Skocz do zawartości

Elegancka i ergonomiczna torba


elegant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystko zależy od tego do czego ty takiej torby potrzebujesz. Jeśli Ci chodzi o noszeniu portfela, kluczyków i telefonu to wystarcza mała męska torba. Ale jeśli tam muszą jeszcze mieścić się jakieś papiery lub laptop, no to już teczka. Moim zdaniem elegancka i ergonomiczna torba to przedewszystkim wykonana z dobrej jakości skóry. Jest droższa ale będzie o wiele dłużej służyć a do tego bardzo elegancko wyglądać. Ja mam teczkę od marki Baron, jestem bardzo zadowolony, mjest wytrzymała i mimo tego że już chwile ją mam, nadal wygląda jak nowa, chociaż nie moge powiedzieć że ją oszczędzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, poszukuje do laptopa 17' Wspominałem o tym. Bo zwykłem nosić w plecaku 15'. Ale trochę się to gryzie. Nie mniej sam mam torbę 6bag jak dobrze pamiętam i pewnie będą ją sprzedawać. 17 Cali nie pomieści, a jedyne co znalazłem to ta torba HP do takich gabarytów. Wychodzi, że nikt nie szyje na większe sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę podobne do Łukasza N. powyżej - jaka torba typu listonoszka jest Waszym zdaniem godna polecenia? Poszukiwane cechy: zastosowanie do stylu casual i nadająca się do smart casual, pasek przez ramię, duża pojemność, ale poniżej gabarytów duffel baga np. baronowego.

Jak na razie zastanawiam się nad: Grand Brown New Premium oraz Dark Premium wykończonym w kolorze ciemny burgund z tego modelu. Jednocześnie, wcześniej w tym wątku były narzekania na jakość Barelly Bags. Najchętniej dopłaciłbym do jakiegoś Barona na promocji -30%, ale nie mają torby tego typu. Wszelkie sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że to mój pierwszy post na forum to witajcie! Od pewnego czasu szukam teczki/aktówki - po przejrzeniu dużej liczby modeli najbardziej spodobał mi się ten model z slowbag (klik). Jedna rzecz mi się nie za bardzo podoba - to tłoczone logo na ścianie aktówki pod klapą. Tutaj pojawia się moje pytanie do posiadaczy aktówek tego producenta - czy jest to mocno widoczne, jak Wy to postrzegacie i czy może ktoś kontaktował się ze sklepem w celu wyprodukowania sztuki bez tego loga? Ewentualnie czy znacie podobne modele innych sklepów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2016 o 23:00, Koval napisał:

Bez przesady, brak tłoczenia to jeszcze nie personalizacja!

Jest to zmiana (choć niewielka) fabrycznego modelu i kiedyś, gdy w innym sklepie pytałem o możliwość zwrotu to uzyskałem odpowiedź przeczącą właśnie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś już może zamawiał nową wersję torby Tabaka od BarellyBags? Na forum wyczytałem, że zmienili skóry - także może teraz warto u nich kupić?

Ewentualnie proszę o alternatywy - torby dla studenta, w takim stylu jak ta z linku, dość pojemnej i jak najtrwalszej. Cena: 400 zł (+/-100).

OrsoNero widziałem, ale jakoś mi nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w tym wątku pytałem o radę ws. poszukiwanej przeze mnie torby - typ listonoszki, z krótką rączką, paskiem na ramię, dwiema symetrycznie rozmieszczonymi kieszeniami na froncie. Najbardziej do opisu pasował Dark Premium od Barelly Bags, ale po zapoznaniu się z Waszymi opiniami nabrałem wątpliwości i najchętniej kupiłbym tego typu model od sprawdzonego Barona. Dzisiaj napisałem do obsługi sklepu w tej sprawie. Uzyskałem odpowiedź, że właśnie tego typu torba jest w trakcie projektowania i za 2-3 tygodnie powinna być dostępna. Nie wiem, jak inni Panowie mający zbliżone wymagania, ale ja zamierzam poczekać, co pokaże Baron.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem, że napiszę jak uzyskam odpowiedź - sklep odpisał, że nie ma problemu żeby zamówić bez loga, trzeba tylko napisać to w uwagach zamówienia, więc torbę zamówiłem we środę (wraz z rabatem), dzisiaj już otrzymałem. Cały kontakt ze sklepem na duży plus, a teczka również mi bardzo pasuje, więc polecam!

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nie do końca dotyczy toreb, ale to chyba najlepszy wątek do tego pytania.

Szukam plecaka, pojemnego i wytrzymałego, który nie będzie raził w oczy w połączeniu z błękitną koszulą. Torba niestety odpada, ze względu na dużą ilość pokonywanych pieszo kilometrów w ciągu dnia. Znajdę coś odpowiedniego do ok. 100zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.