Skocz do zawartości

Zapachy


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej skórze od ponad miesiąca niepodzielnie króluje Black Cube Ramon Molvizar.

Niesamowicie magnetyczny, noszenie go to czysta przyjemność. Tym bardziej, że kobiety dość licznie zwracają nań uwagę i zdarza się, że (pozytywnie) komplementują woń.

Gdyby jeszcze wiedziały, że we flakonie unoszą się opiłki platyny... Ale takie szczegóły zna tylko Dama mego serca :-)

Pozdrawiam,

Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny zapach na wieczór. Z początku wydawał się zbyt duszny, ale to jeden z tych zapachów, do którego trzeba się przyzwyczaić - od początku miał w sobie coś magnetycznego, dominującego. Może dlatego, że założyłem go do golfa, wysokiego i opinającego szyję. Po całym dniu czułem, jakbym chodził na uwięzi. Odłożyłem więc te perfumy w kąt półki.

Ale, ale - po tygodniu założyłem ten sam golf i zapach na nim prawie w ogóle nie wywietrzał - zdziwiłem się niemało, ale przeszedłem przez dzień (niezwykle przyjemny) już z większym przekonaniem. I tak ten zapach będzie mi się kojarzył z tym właśnie, pozytywnym, wieczorem.

Mam wiele takich zapachów - dobrze i źle kojarzących się. Rzadko kiedy są to perfumy, najczęściej zapachy otoczenia, przedmiotów, miejsc (np. dworzec w Szczecinie zawsze pachnie tak samo - i bynajmniej nie jest to smród rodem z Centralnego - ale tylko, gdy jestem przyjezdny :) ). Warto odnajdywać, pielęgnować i tworzyć nowe połączenia :)

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zamówiłem perfumy Yves Saint Laurent M7 100 ml EDT TESTER z perfumerii www.perfumeria-mia.pl.

 

Sprzedawca zapewnia, że poza opakowaniem, perfumy te niczym nie różnią się od normalnej edycji.

 

Czy faktycznie można wierzyć, że wszystko jest ok ?

 

Z tego co wiem, to ciężko dostać te perfumy w Polsce. Koszt 360,00 PLN.

post-2959-0-04984100-1369052077_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem perfumy Yves Saint Laurent M7 100 ml EDT TESTER z perfumerii www.perfumeria-mia.pl.

 

Sprzedawca zapewnia, że poza opakowaniem, perfumy te niczym nie różnią się od normalnej edycji.

 

Czy faktycznie można wierzyć, że wszystko jest ok ?

 

Z tego co wiem, to ciężko dostać te perfumy w Polsce. Koszt 360,00 PLN.

 

Jeżeli to jest flakon ze zdjęcia to bardzo dobry zakup.

 

To może być wyciągnięte gdzieś z magazynu.

 

Koszt 360zł w Polsce?

Jak ktoś tyle zapłaci...

 

Sprzedawca chce sprzedać a nie wymyślać cenę i liczyć aż ktoś się zgłosi..

Poza tym jest wiosna. Takie zapachy (ciężkie) najlepiej sprzedają się jesienią.

A czy to taki biały kruk?

Jeszcze nie, choć zapach ciekawy.

Sam mam mały flakon, ale konkurencję ma dużą, zatem niewiele schodzi.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele firm stosuje sztuczkę ze zapach z testera jest mocniejszy i bardziej trwały.

Święta prawda.

 

 

A macie jakąś wypróbowaną perfumerię internetową? Szczerze mówiąc ja osobiście z obawy przed podróbkami trzymam się sklepów stacjonarnych...

 

Kilka razy robiłem zakupy u nich http://www.perfumeria.pl/ i byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) wiele firm stosuje sztuczkę ze zapach z testera jest mocniejszy i bardziej trwały.

 

Również się z tym zgadzam. Na szczęście tutaj sprzedawca uczciwie podszedł do tematu. Wyciąg z Regulaminu sklepu:

cyt. "Wszystkie oferowane przez nas artykuły są nowe i zapakowane w oryginalne pudełka, za wyjątkiem TESTERÓW w opakowaniach zastępczych. TESTER to produkt, który niczym nie różni się od zapachu w klasycznym opakowaniu. Nigdy nie jest trwalszy i intensywniejszy. Tester charakteryzuje się tym, że występuje w zastępczym opakowaniu lub bez opakowania oraz często jest bez korka - zatyczki. Przez to jest tańszy w sprzedaży i idealnie nadaje się do użytku własnego."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z testerami są różne mity.

Czy prawdziwe ?

 

Z tego co się orientuję to jest to samo co w standardowym opakowaniu.

EDP pachną często inaczej niż EDT zatem to nie jest na pewno składnik testeru.

Gdyby tak było testery byłyby bardzo pożądane na rynku.

Cena i niska popularność tego nie potwierdzają.

 

Podróbki?

Na pewno są na rynku i dotyczą najbardziej popularnych zapachów.

Jakoś nie miałem nigdy obaw kupować w internecie.

Fakt że kupuję niepopularne zapachy (albo niszowe) zatem prawdopodobieństwo podróbek jest znikome.

 

 

Jak ktoś szuka zapachu bardzo intensywnego i trwałego, polecam perfumy niszowe.

Dwa dni wyczuwalne na skórze o super projekcji, tydzień na ubraniu i ból głowy, gwarantują niektóre z nich.

 

Ktoś się pytał o perfumy z największą trwałością.

 

Np. ze strony:

http://www.basenotes.net/t/312340/best-niche-fragrance-for-sillage-and-longevity

 

 

Nasomatto - Duro, Pardon
Malle - Musc Ravegeur, Portrait of a Lady
Bond - New Haarlem, NY Oud
Dior - Leather Oud
Slumberhouse - any
Tom Ford - Tobacco Vanille
Montale - Red, Black, Dark Aoud (probably your best bet)

 

I większość Amouage

 

U nas znajdziesz w perfumerii Quality.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem perfumy Yves Saint Laurent M7 100 ml EDT TESTER z perfumerii www.perfumeria-mia.pl.

 

Sprzedawca zapewnia, że poza opakowaniem, perfumy te niczym nie różnią się od normalnej edycji.

 

Czy faktycznie można wierzyć, że wszystko jest ok ?

 

Z tego co wiem, to ciężko dostać te perfumy w Polsce. Koszt 360,00 PLN.

 

Stanowczo za dużo za wodę toaletową od ysl, zwłaszcza klasycznych i niepopularnych u konsumentów zapachów - to po pierwsze. Po drugie - M7 było wiele razy reformulowane, zmieniano przy tym opakowanie, a ostatnio wydano też tę wersję z oud i do tego w jakiejś nowej edycji klasyków - więc musisz poradzić się ekspertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę mnie wzięło na wspomnienia po pięknych czasach młodości i beztroskiego życia ;) przypomniałem sobie, że wtedy używałem perfumów Aspen Coty. Jak już kilka osób o tym pisało, nie są to szczyty cenowe pośród używanych przez niektórych Panów z tego forum, ale zapach jest tak niesamowity, że nie mogło być inaczej, dzisiaj kurier przywiózł mi paczuszkę.

Pamiętam też że pierwszą butelkę dostałem 19 lat temu od mojego brata, który wyraźnie odczuł zwiększenie zainteresowania kobiet po jego użyciu :)
 

 



652_1_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zamówiłem parę dni temu próbkę Black Afgano. Zobaczymy, czy z nim wytrzymam. Nasomatto Duro okazał się nieco w bok od mego gustu. Póki co trzymam się Creeda (Vetiver), ale rozglądam się na boki.

Można napisać skąd zamówiłeś próbkę? ciekawią mnie skrajne opinie o tym zapachu, chciałbym przekonać się na własnej skórze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.