Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z was może marynarki w kroju havana i hudson? W moim rozmiarze są dwie fajne kraty w tych krojach. Bardziej podoba mi się ta w kroju hudson ale do tej pory nie zamawiałem takiego modelu a głównie havany jeśli chodzi o marynarki bardziej casualowe. Z różnic widzę inną brustaszę, czy czymś jeszcze się różnią?

Zastanawiam się jeszczę nad tym płaszczem http://eu.suitsupply.com/pl/c_coats/granatowy/J218.html?cgid=C_Coats&prefn1=size&prefv1=L|XL

Nie zamawiałem nigdy okryć wierzchnich z susu i mam problem z rozmarem (nie ma podanej tabeli rozmiarów przy tym modelu). Zazwyczaj wpasowuję się w rozmiar 54. Jaki rozmiar lepiej zamówić jeśli chodzi o ten produkt? L? XL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Orlin napisał:

Kupiłem parę marynarek 48.

Jeśli mi nie przypasują to mogę oddać do SS, albo odsprzedać

piszę się na to. Jakby ktos szukal to bede mial 94 soho brąz kratka dwurzędowa. a propos, orientuje się ktoś jak wydłużone są proporcje w tych rozmiarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja upolowałem Havana czerwień burgundzka krata rozmiar 50 (nr produktu C79105) oraz Hudson brązowy żabie oczko r. 50 (C480205).

Natomiast ktoś mi podpierdzielił ostatnią sztukę płaszcza czerwonego (nr produktu J301, model chyba Piacenza) jak już miałem w koszyku, ale przechodząc do płatności był już niedostępny... więc jak ktoś będzie sprzedawał to wstępnie rezerwuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasnobrązowy half-Washington, 94, na ten rozmiar tez jestem chętny, swój sprawdzę dopiero jak paczka z Polski do mnie dotrze :P

Mały smaczek jesli chodzi o salon na Vigo St w Londynie, po miłej pogawędce z jednym jak sie pózniej okazało menedżerów, miałem w gratisie poprawki do dwóch garniturów.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem dwa garnitury w rozmiarze 102:

1.havana blue stripe - mieszanka lny, jedwabiu i bawełny - zastanawiam się czy go nie anulować (jak ktoś będzie chętny to mogę go odsprzedać w Polsce - odbiór tylko osobisty w Poznaniu).

Suits_Blue_Stripe_Havana_P4247_Suitsuppl

 

2. madison blue stripe - http://eu.suitsupply.com/pl/suits/madison-niebieski-paski/P3692.html ten sobie prawdopodobnie zostawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Zamówiłem dwa Washingtony w rozmiarze 98.  Jeden jasnoniebieski wełniany trzy cześciowy, drugi lniany również jasnoniebieski.

Mam 

188 cm

100 -102 cm w Klatce

89 -90 w pasie.

Nie wiem czy będą dobre, pierwszy raz zamawiam od SS. Niestety jak zobaczyłem outlet już nie było innych rozmiarów.  Ma ktoś może Washington i podobne wymiary bo z tego co przeczytałem to jest bardziej slim od reszty. Dla przykładu marynarka 100/86 Lantiera jest na mnie dobra wyłącznie w kroju slim, w super slim już jest odrobinę za mała, głównie w tali.

Zastanawiam się czy SS, może u krawca poszerzyć odrobinę w tali. Na razie liczę się ze skracaniem rękawów z góry, oraz może skróceniem marynarki około 1 - 1,5 cm. Plus przeróbka spodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.