Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał kupić taniej niż zwykle torbę North Face Base Camp duffel http://thenorthface.pl/torba-base-camp-duffel-m-305000.html to teraz ma okazję z racji akcji 'back to school'. Zniżka 15%. Wiem, że nie kwalifikuje się jako elegancka ale lepszego wątku chyba nie ma. Sama torba jest bardzo solidna i nieprzemakalna (zamki nie są), świetna na treningi czy w podróż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/19/2016 o 12:48, atver napisał:

Wcześniej w tym wątku pytałem o radę ws. poszukiwanej przeze mnie torby - typ listonoszki, z krótką rączką, paskiem na ramię, dwiema symetrycznie rozmieszczonymi kieszeniami na froncie. Najbardziej do opisu pasował Dark Premium od Barelly Bags, ale po zapoznaniu się z Waszymi opiniami nabrałem wątpliwości i najchętniej kupiłbym tego typu model od sprawdzonego Barona. Dzisiaj napisałem do obsługi sklepu w tej sprawie. Uzyskałem odpowiedź, że właśnie tego typu torba jest w trakcie projektowania i za 2-3 tygodnie powinna być dostępna. Nie wiem, jak inni Panowie mający zbliżone wymagania, ale ja zamierzam poczekać, co pokaże Baron.

Rzeczywiście torby proponowane od firmy Baron są bardzo dobrej jakości. Od czasu jak zamówiłem pierwszą teczkę od nich, przekonałem się do ich produktów. Też szukałem listonoszki podobnego typu, myślałem poszukać innego modelu ale jeśli to kwestia 2-3 tygodni to też wole poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz tej torby, przynajmniej z dwóch powodów (poza tym, że jest nieładna):

1. jest czarna, a to formalny kolor i nijak nie pasuje do tego typu torby;

2. jest skórzana. Wiem co mówię, bo od wielu lat noszę casualowo listonoszki różnego typu i też zaczynałem od skórzanych, zanim je porzuciłem definitywnie. Skóra nie tylko jest cięższa, ale też mocno się nagrzewa - wystarczy trochę słońca (żadne tam +30, wystarczy +18 :)) i torba parzy (a dotyka sporą powierzchnią Twojego ciała!), a w miejscu kontaktu paska i torby ze skórą robią się plamy potu.

Listonoszki tylko z brezentu i innych tkanin technicznych, ewentualnie z impregnowanej bawełny. Nie są wieczne, ale są niedrogie i można często wymieniać. Skórzane mogą być aplikacje (zamknięcia, wzmocnione dno).

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, astaroth napisał:

Panowie, szykują mi się 2,5 tygodniowe wakacje za oceanem. Poza dużą walizką, zastanawiam się nad bagażem podręcznym. Z czego korzystacie plecak, torba weekendowa, druga walizka czy jeszcze coś innego ?

Jak zamierzasz się wozić taksówką, to druga walizka pozwoli na najbardziej optymalne wykorzystanie dozwolonych wymiarów. Jak nie, to torba weekendowa, którą będziesz mógł do walizki przyczepić tym takim paskiem z tyłu, jak on się nazywa (trolley coś-tam?). Osobiście plecaków nie uznaję, są niewygodne, nieeleganckie i niebezpieczne (łatwo zostać okradzionym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu potrzebowałem budżetowej i ładnie wyglądającej torby na mniejszego laptopa 15 cali którego używam sporadycznie. Czyli torba do leżenia w szafie...

Kupiłem taką:

meska-stylowa-torba-na-ramie-brodrene-cz

Za 149zł (skóra ekologiczna) nie znalazłem nic fajniejszego. Skóra naturalna wymaga dopłaty 120zł do 200zł

http://brodrene.eu/pl/torby-na-ramie/33-meska-stylowa-torba-na-ramie-brodrene-czarna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.