Skocz do zawartości

Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)


Gość gccg

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Panowie,

Dzisiaj przyszły i na razie oglądałem je tylko w sztucznym świetle (przed chwilą wróciłem do domu) i chyba się zakochałem. Mam 3 pary yanko na kopycie 915, i myślałem że po bordowej 435 nic mnie już tak nie zachwyci, ale jak widać jeszcze dużo przede mną. W każdym razie, chyba nic nie będzie trzeba przyciemniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

:) Dobra odpowiedź w Twoim przypadku. W sumie to mój "problem" polega na tym, że zazwyczaj noszę 44,5, co odpowiada 10 lub 10,5. Zamówiłem derby na 87 w obu rozmiarach, aby jedne zwrócić i mam zgryz, bo 10 czuję jako trochę za małe, zaś 10,5 minimalnie za duże, aczkolwiek bliższy jestem zostawić 10,5. No i w sumie pytanie czy to kopyto tak ma, że czuć je jako bardziej obszerne i dłuższe dla danego rozmiaru stopy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dużo zależy od stopy itd., ale szukam jakiegoś wyjścia z sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem z Trickersami Bourton (nie Stow) 8 - 8.5  - problem długości i dopasowania.

Osobiście uważam, że kopyto 87 jest b fajne, jednak dopasowanie zależy od modelu buta. Mam 7.5 w Cambridge i są idealnie dopasowane do stopy, jednak na "styk" na długość. Posiadam również Hannover w rozm UK8, z małym luzem, jednak wiem, że  UK7.5 by zle leżały.

Można powiedzieć prawie ten sam model, jednak 1/2 rozm robi różnicę.

 

Reasumując - Ja zostawiłbym 10.5, gdyż łatwiej jest coś zrobić z luzem, niż rozbijać buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

EDIT: prezentowane na poprzedniej stronie AS z jasnego zamszu oraz AS Moore w kolorze Chustnut (moje zdjęcia), tak naprawde są to WildSmith. OPisane kopyto 216 to nic innego jak 724.

 

Link http://www.herringshoes.co.uk/search.php?task=newSearch&sst[]=25&fics=1&haid=121 

 

W BlackFriday w Herring Shoes w ofercie -50%, wyprzedaż butów WildSmith, które produkowane są przez Alfred Sargent. Uważam, że jest to świetna okazja na kupienia butów AS w graicach 1000 PLN

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mosze changed the title to Paul Sargent Shoes (dawniej Alfred Sargent)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.