Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna, prawie jak Ruitertasse. Kiedyś robiłem renowację takiej teczki (z dość wymęczonej i suchej już skóry). I tak stała się dla mnie nowym nabytkiem. Kolor finału lekko czerwony z uwagi na zachodzące słońce. Jak znajdę czas to zrobię fotorelację lub krótką instrukcję (chociaż było już tutaj sporo przykładów).

Jak najbardziej jestem za zdjęciami i jakimś tutorialem. Pokaż też zdjęcia tej torby w miarę normalnym świetle.

Edit: Ile ta teczka ma lat i jak zachowałeś biały szew na teczce po renowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misza

ostatnio poprosilem swoja znajoma, ktora lubuje sie w roznego rodzaju robotkach recznych aby mi odtworzyla ta czapke: http://www.robotyreczne.com/116-neveren ... -blue.html (nie spodobalo mi sie ze w skladzie ma akryl, wiec poprosilem o taka sama tylko 100% welna, no i cena u znajomej duzo okazyjniejsza :P). Jak bedzie skonczona postaram sie zaprezentowac co wyszlo :)

Znajoma skończyła i czapka już od jakiegoś czasu przechodzi test w warunkach zimowych. Sprawdza się świetnie. Materiał 100% wełna. Jakby ktoś był chętny to znajoma chętnie zrobi jeszcze parę czapek za zdecydowanie atrakcyjniejszą cenę niż ze strony robotyręczne.com (kontakt na pw).

post-641-13658924113585_thumb.jpg

post-641-13658924113929_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś więcej? Wykonane z jednego kawałka skóry, ciężkie, solidne (aż robi wrażenie) - kupił je mój brat ale na moje szczęście okazały się na niego za duże, a na mnie idealne, co sprytnie postanowiłem wykorzystać :D Jest to model BROADWAY 6 UNIQUE :) A tego w jaki sposób zdobył je mój brat - nie wiem (jeszcze) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.