszcze raz dziękuję za konstruktywne uwagi. Cytuj
rattaman Opublikowano 11 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2014 Przygotowuję się do zakupu trzewików i zastanawiam się nad kolorem. Waham się między ciemnym brązem a bordowym Wydaje mi się, że brąz będzie bardziej uniwersalny, ale z kolei bordowe są bardzo ładne. Do jakich spodni/marynarki będą pasowały buty bordo? Cytuj
Aron Opublikowano 11 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2014 Zadałem podobne pytanie w innym wątku. Może pomogą Ci odpowiedzi innych osób: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/766-koordynacja-kolorystyczna/page-10 Osobiście uważam, że kolor burgundowy (jeżeli chodzi o buty) jest względnie uniwersalny. Sam chcę takie kupić Cytuj
rattaman Opublikowano 11 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2014 Zadałem podobne pytanie w innym wątku. Może pomogą Ci odpowiedzi innych osób: https://forum.butwbutonierce.pl/topic/766-koordynacja-kolorystyczna/page-10 Osobiście uważam, że kolor burgundowy (jeżeli chodzi o buty) jest względnie uniwersalny. Sam chcę takie kupić Dziękuję za odpowiedź. Widziałem tamten wątek już wcześniej, tylko tam ktoś pytał o dodatki skórzane do butów, więc jednak troszkę o coś innego. No i burgund to nie to samo co bordo, chociaż patrząc na zdjęcia w internecie, to czasem ciężko dostrzec różnicę Cytuj
Aron Opublikowano 11 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 11 Października 2014 Zgadzam się, że w przypadku skóry to ciężko rozróżnić te kolory dlatego podałem tamten (swój) post. Koledzy pisali o kolorach spodni do takich butów, myślę, że te porady do koloru burgund/bordo mają zastosowanie. Ja mam upatrzone trzewiki Yanko, teoretycznie nazwa koloru skóry to bordo. Mr Vintage niedawno na swoim blogu prezentował płaszcze, do zdjęć są wykorzystane właśnie te trzewiki Yanko. Cytuj
rattaman Opublikowano 13 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 13 Października 2014 Zgadzam się, że w przypadku skóry to ciężko rozróżnić te kolory dlatego podałem tamten (swój) post. Koledzy pisali o kolorach spodni do takich butów, myślę, że te porady do koloru burgund/bordo mają zastosowanie. Ja mam upatrzone trzewiki Yanko, teoretycznie nazwa koloru skóry to bordo. Mr Vintage niedawno na swoim blogu prezentował płaszcze, do zdjęć są wykorzystane właśnie te trzewiki Yanko. No ja właśnie też, tylko się wahałem między bordo a ciemnym brązem. A teraz się waham między bordo a burgundowym Ale to już się zdecyduję, jak się pojawi rozmiarówka w sklepie, bo na razie krucho. Piękne są te trzewiki, nie ma co. Cytuj
Aron Opublikowano 14 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 14 Października 2014 Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o Yanko to jest jedna skóra w takim kolorze. Tylko opisy są czasami różne. Trzeba chyba zapytać w wątku dotyczącym Yanko. Np. http://patine.pl/yanko-style-525-trzewiki-bordowe.html http://patine.pl/yanko-style-607-burgund-goodyear-welted.html Tutaj jest jeszcze inny opis http://patine.pl/yanko-style-306-goodyear-welted-burgund.html Na blogu też widać jeden kolor tego typu. http://blog.patine.pl/yanko-kolory-skor/ Chyba, że druga opcja u Ciebie to buty od innego producenta:) Cytuj
rattaman Opublikowano 14 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 14 Października 2014 Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o Yanko to jest jedna skóra w takim kolorze. Tylko opisy są czasami różne. Trzeba chyba zapytać w wątku dotyczącym Yanko. Np. http://patine.pl/yanko-style-525-trzewiki-bordowe.html http://patine.pl/yanko-style-607-burgund-goodyear-welted.html Tutaj jest jeszcze inny opis http://patine.pl/yanko-style-306-goodyear-welted-burgund.html Na blogu też widać jeden kolor tego typu. http://blog.patine.pl/yanko-kolory-skor/ Chyba, że druga opcja u Ciebie to buty od innego producenta:) Masz rację! To ta sama skóra. Ostatni link wyjaśnia wszystko. "CAMBRIDGE BURDEOS (BURGUNDY)". Cytuj
JayJay Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 Mógłbym prosić o opinię na temat garnituru Albione - RTW. Materiał to wełna super s 140. Wrzucam kilka zdjęc poglądowych i prosze o opinię, czy warto wydać 1500zł (przecena z 3000) + 180zł na koszulę. Szukam dość budżetowej opcji (max 2-2,5 tys.), stąd najpierw sprawdzam RTW. Cytuj
Lathlaer Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 Nie jest aby za ciasna ta marynarka? Wypchane lekko ramiona na pierwszym zdjęciu i potężne naprężenie materiału na plecach na drugim zdają się na to wskazywać. Jak byłeś w Factory, to się nie dziwię, że nie znalazłeś nic ciekawego - te fajne garnitury Bytom ma w obecnej kolekcji, ciężko żeby znalazły się w outlecie 1 Cytuj
Hargin Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 Bzdura z tą przeceną - oni w regularnej cenie w zeszłym roku sprzedawali za ok 1300-1400 pln. Zwykłe żerowanie na kliencie i próba pozycjonowania produktu. 1 Cytuj
Marek2011 Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 W kkażdym razie zdecydowanie nie leży. Cytuj
White Haven Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 Akurat gładkie plecy ciężko osiągnąć. Zastanowiłbym się nad niższym przedziałem wzrostowym. Cytuj
el-biczel Opublikowano 19 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2014 Fałdę na plecach poprawi się łatwo, ale kula rękawa wygląda fatalnie. Cytuj
Ernestson Opublikowano 20 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 20 Października 2014 Fałdę na plecach poprawi się łatwo, ale kula rękawa wygląda fatalnie. Wydaje mi się, że fałdy wcale nie poprawi się łatwo bo powoduje ją naciągnięcie tkaniny na plecach. Ta fałda i opinanie na ramionach i łopatkach to moim zdaniem trzy objawy tego samego problemu - tego że marynarka jest zwyczajnie za ciasna, za wąska na plecach. Cytuj
paparazzo Opublikowano 21 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 21 Października 2014 Panowie, doradźcie proszę gdzie kupić coś ciekawego.Szukam szalika do tego płaszcza: http://www.ctshirts.co.uk/Charcoal-wool-cashmere-classic-fit-overcoat?q=gbpdefault|Coat|oc036cha||||||||||||| kolor raczej kontrastowy, cena do 250zł, sklepy: stacjonarne/internetowe materiał: worki na śmieci czy koszulki na dokumenty poza zakresem poszukiwania myślałem o stylu podobnym do: Cytuj
blekit Opublikowano 21 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 21 Października 2014 Poszetka ma w ofercie całkiem fajne jedwabne i wełniane szaliki, które mieszczą się w zakładanym przez Ciebie budżecie. Stacjonarnie niedawno widziałem ciekawe szaliki (podobne do tego na zdjęciu) w TK Maxx, ale nie wiem czy jeszcze się uchowały. Cytuj
Mr.L.Messi Opublikowano 25 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 25 Października 2014 Witam. Panowie, czy któraś z poszetek, będzie pasować do takiej marynarki w pepitkę ? http://static2.menstream.pl/i/galeria/228/17/474596.jpg Cytuj
marekfryzjer Opublikowano 25 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 25 Października 2014 Witam. Panowie, czy któraś z poszetek, będzie pasować do takiej marynarki w pepitkę ? http://static2.menstream.pl/i/galeria/228/17/474596.jpg postawił bym na granat z grochami, bo jasna we wzorek z kwiatkami i obwódką granatową to myślę że będzie się zlewało z jasną marynarką , a poszetki przypadkiem nie są z H&M? Cytuj
Hargin Opublikowano 25 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 25 Października 2014 ja bym nie wybrał żadnej z powyższych - chyba lepiej pasowałaby gładka Cytuj
lubo69 Opublikowano 25 Października 2014 Zgłoś Opublikowano 25 Października 2014 Szare flanelowe spodnie do tego? http://eu.suitsupply.com/en/jackets/hudson-light-brown-plain/C712.html?start=2&cgid=Jackets yes/no? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.