Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gajdowskip    11

Widzę, że przekierowuje automatycznie na europejski, więc zmieniasz kraj i wchodzisz w link. Kod jak koledzy wyżej napisali FINALSALE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
BrotherM    324

Ale z tego co widzę to w outlecie jak zwykle, raczej mało ciekawych rzeczy, ewidentnie wpada tam to, co się nie sprzedaje.

Poważnie, ktoś z forum np. reflektowałby się na rózowy DB płaszcz w jodełkę? Wątpię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
123    151

Czy w SuSu jest możliwość zdekompletowania garnitury ? Po 3 wymianach znalazłem marynarkę która leży doskonale, jednak spodnie są zbyt obszerne w udach. Z mniejszego rozmiaru pasowały lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Siata    112
55 minut temu, 123 napisał:

Czy w SuSu jest możliwość zdekompletowania garnitury ? Po 3 wymianach znalazłem marynarkę która leży doskonale, jednak spodnie są zbyt obszerne w udach. Z mniejszego rozmiaru pasowały lepiej.

https://eu.suitsupply.com/de/separates?q1=separates

lub ewentualnie "custom made", tutaj panuje pelna dowolnosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FONos    371
W dniu ‎2018‎-‎01‎-‎09 o 10:13, wimon napisał:

W nocy ruszył outlet w Stanach! Czyżby powtórka z lata? :) 

Nawet jest jedna marynarka na która od dawna poluję a nie ma jej w normalnej sprzedaży ... :)

Rozumiem, że rozmiar 40 US = 50 UK (tak mi wynika z porównania rozmiarów)?

Przy okazji zmienili sposób podawania długości rękawów (przynajmniej przy niektórych modelach) i wg mnie na polskiej stronie są błędne długości (obecnie wg rysunku rozmiar jest aż od karku) a długość podawana jest od wszycia rękawa ... na wersji US jest dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gajdowskip    11

Sam bym coś kupił, ale jak to zrobić? Są firmy zajmujące się pośrednictwem w takich zakupach, tzn. udostępniają tymczasowy adres, na który przychodzi towar, a potem przesyłają do Polski. Ale nie jestem pewny, czy można im tak beztrosko powierzyć towar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sabonis1987    0

Z rozmiarem na amerykańskiej wersji strony proponuję uważać.

W wersji europejskiej wskazuje mi rozmiar 50, a po zmianie kraju na US wyskakuje 42, a chyba powinno być 40.

Czy można prosić o link do firmy świadczącej usługi w zakresie przesyłki z US?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gajdowskip    11

Ta firma wygląda mi na wiarygodną. Z opinii wyczytałem, że oszukują na wadze przesyłki, co oznacza, że tę przesyłkę rzeczywiście nadają. Można trafić i na takie, które wyglądają jakby po odebraniu towaru miały zapaść się pod ziemię

http://kurierus.com/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta