Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie są twory w rodzaju Samuel Windsor, ale trzeba wprost to stanowczo powiedzieć - nie jest to jakość, którą zwykliśmy tu rekomendować. Niemniej gdybym potrzebował buty na jedną jedyną okazję, i miał bezwzględne ograniczenie budżetowe.... Miałem jedne SW, przeżyły ok. roku średnio intensywnego używania, były dość wygodne, łatwe w pielęgnacji (polished), zbierały pochlebne opinie z wizualnego punktu widzenia (tak, również tutaj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Czy wiecie coś na temat tej marki, co możecie powiedzieć to tych butach: http://www.zalando.pl/zign-oksfordki-czarny-zi112a0cd-q11.html  ?

 

 

 

Tak lepiej  nie wklejaj takich zdjęć @Bartosz  ;)

 

 

Ewentualnie w H&M można znaleźć, ale nie są skórzane, albo do Zary zajrzeć, bądź szukać na Allegro.

 

 

Wiem, sam mam z Zary, ale wiem też że to rosyjska ruletka- raz będą, raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie wiadomo czy dotyczy to wszystkich wysyłek. Przy próbie opłacenia zamówienia widnieje „Delivery: FREE”, natomiast pod adresem (w którym widnieje „Poland”) znajduje się dopisek „UK Mainland”... Mają pokręcony system :) Sam chciałem kupić zamszowe loafersy na rower bo szkoda mi niszczyć droższych butów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 miesiącach zaczął się rozpadać

Poszukującym butów za 200 złotych naprawdę polecam podstawy matematyki: buty za 200 zł wytrzymujące kilka miesięcy i buty za 800 zł wytrzymujące kilka lat - co się bardziej opłaca. Na argument "obecnie dysponuję kwotą 200 zł" odpowiem, że pewna sprawdzona sieciówka (chętnie udzielę informacji na priv) umożliwia płatność w trzech ratach po dopłacie 20 zł (a zwykle można znaleźć kod rabatowy za newsletter, także te 20 zł nie stanowi problemu).

Ja kupiłbym buty SW tylko w sytuacji, gdybym miał je założyć na Sylwestra, studniówkę i herbatkę u cioci, a potem oddać do kontenera i wrócić do Converse'ów. Wtedy rzeczywiście nie opłaca się kupować droższych. Ale takie buty jak czarne oksfordy generalnie - jak wszyscy wiemy - warto mieć, stąd mój argument. 

Krzysiek, to oczywiście nie do Ciebie, wykorzystałem tylko Twoje słowa jako dowód wątpliwej trwałości tanich butów.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krzysiek, to oczywiście nie do Ciebie, wykorzystałem tylko Twoje słowa jako dowód wątpliwej trwałości tanich butów.

 

Napisałem to w celu pokazania że nie warto, chyba że jest dokładnie tak jak Ty napisałeś - byłyby to buty do założenia raz na kwartał. Wtedy daję im 2-3 lata życia.

Ja kupiłem swoje na sprawdzenie, tylko w bardzo niskiej cenie, 17GBP z odbiorem osobistym (a mógłbym za to mieć jakąś fajną poszetkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.