Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu odebrałem przesyłkę a w niej dwa zamówione modele Barboura: Bedale w kolorze sage i Bristol w odcieniu oliwki. W związku z tym, że wcześniej nie miałem okazji mieć w ręku żadnego modelu kurtki tego producenta zastanawiałem się jak w rzeczywistości wyglądają kolory mnie interesujące. Dlatego też poniżej przesyłam real photo obu modeli. Mam nadzieję, że to niektórym osobom pomoże w podjęciu decyzji. Samych zdjęć modeli nie prezentuję z racji tego, że w sieci jest ich duża ilość. 

Gdzie kupiłeś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły. Nie miałem pojęcia, że mają nawet takie rzeczy. We wrocławskim TK zawsze widzę poliestrowe badziewia.

 

LAUREN, to najniższa linia ze stajni "Ralpha", do dostania w amerykańskich marketach i nie ma wiele wspólnego z wyższą linią POLO, nie wspominając o pozostałych liniach.

 

Tu mają zawsze sporo garniturów itp. http://www.sierratradingpost.com/s~lauren/clothing~d~5/mens-clothing~d~15/, a tu innych rzeczy http://www1.macys.com/shop/search?keyword=lauren#!fn=sortBy%3DORIGINAL%26productsPerPage%3D40&!qvp=iqvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wincenty, a jak z długością? Zakupiony przez Ciebie model jest wygodny w użytkowaniu? Pytam bo to już niemal płaszcz jeśli chodzi o długość. 

Kupiłem rozmiar 42. Mam 183 cm i jestem dość dobrze zbudowany. Do niedawna chodziłem w raczej krótszych kurtkach, lekko za pas. Dlatego zdecydowałem się na model klasyczny i przede wszystkim długi. Jestem bardzo zadwolony, rękawy mają idealną długość w klatce i plecach też jest świetnie. Jedyne co to na zwykłą koszulę kurtka jest luźna, jednak przy swetrze lub marynarce wszstko jest dopasowane. Rękawy są szerokie, ale to przecież kurttka i firma do zadań specjalnych, a nie niedzielny płaszczyk.

Gratuluję zakupów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Malta jest salon z tymi kurtkami, ale wszystko załatwiłem telefonicznie. Duży plus dla obsługi - szczególnie właścicielki, która profesjonalnie doradziła co i jak. Zakupiłem tam również kaptury.

Dodam, że na pierwszym zdjęciu celowo skierowałem światło lampy na materiał (przepalenie w środku kadru), by widać było jak wszystko wygląda przy dużym naświetleniu, zatem spokojnie - to żadne przebarwienie materiału:)

Kolor sage (ten zielony) to typowa "wax jacket", zaś oliwka to sylkoil, więc widać różnicę w nabłyszczeniu. Z pewnością wiele osób wie, ale dodam, że kurtki specyficznie pachną (mieszanką wosku i nafty), więc nie polecam wieszania w szafie z innymi ubraniami. Trzeba też uważać na tapicerkę w samochodzie, bo wosk lubi pozostawiać tłuste plamy.

Podsumowując - jeśli ktoś się zastanawia szczerze polecam - kurtki są znacznie lepsze niż sądziłem. Użytkują się świetnie - są wygodne, ciepłe i dobrze wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rozmiar 42. Mam 183 cm i jestem dość dobrze zbudowany. Do niedawna chodziłem w raczej krótszych kurtkach, lekko za pas. Dlatego zdecydowałem się na model klasyczny i przede wszystkim długi. Jestem bardzo zadwolony, rękawy mają idealną długość w klatce i plecach też jest świetnie. Jedyne co to na zwykłą koszulę kurtka jest luźna, jednak przy swetrze lub marynarce wszstko jest dopasowane. Rękawy są szerokie, ale to przecież kurttka i firma do zadań specjalnych, a nie niedzielny płaszczyk.

Gratuluję zakupów!

Właśnie byłem ciekaw Twojej opinii. Rozmiar akurat nosimy ten sam:)

Cieszę się, że zakup się Tobie udał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa pierwsze to zwykła włóczka którą Ania miała na stanie (chyba nie jest to naturalna wełna), moher akurat wybrałem bo wydało mi się, że będzie to ciekawy eksperyment - do tweedowej marynarki jak znalazł. Akurat gryzienie objawiało się tylko, gdy wiązałem go na szyi będąc w koszulce polo ;) przy normalnej koszuli oczywiście nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podrzucić info do ibajowego sklepu?:) I pytanie - podeszwa skórzana?

Jakiś prywatny gość sprzedawał, o ten - http://www.ebay.fr/sch/jazz5209/m.html?item=161118392856&ssPageName=ADME%3AB%3AEOIBSA%3APL%3A3160&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

Podeszwa skórzana, lekko już podzelowałem na słotę. Pięknie leżą, super wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.