Skocz do zawartości

Buty, trochę taniej


Gość grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w którymś wpisie tutaj natknąłem się na link z ebaya http://www.ebay.pl/sch/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ssn=msdesignershop&rt=nc

 

Bardzo interesujące ceny monków. Ktoś ma może jakieś doświadczenie i może cokolwiek powiedzieć o jakości? Są to buty wykonane metodą goodyear welted? Mój niemiecki leży a tłumacz raczej nie pomaga. Za 400 zł w bezpłatną wysyłką to IMO warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Blake to jeszcze nie tragedia :) Ciekawi mnie jakość kruponu podeszwowego. Martwi mnie trochę rozmiarówka: rozm 40 - wkładka 25,5 a 41 już 26,6. Stopę mam 26 cm i tu dylemat. Sądzicie, że są warte ceny? Narazie znalazłem w lepszej cenie tylko Gordon&Bros na klasycznebuty.pl i Zalando, ale brak rozmiaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem. Dokładnie chukki. Jak na taką cenę to zdecydowanie warto.

dzieki za odpowiedź. A miałeś może porównanie z Clarksami albo Roamersami, które można dostać w podobnej cenie? I jak dobrałeś odpowiedni rozmiar, bo tam spore przeskoki są z rozmiaru na rozmiar? Ja mam stopę 27,6-7,a polecają mi rozmiar 41 gdzie długość wkładki to 28 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z butami a konkretnie trzewikami  firmy Next ? Firma w zasadzie odzieżowa a ja raczej wolę buty firm typowo obuwniczych, ale trafiłem w outlecie na takie trzewiki w bardzo dobrej cenie.

 

http://pl.nextdirect.com/pl/g405340s4#812364

 

 

Podobają mi się ale nie wiem jak będzie wytrzymałością itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

A ja mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z butami a konkretnie trzewikami  firmy Next ? Firma w zasadzie odzieżowa a ja raczej wolę buty firm typowo obuwniczych, ale trafiłem w outlecie na takie trzewiki w bardzo dobrej cenie.

 

http://pl.nextdirect.com/pl/g405340s4#812364

 

 

Podobają mi się ale nie wiem jak będzie wytrzymałością itp

 

Buty te zdecydowałem się nabyć ( kosztowały  130 zł więc postanowiłem spróbować) i po miesiącu użytkowania  uważam że warto było je kupić. Skóra na początku  była trochę sztywna ale kilka razy ją natłuszczałem i teraz jest całkiem przjemna. Moim zdaniem jakość wyższa niż Ryłko (doświadczyłem produktów tej firmy i wspomnienia mam nie najlepsze) a o Zarze to lepiej w ogóle nie wspominać. Za tą cenę rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do jakości butów z Massimo Dutti. Kupiłem ostatnio czarne oxfordy (500zł). Cena przystępna ale pewnie większość z Was uzna ją za zbyt dużą w stosunku do jakości (?) Buty mi się bardzo podobają jednak 43 są minimalnie za duże (potrzebuję zakupić chyba jakąś wkładkę). Mam możliwość zwrotu ale chciałem zapytać Was o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co do jakości butów z Massimo Dutti. Kupiłem ostatnio czarne oxfordy (500zł). Cena przystępna ale pewnie większość z Was uzna ją za zbyt dużą w stosunku do jakości (?) Buty mi się bardzo podobają jednak 43 są minimalnie za duże (potrzebuję zakupić chyba jakąś wkładkę). Mam możliwość zwrotu ale chciałem zapytać Was o radę.

 

Czasem warto użyć wyszukiwarki, to naprawdę nie boli ;)

Ja się nie znam ale mogę się założyć że będzie tak jak piszesz, 500zł chyba można wydać znacznie lepiej niż na buty z MD.

O proszę np ja zajrzałbym najpierw tutaj: 

http://sklep.klasycznebuty.pl/296,fs-280-black.html

http://sklep.klasycznebuty.pl/291,loake-200b.html

że o zagranicznych sklepach nie wspomnę:

http://www.ctshirts.de/herren-schuhe/Flemming-Oxford--Schuhe-schwarz?q=dmdefault||ml060blk|||||||||||||

http://www.bexley.com/Bexley/en/p/dress_shoes/flavio?coloris=noir

 

żeby tak wywołać pierwsze z brzegu ;)

 

Miłej środy życzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre zdanie o butach MD, o czym wielokrotnie pisałem. Oczywiście nie o wszystkich modelach i kolekcjach. Osobiście mam chyba z 8 par tego producenta i tylko dwie ostatecznie nie zyskały mojego uznania (zamszowe loafersy - słabo się trzymają nogi i klapią). Większość modeli mam na skórzanej podeszwie i z tych jestem najbardziej zadowolony (niektóre użytkuję 3 sezon i dają radę). W mojej skromnej opinii to jeden z lepszych wyborów z obuwia dostępnego w sklepach stacjonarnych, ale wyłącznie po cenie wyprzedażowej (jak większość z ich asortymentu). 

 

Generalnie u nich z rozmiarówką jest różnie, bo produkują w różnych fabrykach. Tańsze modele pochodzą często np. z Chin, ale te droższe wykonują w Portugalii i Hiszpanii. Zdarzało mi się, że noszony przeze mnie rozmiar 43 musiałem dobrze rozciągnąć preparatem Tarago (lepiej się pomęczyć i dobrze dopasować but, niż wziąć za duży). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Każdy człowiek jest czasami zbyt leniwy aby coś wyszukać :P A ten temat wydawał mi się odpowiedni do szybkiego konkretnego pytania i konkretnej odpowiedzi :) Zastanawiam się jak często chodzicie w swoich butach ze skórzaną podeszwą :D Bo jeśli chciałbym je użytkować raz na tydzień, to chyba nie są one zbyt praktycze (?)

 

Również życzę miłej środy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre zdanie o butach MD, o czym wielokrotnie pisałem. Oczywiście nie o wszystkich modelach i kolekcjach. Osobiście mam chyba z 8 par tego producenta i tylko dwie ostatecznie nie zyskały mojego uznania (zamszowe loafersy - słabo się trzymają nogi i klapią). Większość modeli mam na skórzanej podeszwie i z tych jestem najbardziej zadowolony (niektóre użytkuję 3 sezon i dają radę). W mojej skromnej opinii to jeden z lepszych wyborów z obuwia dostępnego w sklepach stacjonarnych, ale wyłącznie po cenie wyprzedażowej (jak większość z ich asortymentu). 

 

Generalnie u nich z rozmiarówką jest różnie, bo produkują w różnych fabrykach. Tańsze modele pochodzą często np. z Chin, ale te droższe wykonują w Portugalii i Hiszpanii. Zdarzało mi się, że noszony przeze mnie rozmiar 43 musiałem dobrze rozciągnąć preparatem Tarago (lepiej się pomęczyć i dobrze dopasować but, niż wziąć za duży). 

A ja nie mam. Zwróciłem 2 kolejne pary z powodu ewidentnych i rzadko spotykanych wad (zapłatę zwrócono mi natychmiast w sklepie - dobrze wiedzieli, co sprzedają). Moi znajomi (zarówno mężczyźni jak i kobiety) twierdzą - never again. Estetyka podła, jakość jeszcze gorsza, w sklepie słychać głównie język rosyjski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(zapłatę zwrócono mi natychmiast w sklepie - dobrze wiedzieli, co sprzedają)... Estetyka podła, jakość jeszcze gorsza, w sklepie słychać głównie język rosyjski. 

 

:?  :shock:  :oops:  :evil:

 

:?::!:  A jakby nie chcieli oddać, to znaczy że jakość jest OK  :?::!:

...To teraz wiem dlaczego w wielu polskich sklepach są takie problemy z reklamacjami - klient się nie zna i próbuje reklamować porządne wyroby...

 

Ad. 'język' - rozumiem, że klienci rosyjskojęzyczni są znakiem rozpoznawczym sklepów słynących z kiepskiej jakości?...  

(Tak na marginesie - to ciekawe gdzie tak jest)  

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dużo emotikonów i błędów gramatycznych. Nie rozumiem wywodu Kolegi.

 

Oczywiście odnośnie MD to tylko i wyłącznie Twoja opinia oraz oczywiście masz do niej prawo, ale moim zdaniem delikatnie przesadziłeś ;) Szczególnie z tą rosyjskością w sklepach. Mam dwie pary butów z MD i co prawda szału nie ma, jednak w promocyjnych cenach, dla kogoś kto przygodę z kreowaniem własnego stylu zaczyna to bardzo rozsądny zakup. Mam kilka koleżanek, które zaopatrują się w MD i chwalą sobie ich produkty w tym wszelkie obuwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rozumiem lecz nikt nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytanie o praktyczność butów ze skórzaną podeszwą. Pewnie ktoś zaraz napisze, że temat już był poruszany bla bla bla ale po to jest forum aby mając odpowiednią wiedzę, przeglądając dany temat i widząc pytanie - odpowiedzieć komuś na nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie ugruntowałem na bazie posiadania ich wielu produktów i regularnego używania. Być może kolega wybrał te najtańsze z "budżetowych” produkcji MD i stąd rozczarowanie. Ja wszystkie ich buty traktuję całokowicie użytkowo, bez doszukiwania się w nich piękna, czy przedmiotów sztuki. Poza tym warto mieć własne zdanie, a nie zdanie znajomych :-) (zwrot dwóch kolejnych par nie może uprawniać do stwierdzenia, że wszystkie produkty są złe przy takim rozstrzale asortymentu). To tylko sieciówka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.