Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że przekierowuje automatycznie na europejski, więc zmieniasz kraj i wchodzisz w link. Kod jak koledzy wyżej napisali FINALSALE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z tego co widzę to w outlecie jak zwykle, raczej mało ciekawych rzeczy, ewidentnie wpada tam to, co się nie sprzedaje.

Poważnie, ktoś z forum np. reflektowałby się na rózowy DB płaszcz w jodełkę? Wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w SuSu jest możliwość zdekompletowania garnitury ? Po 3 wymianach znalazłem marynarkę która leży doskonale, jednak spodnie są zbyt obszerne w udach. Z mniejszego rozmiaru pasowały lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, 123 napisał:

Czy w SuSu jest możliwość zdekompletowania garnitury ? Po 3 wymianach znalazłem marynarkę która leży doskonale, jednak spodnie są zbyt obszerne w udach. Z mniejszego rozmiaru pasowały lepiej.

https://eu.suitsupply.com/de/separates?q1=separates

lub ewentualnie "custom made", tutaj panuje pelna dowolnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎09 o 10:13, wimon napisał:

W nocy ruszył outlet w Stanach! Czyżby powtórka z lata? :) 

Nawet jest jedna marynarka na która od dawna poluję a nie ma jej w normalnej sprzedaży ... :)

Rozumiem, że rozmiar 40 US = 50 UK (tak mi wynika z porównania rozmiarów)?

Przy okazji zmienili sposób podawania długości rękawów (przynajmniej przy niektórych modelach) i wg mnie na polskiej stronie są błędne długości (obecnie wg rysunku rozmiar jest aż od karku) a długość podawana jest od wszycia rękawa ... na wersji US jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam bym coś kupił, ale jak to zrobić? Są firmy zajmujące się pośrednictwem w takich zakupach, tzn. udostępniają tymczasowy adres, na który przychodzi towar, a potem przesyłają do Polski. Ale nie jestem pewny, czy można im tak beztrosko powierzyć towar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta firma wygląda mi na wiarygodną. Z opinii wyczytałem, że oszukują na wadze przesyłki, co oznacza, że tę przesyłkę rzeczywiście nadają. Można trafić i na takie, które wyglądają jakby po odebraniu towaru miały zapaść się pod ziemię

http://kurierus.com/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z Was zamawiał jeans'y SuSu? Przykładowo: https://eu.suitsupply.com/en/trousers/blue-selvedge-jeans/B78905.html

Jak rozmiarówka w stosunku do spodni garniturowych? Biodrówki, czy raczej wyższy stan? Subiektywnie, warto, czy nie warto za takie pieniądze?

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiałem niedostępne już jeansy Miles w cenie 179 euro, wykonane z raw denimu przez firmę Baldwin.

Krój klasyczny, ale shrink to fit; przyszedł worek na kartofle i miałem poważne obawy, że może i shrink będzie, ale fit raczej nie. Ostatecznie oddałem; to był mój jedyny zawód związany z zamówieniami w SS (łącznie około ośmiu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest z rozmiarami garniturów Suit Supply? Czy rozmiar podany na metce jest wymiarem samego garnituru, czy też osoby na którą jest przeznaczony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są to wymiary garnituru, ale może się zdarzyć lekka niedokładność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowni, które model z poniższych w waszej opinii będzie najbardziej uniwersalny (codzienny użytek do chinosów lub najprostszych jeansów)? Rozważam następujące modele:

1)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-granatowy-gładki/C847.html

2)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-marynarka-granatowy-gładki/C4760.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=singlebreasted&prefn2=colorID&prefv2=blue&prefn3=fit&prefv3=Havana

Jest jeszcze jeden, ale niestety cena odrobinę wyższa

3)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-granatowy-gładki/C839H.html?cgid=Jackets&prefn1=colorID&prefv1=blue&prefn2=fit&prefv2=Havana

Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.01.2018 o 23:50, Radzikowsky napisał:

Szanowni, które model z poniższych w waszej opinii będzie najbardziej uniwersalny (codzienny użytek do chinosów lub najprostszych jeansów)? Rozważam następujące modele:

2)https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-marynarka-granatowy-gładki/C4760.html?cgid=Jackets&prefn1=closureID&prefv1=singlebreasted&prefn2=colorID&prefv2=blue&prefn3=fit&prefv3=Havana

Z góry dziękuje za pomoc!

Mam marynarkę wskazaną przez Ciebie pod numerem 2. Wybrałem kolor light brown. Śmiało mogę polecić - tkanina miękka, dobrze się układa. Noszę ją do jeansów. Miałem to szczęście, że rozmiar 98 pasował na mnie z 'wieszaka'.

Pozdrawiam

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam marynarkę wskazaną przez Ciebie pod numerem 2. Wybrałem kolor light brown. Śmiało mogę polecić - tkanina miękka, dobrze się układa. Noszę ją do jeansów. Miałem to szczęście, że rozmiar 98 pasował na mnie z 'wieszaka'.
Pozdrawiam
Na pewno brałeś Travellera? Pytam, bo teraz nie ma takiego koloru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SuSu uruchomiło właśnie przedsprzedaż pierwszych rzeczy z  kolekcji wiosna-lato.

• Oceniam pozytywnie 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, W.N. napisał:

SuSu uruchomiło właśnie przedsprzedaż pierwszych rzeczy z  kolekcji wiosna-lato.

ale sporo rzeczy już jest przebranych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież uzupełnią. ;) nie raz.

Inna sprawa, że nic ciekawego jak dla mnie póki co. Parę rzeczy jest restockowyanych z poprzedniego sezonu. Widzę też parcie na bordowe/czerwone marynarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzają chyba te modele, co szybko się wyprzedały w zeszłym sezonie. Jak te płaszcze przeciwdeszczowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy macie takie same odczucia ale jest coraz, coraz gorzej na susu .Krótko pisząc dramat. Wieje tandetą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, 50groszy napisał:

Nie wiem czy macie takie same odczucia ale jest coraz, coraz gorzej na susu .Krótko pisząc dramat. Wieje tandetą. 

Mam podobne wrażenia, spodobał mi się tylko jeden garnitur za 3,2k ale nie wydałbym tyle na garniaka w SuSu. Liczę, że jeszcze w następnych rzutach będzie lepiej bo narazie to bardzo słabo wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 26.01.2018 o 15:07, michau napisał:
W dniu 26.01.2018 o 10:39, skatej napisał:
Pozdrawiam

Na pewno brałeś Travellera? Pytam, bo teraz nie ma takiego koloru.

Masz rację, mam ten model:

https://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-jasnobrązowy-gładki/C1071.html?q=C1071

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przedsprzedazy wszystko jakby... drozsze? To normalne przed wejsciem regularnej kolekcji czy SuSu podnosi ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi