Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Barker Luton są wykonane ze skóry polerowanej, która nieładnie się załamuje. To chyba najniższa linia firmy (Barker robi bardzo różne jakościowo linie) i nie spodziewaj się cudów. Berwicki wyglądają wg mnie najsensowniej. Mam jedną parę, ale ze skóry zamszowej - bardzo przyzwoite buty, na pewno kupiłbym je ponownie (zapłaciłem 120 funtów z przesyłką).

To nieprawda, Barker Luton są zarówno z normalnej skóry jak i tej polerowanej i te linka wklejonego przez kolege są ze zwykłej. Co do reszty zgoda.

Moim zdaniem w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego, Barker Luton mam i zdecydowanie polecam jeśli budżet nie starcza na nic ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda, Barker Luton są zarówno z normalnej skóry jak i tej polerowanej i te linka wklejonego przez kolege są ze zwykłej.

 

Faktycznie, nie sprawdziłem linka, tylko wrzuciłem nazwę buta pod gugla.

 

Mam podobne buty (tylko broguesy) z tej linii Barkera - bez rewelacji, ale i bez przykrych niespodzianek (przynajmniej - po podklejeniu podeszwy, co czynię zawsze). Ogólnie jestem zadowolony, choć kupiłem okazyjnie, jeszcze taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Co sądzicie o tych trzewikach? Cena dosyć atrakcyjna, już jak za ~520 byly to sie zastanawialem a teraz za "half price".?

 

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?&brandid=6&shoeid=9035

 

A i jeszcze te, bo zimy narazie nie widać:

http://www.herringshoes.co.uk/product-info.php?colset=1&styleid=919&shoeid=3968&brandid=6&catid=49&oldcolid=1654&stype=0&colourid=1655

Jak wypada rozmiarówka? Noszę 40 (stopa 26 cm) a wg tabeli rozm. 6 to właśnie 40. I czy w pojedynczych monkach klamra nie jest zbyt duża (ordynarna wręcz) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Naprawdę uważacie, że nawet przy tak rzadkiej eksploatacji będę żałował zakupu MD?

 

Ja mam od jakiegoś roku oxfordy MD. Butów używam 3-4 razy w miesiącu i do tej pory się trzymają. Co do jakości skóry i wykonania szału nie ma, jednak jeżeli masz ich używać rzadko to wydaje mi się to rozsądnym wyborem(oczywiście przy cenie wyprzedażowej 200-300 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monki całkiem ładne, ale widzę, że to polished leather - odradzam do codziennego użytku.

 

Tego faktu nie zauważyłem. Widziałem, kilka zdjęć jak łamie się i pracuje ta skóra i raczej nie było to nic miłego. Zdaje się shoesnob opisywał coś takiego. Świat legł w gruzach. Na Zalando zamszowe Gordony rozmiar 40 już dawno się nie pojawiły a też na nie polowałem.

 

Polecicie jakieś monki w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Herringa - facet twierdzi, że jeśli złożę zamówienie dzisiaj, to buty powinny być w ciągu 2 dni roboczych. Aż mi się wierzyć nie chce, ale poprosiłem raz jeszcze o potwierdzenie i potwierdził.

Krótka piłka - Berwick 3488 czy Barker Luton?

Czas realizacji przesyłki błyskawiczny. Zamówiłem u nich buty w wigilie 24 grudnia rano, po kilku godzinach były już w drodze. Dzisiaj, czyli na pierwszy dzień roboczy po świętach (29 styczeń) kurier dostarczył buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wiecie coś na temat tych butów :

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10701_10001_084010234873_-1

Wiem, że robione w Hiszpanii. Jakości spodziewam się podobnej jak w Meerminie (zarówno wykonania jak i surowca)? Nie znalazłem ich na stronie, nie wiem więc jakie to konkretnie kopyto i model ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, myślicie, że do tego garniaka http://recman24.com/sklep/pl/recman/wyprzeda%C5%BC/garnitur-elford-n-garnitur-elford-n-niebieski  będą pasowały brązowe buty na lutowe przyjęcie? Gdzieś wyczytałem, że brąz dobrze się komponuje z takim atramentowym kolorem. Doradźcie, bo moda męska to moja słaba strona,a za mamą z radą nie bedę chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, myślicie, że do tego garniaka http://recman24.com/sklep/pl/recman/wyprzeda%C5%BC/garnitur-elford-n-garnitur-elford-n-niebieski  będą pasowały brązowe buty na lutowe przyjęcie? Gdzieś wyczytałem, że brąz dobrze się komponuje z takim atramentowym kolorem. Doradźcie, bo moda męska to moja słaba strona,a za mamą z radą nie bedę chodził.

 

 

"ładnie" leży to coś

post-1121-0-77310000-1419860043_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję brązowych double monków za ok 500zł. Skóra licowa lub zamsz. Rozmiar 6,5(40-40,5). Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

W Massimo Dutti można dostać ten typ obuwia na wyprzedaży. Cena 499zł przeceniona z chyba 849. Podobno w MD z jakością średnio ale sam się w nie zaopatrzyłem i póki co nie narzekam. 

http://www.massimodutti.com/pl/pl/sale/men/limited-edition/buty-monk-limited-edition-c1265537p4526350.html?colorId=709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka sezonów temu zamszaki w MD za stop parę złotych na wyprzedaży. Buty mam do dziś. Używałem ich w deszczu, w zimie i jedyne co się z nimi dzieje to lekko zamsz został zabarwiony przez jeansy.
Mam również sperry top sider za 500, które farbują skarpetki i stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.