Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

Święta się zbliżają :) Prezenty trzeba kupić, a znalezienie pod choinką niezrolowanej poszetki w stosunku do jej dotychczasowego braku, stanowi iście milowy krok we właściwym kierunku. Kolory są dość uniwersalne i wydają się sensowne jako zestaw startowy (w tej cenie rzecz jasna). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że każdy kto się tu pojawia wolałby dostać poszetkę z rulonikiem etc. Nie wszyscy jednak są i będą na tym etapie. Przypomnę tylko, że to nie dla mnie :)

 

Pojadę, zobaczę, wyrobię sobie zdanie. Mam 5 min od TKMaxxa w Domach Centrum, więc nie ma co dramatyzować.

 

EDIT - byłem, zobaczyłem i nie kupiłem. Wybór już był żaden, a to co pozostało faktycznie mało interesujące.

Edytowane przez Hargin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

TK Max Gdańsk Matarnia

 

Piękna kurtka kremowa kurtka Husky Corneliani - na ok 170-180wzrostu i szczupła osobę!! na mnie za mała - 400zł

niech ktoś ja przytuli bo jest genialna

 

Crewneck Ballantyne 100% kaszmiru 50/52 (brąz niebieski) - 190-270zł

 

kilka niezłych marynarek  Corneliani 48-52 - 400-700zł

 

bosmanki/płaszcze Ballantyne - 500-900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W TK Maxxie Wrocław Renoma widziałem dzisiaj marynarki z kory (seersucker) Ralpha Laurena Polo!: niebieską 38R (niestety o rozmiar za mała :(, i dwie zielone 38 i 44. 530 zł

 

Widział może ktoś niebieską w rozmiarze 40 w innych TK-ejach? Byłbym wdzięczny, bo bardzo mi zależy na zdobyciu takiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TK Maxxie Wrocław Renoma widziałem dzisiaj marynarki z kory (seersucker) Ralpha Laurena Polo!: niebieską 38R (niestety o rozmiar za mała :(, i dwie zielone 38 i 44. 530 zł

 

Widział może ktoś niebieską w rozmiarze 40 w innych TK-ejach? Byłbym wdzięczny, bo bardzo mi zależy na zdobyciu takiej!

W Czeladzkim były te same marynarki, ale nie sprawdzałem rozmiarów - więc jazda na chybił trafił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was że potraficie tam coś znaleźć. Mnie ta ilość ciuchów przeraża:) jak w ciucholandzie. Miałam dwa podejścia i szybko uciekłam. Może jakiś system przeglądania jest potrzebny ? :)

Faktycznie trzeba sporo samozaparcia żeby się przez to przebić, a i tak zwykle wychodzę zupełnie nie z tym czego pierwotnie szukałem ;) Najlepiej traktować to jak swego rodzaju łowy - a nuż coś wpadnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie trzeba sporo samozaparcia żeby się przez to przebić, a i tak zwykle wychodzę zupełnie nie z tym czego pierwotnie szukałem ;) Najlepiej traktować to jak swego rodzaju łowy - a nuż coś wpadnie :P

Hhaha. Dokładnie słowa Łowy używam po określeniu mojej żony na moje wyprawy do Tk :)

 

Z mojej strony pomagają takie rzeczy jak:

- lista rzeczy które "potrzebuję" i ograniczony budżet - jak mi się coś spodoba to odrazu przypominam sobie, że na wszystko nie starczy i odechciewa mi się stracić możliwość zakupu czegoś ważniejszego z listy

- znajomość marek (wtedy na niektóre nie zwracam uwagi głównie z powodu jakości) i moje własne słabości (np mając słabość do jakiegoś koloru, gdy wiem, że zwracam na niego zawsze uwagę, to wtedy przestaję specjalnie żeby nie skończyć w jednokolorowej szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zakupowa, to jest chyba to brakujące ogniwo :) ja niesty nie lubię chodzić po sklepach z ciuchami ot tak sobie. Mam swoje dwie firmy które lubię i na tym się kończy. Ale nawet jak tam wpadam na wyprzedaż to zazwyczaj wychodzę z czymś z nowej kolekcji. Nie lubię "grzebać " w tych stosach ubrań . Mam wrażenie że wyciągają wtedy wszystkie starocie z magazynów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zakupowa, to jest chyba to brakujące ogniwo :) ja niesty nie lubię chodzić po sklepach z ciuchami ot tak sobie. Mam swoje dwie firmy które lubię i na tym się kończy. Ale nawet jak tam wpadam na wyprzedaż to zazwyczaj wychodzę z czymś z nowej kolekcji. Nie lubię "grzebać " w tych stosach ubrań . Mam wrażenie że wyciągają wtedy wszystkie starocie z magazynów

Też mama/miewam takie uczucie. Dlatego najczęściej szybko przebiegam wzrokiem po rzeczach - może wpadnie mi taka perełka jak marynarka, którą widziałem. Przeglądam dokładniej tylko jeżeli mam coś na liście i tylko z odpowiedniej sekcji. Szukam swetra? Przeglądam dokładnie swetry. Działy które zawsze przeglądam to kapelusze i krawaty, bo to 5 min roboty.

 

Żona się smiała, że powinienem założyć bloga w którym będę opisywał takie polowania dla innych skoro mi się z rozmiarem nie trafiło.

 

 

A do marynarek ponawiam i podbijam pytanie. Jakby ktoś z szanownych forumowiczów widział w rozmiarze 40R Ralpha Laurena marynarkę seersucker to proszę o info na komórkę! 517 206 888 :) - Tak bardzo mi zależy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.