Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie butów w tikeju nie ma, czasami trafiają się wysypy boat shoes i driving mocs, ew. ich hybryd itp. Wg mnie pełna losowość.

 

Nie wiem skąd ta opinia.

 

Fajne buty w TK bywają tylko trzeba odwiedzać regularnie. Ja osobiście widziałem wielokrotnie: Loake, Florsheim, Sebago, Sperry, Timberland i sporo innnych klasycznych butów np. mało znanych włoskich marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebago, Sperry czy Timberland ciężko zakwalifikować do głównego nurtu eleganckiego obuwia, a pewnie takie miał na myśli mosze. Florsheim to hmmm... pomińmy, najtańsze Loaki to też nie są specjalne okazje. Byłem wielokrotnie w tkmaxxach i podzielam opinię mosze w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódzki TK. Sporo ciekawych rzeczy.

 

Alt Wien z czarnego cordovanu, rozmiar 7,5 (zdjęcie na 7 stronie wątku).

 

Prime Shoes ze zdjęcia poniżej, 8.

 

Ponadto outdoorowe rzeczy Filson (kurtki, spodnie - polecam szukać rzeczy wyprodukowanych w USA i Kanadzie), marynarki RL Polo (m.in. zielona seersucker, 38R), koszule Van Laack, Eton, krawaty Brooks Brothers.

post-251-0-60175000-1397246483_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

W TK trzeba uważać ponieważ często są skarpetki wykonane prawie w całości lub np 70% z poliestru czy innego sztucznego materiału, przynajmniej podczas mich ostatnich dwóch wizyt (WWA Centrum i M1) było pełno takich, w dodatku na niektórych, skłąd jest perfidnie przykryty tą nalepką TK MAXX i można się naciąć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tk na Marszałkowskiej widziałem dzisiaj kilka par brązowych zamszowych Loake, rozmiary 42-43 nawet ładne, do tego trochę brązowych derby Prime Shoes. Poza tym jakaś partia towaru od Pierre Cardin wyraźne przyszła, bo było kilkanaście krawatów, kamizelki i marynarki. Z krawatów kogoś może zainteresują knity z "normalnym" zakończeniem, dla mnie zbyt kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dla posiadaczy sporej stopy w Łodzi bardzo fajne boat shoes Allen Edmonds w rozmiarze 46, cena 400 zł; uwaga, but dość ciężki i solidny jak na boat shoe. Poza tym fajne lniane marynarki Baldessarini za 600 zł i kilka knitów Profuomo (czarny, szary w poprzeczne paski, jeszcze jakieś dwa bodaj). Beżowa polówka Aquascutum w rozmiarze L za 200 zł (białą M-kę już wziąłem 8-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyńskim ładna marynarka z lnu bez konstrukcji, wełna ormezzano, szara w kratę księcia walii - rozm.50 i cena 200-300zł.

Poza tym marynarka DAKS beżowa w pepitkę i kratę za 369zł rozm 54. Marynarka W.Hunt rozm 54 lniana błękitna w białe paski (299zł?).

Jest jeszcze ciekawa biała marynarka z kory w szary prążek, rozmiar bodajże 52-54. Cena 215zł.

Skarpety - Happy Socks po 12zł rozm ~40. Dużo skarpet od Hardy Amies, W. Hunt i kilku innych znanych marek.

Mokasyny tassel loafers burgundowe z bookbindera Bass Weejuns, oprócz tego driving mocs i boat shoes, sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Raport z Łodzi: portfele Timberland z dobrej skóry z bilonówką (80 zł); sporo koszul Brooks Brothers (zapewne non-slim fit); ciemne garnitury Ted Baker Endurance (half-canvassed, o ile dobrze wymacałem); sportowy garnitur Benvenuto - 100% len, podszewka 100% wiskoza, kolor taupe, cena 499, rozmiar 48 (według mnie jakieś 49,5:-)). Niech ktoś weźmie ten garnitur i pochwali się w CMDNS, bo z żalem odłożyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koledzy posiadający spore stopy proszeni są o pilne udanie się do TKMaxx w Łodzi celem nabycia drogą kupna loafersów Allen Edmonds w cenie ok. 170 zł (sto siedemdziesiąt złotych). Brązowa skóra licowa, skórzana podeszwa, dwie pary, rozmiary chyba 10,5 i 11,5 (US jak rozumiem), na dziale wyprzedaży butów.

Nie ma za co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.