Skocz do zawartości

lubo69

Rekomendowane odpowiedzi

W TK Maxxie Wrocław Renoma widziałem dzisiaj marynarki z kory (seersucker) Ralpha Laurena Polo!: niebieską 38R (niestety o rozmiar za mała :(, i dwie zielone 38 i 44. 530 zł

 

Widział może ktoś niebieską w rozmiarze 40 w innych TK-ejach? Byłbym wdzięczny, bo bardzo mi zależy na zdobyciu takiej!

Wczoraj po 17-tej widziałem niebieską w rozmiarze 40R w TK we Wrocławiu koło Korony - cena ta sama co w Renomie. Tylko jedna sztuka.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Was że potraficie tam coś znaleźć. Mnie ta ilość ciuchów przeraża:) jak w ciucholandzie. Miałam dwa podejścia i szybko uciekłam. Może jakiś system przeglądania jest potrzebny ? :)

 

Ja wytrzymuję tam tylko buty. Wszystkie widać od razu, szybka selekcja według rozmiaru i cześć. Natomiast zwały produktów tekstylnych zabijają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktoś wybiera się do wrocławskiego TK Maxx w Renomie, to absolutnie nie ma potrzeby nastawiania sie na długie przeglądanie i wyławanie perełek... Dawno nie widziałem tam takich pustek, niemal wszystko wymiecione. Perełki, albo raczej zdecydowanie większe perły, moga zdarzyć się jedynie w naprawdę duzych rozmiarach butów czy spodni.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawskich Domach Centrum podobnie. Ale są chukki z serii Loake design, rozmiar chyba 42, bez jednej sznurówki, skóra jasny brąz, z tłoczoną fakturą. 299zł, o ile dobrze pamiętam.

 

 

<edit>

Miałem do tych butów zastrzeżenia, które wyraziłem tutaj:

http://forum.butwbutonierce.pl/topic/313-krótkie-pytania-krótkie-odpowiedzi/?p=122006

</edit>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Raport z Łodzi:

1. Białe koszule Hawes and Curtis, niebieskie oxford USPA; o Profuomo już było.

2. Bardzo ciekawy granatowy blezer Carl Gross, cena 199, rozmiar 50.

3. Dużo kurtek casualowych i kamizelek Victorinox, w bardzo różnych cenach (trzeba pogrzebać, bo ten sam model potrafi mieć różne ceny, w zależności od dostawy).

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Marszałkowskiej znalazłem fajne beżowe chino ze starej kolekcji Van Graafa za 99zł . 

 

Jest po co iść? Ile razy tam wstąpię, to jest coraz gorzej. Ostatnio dział męski został skutecznie zagrabiony chyba przez dzieci, a marynarek (interesujących) tyle co kot napłakał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio 2 razy, rzeczywiście strasznie dużo pierdółek plus w losowych miejscach damskie ciuchy ale da się coś znaleźć. Za pierwszym razem znalazłem jeden ciekawy garnitur i jedną muchę ale nie byłem przesadnie dociekliwy. Za drugim razem te chino, o których wspomniałem, kilka przyjemnych krawatów, jedna, bardzo fajna tweedowa marynarka ale na mnie za duża, garnitur z brązowej flaneli, naprawdę godny uwagi i kilka godnych uwagi marynarek i garniturów wełnianych od Tommy'ego. W ogóle bardzo dużo jest tam rzeczy właśnie tej marki. 
Przy okazji, trzeba uważać z długością tych chino. Kupiłem parę i wydawały się odpowiednie ale jak tylko usiadłem to podskoczyły o 10 cm i wygląda to jakbym nosił rybaczki. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lubo69 changed the title to TK Maxx

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.