Skocz do zawartości

Ciekawe i nietuzinkowe nabytki


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

te akurat pochodzą z ... Allegro :) mam nawyki, gdy zaczynałem interesować się tematyką męskiej elegancji lata temu... (ugh.. tak z dziesięć lat temu, po zakupie Roetzela), że regularnie do porannej kawy, robię przegląd nowych aukcji w interesujących mnie kategoriach. Głupie przyzwyczajenie, ale jak widać czasem się udaje coś trafić :) 

 

drugi strzał w trochę lżejszej wadze, to spectatory A.Sargent w identycznym stanie, które wyszły z produkcji ... czekam na paczkę z Ebay :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dziś zakup, który jest i nietuzinkowy i chyba ciekawy...

 

w tym tygodniu na Allegro trafiły mi się buty Ralph Lauren Polo model Marlow , które jak sprawdziłem przed zakupem wyprodukował Crockett&Jones.. w cordovanie... 

 

Obuwie w stanie jak z ekspozycji/outletu herringa (delikatne przetarcie na powierzchni polakierowanej fabrycznie podeszwy) - cena regularna w sklepie RL - ok. 4 k pln... ja kupiłem za ok. 9% wartości.  Chyba sprzedawca nie wiedział co oferuje :)

 

Zdjęcie z aukcji, własne zrobię jutro - bo kolor nie został wiernie oddany.

 

 

Piękne. W moim typie i mój rozmiar. Gratuluję i.... zazdrość mnie zżera. Jakby nie pasowały, to chętnie odkupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin, nie używaj tych butów, tylko wystaw na forumową licytację; coś czuję, że miałbyś szanse na darmowe Yanko i na osłodę jakiś sympatyczny napój rekreacyjny. Stawiałoby Cię to w komfortowej sytuacji wobec wielu Forumowiczów, którzy wszak muszą dołożyć, by kupić Yanko.

Ja osobiście na początek bez kozery powiem pińcet, choć za duże (może gdyby tak umiejętnie przytłuc paluchy, toby spuchły pół centymetra?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hargin, nie używaj tych butów, tylko wystaw na forumową licytację; coś czuję, że miałbyś szanse na darmowe Yanko i na osłodę jakiś sympatyczny napój rekreacyjny. Stawiałoby Cię to w komfortowej sytuacji wobec wielu Forumowiczów, którzy wszak muszą dołożyć, by kupić Yanko.

Ja osobiście na początek bez kozery powiem pińcet, choć za duże (może gdyby tak umiejętnie przytłuc paluchy, toby spuchły pół centymetra?)

Głupi, watą wypchaj albo paznokcie wyhoduj  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne. Gratulacje. Ach, może zacznę pić poranną kawę :)

 

Dzięki.

 

 Kiedyś, aby wyjść z domu potrzebowałem 30 min od pobudki, teraz 120 min, aby zmieścić wszystkie przyzwyczajenia i nawyki :) Koszty są... ktoś tu ostatnio przeliczał godziny na pieniądze. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.