Skocz do zawartości

Zapachy


Arkadyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ze względu na swój silny charakter, dość wieczorowy, nie jest to chyba zapach całkowicie uniwersalny. Gdyby nie to, nie potrzebowałbym już innego na żadną okazję. A tak to co jakiś czas rozglądam się za czymś, co by łączyło część charakteru GG z większą lekkością, kojarzącą się z innymi porami roku niż jesień :-) Lubię między innymi Chanel pour Monsieur (w kwadratowej flaszce, nie płaskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio, fajny - ale jakoś nie jestem przekonany.. może to się zmieni i zostanie u mnie, na razie czeka na bazarku. Mój Chanel jest w płaskiej, czy to zależy od wersji (ja mam concentree), czy zmienili flakon?

Nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale gdy porównywałem zapach z obu opakowań, to w mojej opinii były to dwa różne zapachy, zapach z płaskiego był bardziej "koloński" a z kanciastej słodszy i bardziej kadzidlany. Dość dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powoli zbliża sie pora na mój ulubiony zapach jakim jest T. Mugler- A*men. W lecie nie radzę go używać bo to swojego rodzaju "zabójca" ;) Jedni go ubóstwiają, drudzy nienawidzą, bądż co bądź zapach bardzo nietuzinkowy. Kiedyś ktoś się mnie zapytał, dlaczego używam perfumów żony :D Coś w nim jednak z unisexu jest.

 

@Styleman: Czy możesz porównać Noir do jakiś innych znanych zapachów z któymi by Ci się kojarzył?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie powoli zbliża sie pora na mój ulubiony zapach jakim jest T. Mugler- A*men. W lecie nie radzę go używać bo to swojego rodzaju "zabójca" ;) Jedni go ubóstwiają, drudzy nienawidzą, bądż co bądź zapach bardzo nietuzinkowy. Kiedyś ktoś się mnie zapytał, dlaczego używam perfumów żony  :D Coś w nim jednak z unisexu jest.

 

@Styleman: Czy możesz porównać Noir do jakiś innych znanych zapachów z któymi by Ci się kojarzył?  

A"man jest bardo dobry, jak dla mnie ,swego czasu była nawet wersja kawowa,gdzieś ja kupiłem.Jest jeszcze B"man ale nie polecam.Co do porównania zapachu Noir ,z niczym mi się nie kojarzy .Możesz sprawdzić ten zapach w Douglasie ,maja go jako jedyni w kraju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak -Ładne zdjęcie.

Styleman, nie uwierze, że nie znasz żadnego z tych zapachów:)

Najmniejszy flakon to Amouage Homage Attar.

Wszystkie zapachy są raczej ciężkie, wieczorowe i na cieplejsze dni. 

Tylko jeden zapach? Perfumami interesuję się co najmniej 10 lat choć stary nie jestem, więc przechodziłem różne fascynacje olfaktoryczne. Poszukiwanie tego jednego, "swojego" zapachu trwa czasem bardzo długo, trzeba poznać ich naprawdę dużo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.