Skocz do zawartości

Zapachy


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

mięta i mięta pieprzowa

Mięta i mięta pieprzowa? To tak, jakby napisać: do picia jest wino i wino białe...

PS. A na lato to klasyczna woda kolońska ma moim zdaniem najlepszą nutę: albo Farina 1709, albo 4711. Odświeża.

Występują różne gatunki mięty.

Gdzie zdobyłeś EDC Farina Gegenueber 1709? Od dłuższego czasu szukam jej w Polsce po całkowitej wyprzedaży w monachijskim Manufactum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mięta i mięta pieprzowa

Mięta i mięta pieprzowa? To tak, jakby napisać: do picia jest wino i wino białe...

Występują różne gatunki mięty.

No właśnie o to chodzi. Jako botanika krew mnie zalewa na takie określenia. Skoro jeden zapach to mięta pieprzowa, to ta druga jaka jest?

PS. A na lato to klasyczna woda kolońska ma moim zdaniem najlepszą nutę: albo Farina 1709, albo 4711. Odświeża.

Gdzie zdobyłeś EDC Farina Gegenueber 1709? Od dłuższego czasu szukam jej w Polsce po całkowitej wyprzedaży w monachijskim Manufactum.
U producenta, zamówiłem przez internet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po przeczytaniu 21 stron zabrakło mi jeszcze jednego zapachu mianowicie Azzaro Chrome.

Na pewno mniej popularny niż inne reklamowane produkty. Idealny na pogodę za oknem - odświeżający. Z zależności od typu skóry po kilku godzinach, może być zmysłowy albo po prostu nijaki. Najlepiej zacząć od próbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy sie zmieniają odczucie zapachów rownież . Nie raz decyduje chwila aby zapach przypadł nam do gustu a innym razem poznajemy zapach nawet kilka lat i wreszcie sie na niego decydujemy ja tak miałem z Acqua di Parma ile razy będąc we Florencji go obwachiwalem a teraz wszedłem jedno zapoznanie i cieszę sie nim cały czas .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja w końcu się zdecydowałem i nabyłem A-men T. Muglera . Jak dla mnie zapach- poezja. 8-) Jest po prostu piękny i niespotykany na każdym kroku jak np. Boss, Armani; CH 212 itp. Moim zdaniem spokojnie można postawić na półce z innymi "eleganckimi" rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu się zdecydowałem i nabyłem A-men T. Muglera . Jak dla mnie zapach- poezja. 8-) Jest po prostu piękny i niespotykany na każdym kroku jak np. Boss, Armani; CH 212 itp. Moim zdaniem spokojnie można postawić na półce z innymi "eleganckimi" rzeczami.

Niespotykany? Przecież to bardzo popularny zapach, stąd tyle rozmaitych wersji. Do tego ciężki, słodki (mamy lato!) i bardzo lubiany przez kobiety. Jako ciekawostka i jeden z wielu na półce - tak. Jako zapach na co dzień - nie. To są oczywiście tylko moje przemyślenia i moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ciężki, słodki trochę dymny i na pewno nie na codzień ale np. już na wieczorne wyjście w garniaku moim zdaniem jak najbardzej. Na codzień do biura kupiłem sobie Moschino Uomo? ten jest zdecydowanie lżejszym zapachem. Jednak w A-menie się po prostu zakochałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.