Skocz do zawartości

Zapachy


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

:o Kurcze, 100 lat tego nie widziałem, myślałem nawet, że już Aspena nie produkują. Wspomnienie studenckich czasów, łza się w oku kręci :)

Na pewno nie jest powszechnie dostepny jak kiedys (90's), ale w internecie dosyc latwy do kupienia.

Czasami uzywam tez wody Fahrenheit (zapach ponadczasowy), ale to raczej 'odswietnie'. Widzialem chyba 5 roznych podrobek tej perfumy, niektore w podobnych cenach co oryginal.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu się zdecydowałem i nabyłem A-men T. Muglera . Jak dla mnie zapach- poezja. 8-) Jest po prostu piękny i niespotykany na każdym kroku jak np. Boss, Armani; CH 212 itp. Moim zdaniem spokojnie można postawić na półce z innymi "eleganckimi" rzeczami.

A-men jest bardzo dobry ,używałem kilka sezonów ,kiedys byla jeszcze wersja kawowa .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię mój ulubiony zapach - JOOP! Nightflight. Syntetyczny, bardzo świeży, uber-seksowny:

Dołączona grafika

Jak dla mnie nikt inny nie stworzył piękniejszego zapachu. Zaprezentowany w 1992 roku, ze mną jest od 1998 roku, kiedy to prosty, ale przepiękny flakon usłany gwiazdami przykuł moją uwagę. Polecam szczególnie na wiosenny/letni wieczór.

W moich nieustannych poszukiwaniach jak najlepszych ekologicznych kosmetyków znalazłem produkty dla mężczyzn Aubrey Organics:

Dołączona grafika

Ładny, leśny zapach (sosna) gamy "North woods". Na uwagę zasługuje dezodorant - nie plami ubrań, a posiada skuteczność antyperspirantu (u mnie na cały dzień wystarczyła jedna aplikacja pod każdą z pach). Dostępny w tej chwili w śmiesznie niskich cenach - polecam!:

Sklepik internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A czy posiadacie Panowie jakieś linki lub po prostu informacje, wskazówki, którymi byście mogli się podzielić odnośnie tego, jak dobierać zapachy?

Ja jestem osobą, która nie ma do czynienia z biurem, biznesem i tego typu instytucjami, a raczej z instytucjami kultury, uniwersytetami, szeroko pojętą nauką. Jednocześnie nie chciałbym pachnieć nudno (wbrew opinii o takich instytucjach :) )

Jakieś rady dotyczące doboru typu zapachu (nie konkretnej marki)

a) do pracy

B) na wieczór (ale w tym przypadku już raczej prywatnie)?

Serdecznie dziękuję za ewentualne odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza jest metoda empiryczna. Polecam wybranie się do perfumerii i poproszenie o kilka próbek różnych wód toaletowych / perfumowanych.

Ewentualnie zamówienie próbek w jednej z wielu internetowych perfumerii. Niedawno znalazłem nawet perfumerię specjalizującą się w sprzedaży tylko próbek tzn. odlewek. Nie korzystałem osobiście, ale może ktoś na forum ma doświadczenie z tą firmą:

http://www.odlewkiperfum.pl/

Ale wcześniej i potem w trakcie testów - odwiedzenie tego forum:

http://wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=36

pozdrawiam,

D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najczęściej kupujecie nowe perfumy? W którejś z sieci drogerii jak np. Douglas, w sklepach internetowych czy też może na allegro?

Nie wiem jak pierwsze, w drugie i trzecie bym nie zaryzykował. Raz spróbowałem w super reklamowanym i dobrze ocenianym sklepie internetowym, na ich plus należy zapisać, że bez szemrania odbył się zwrot.

Zdecydowanie sklepy stacjonarne, jednak nie dlatego, że miałem jakieś dziwne historie, tylko dlatego, że leniwy jestem :).

Kozioł - fake'i przesłali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najczęściej kupujecie nowe perfumy? W którejś z sieci drogerii jak np. Douglas, w sklepach internetowych czy też może na allegro?

Ostatnio kupowałem w Sephorze w Paryżu, wyszło taniej niż w Warszawie (trafiłem na 20% rabat na wszystkie artykuły). Mam wrażenie, że są lepszej jakości niż kupowane w Polsce. Dlatego, w miarę możliwości, tam będę starał się kupować perfumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.