Skocz do zawartości

Nowe nabytki


eye_lip

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

 

To mój pierwszy post na tym forum - prezentuję od razu "nowy - stary" nabytek. Jakiś czas temu wydobyłem z dziadkowej szafy garnitur, który na tyle mnie zainteresował, że zdecydowałem się go wykorzystać do własnych potrzeb.

Jest to widoczna na zdjęciu dwurzędówka. Oddałem go do punktu przeróbek krawieckich, gdzie spodnie i marynarka zostały za symboliczne pieniądze bardziej dopasowane do mojej sylwetki.

 

I teraz pytanie - z czym takie cudo nosić?  Kolor ciężko mi nawet określić - najłatwiej będzie chyba jako  "oliwko-złoty". (Oby zdjęcie to dobrze oddawało!) Wełna w jodełkę. Marka "H.I.S.". ;-)

 

Zestaw ze zdjęcia pasuje zapewne tak sobie, ale coś trzeba było ubrać.

 

Na moje pojmowanie tematu, będą do niej pasować piaskowe spodnie. Ale jaka koszula? (Poza białą oczywiście).

 

Za wszelką pomoc będę wdzięczny, za komentarze (tak pozytywne, jak negatywne) co do samej marynarki też. Mogę postarać się o lepsze (niekomórkowe) zdjęcia całego kompletu.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł

Rewelacyjny kształt klap. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

To mój pierwszy post na tym forum - prezentuję od razu "nowy - stary" nabytek. Jakiś czas temu wydobyłem z dziadkowej szafy garnitur, który na tyle mnie zainteresował, że zdecydowałem się go wykorzystać do własnych potrzeb.

Jest to widoczna na zdjęciu dwurzędówka. Oddałem go do punktu przeróbek krawieckich, gdzie spodnie i marynarka zostały za symboliczne pieniądze bardziej dopasowane do mojej sylwetki.

 

I teraz pytanie - z czym takie cudo nosić?  Kolor ciężko mi nawet określić - najłatwiej będzie chyba jako  "oliwko-złoty". (Oby zdjęcie to dobrze oddawało!) Wełna w jodełkę. Marka "H.I.S.". ;-)

 

Najlepiej poprzykładać i ocenić, co się podoba. Na pewno powinny pasować spodnie beżowe (ale w widocznie różnym od marynarki kolorze), brązowe, być może granatowe. Khaki/stonowana zieleń, jak na zdjęciu, jak najbardziej ok. Koszule błękitne powinny być ok do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zastrzeżenia u specjalisty od zdjęć  :P  ;)

Czujny jestes  :D 

Zdjęcia są skopiowane ze strony producenta (Bata) i pomniejszone w celu prezentacji na forum. Nie ingerowałem w ich kolorystykę - mając do dyspozycji służbowego MS Painta - trochę trudno  ;) 

Na pierwszy 'rzut' oka ich brąz jest tak ciemny, że prawie czarny, stąd moja uwaga dla potencjalnie zainteresowanych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jesienne zakupy:

Kaszkiet Barbour

http://www.houseoffraser.co.uk/Barbour+Crieff+cap/188686336,default,pd.html

 

oraz kurtka Barbour Northumbria:

http://www2.barbour.com/mens/jackets-and-coats/wax/mens-classic/classic-northumbria-jacket

 

Co do kurtki...jestem zachwycony zarówno jakością wykonania jak i wygodą noszenia. Miałem kupować kurtkę na zimę, ale zamiast tego zainwestuję w grubszy wełniany sweter i podpinkę. Nareszcie nie muszę wychodząc z domu trzymać wszystkiego w rękach i kieszeniach spodni:) Bez utraty komfortu można zmieścić do kieszeni bardzo wiele rzeczy. Funkcjonalność zachwyca, krój co prawda klasyczny, ale bardzo stylowy. Czuję się w tej kurtce tak, jak zapewne kobieta w długim wełnianym milutkim swetrze na kanapie podczas wieczoru z kawą i ciekawą książką;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.