Skocz do zawartości

Co mam dziś casualowego na sobie


The-Bigwig

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Zajac Poziomka napisał:

Sęk w tym, że jesteś dużym, szerokim w barach facetem i raczej wszystkie krawaty o standardowej obecnie szerokości 8cm będą dla Ciebie zbyt wąskie. Na zdjęciu na poprzedniej podstronie tego nie widać, bo "poszerzyłeś" krawat wyciągniętą węższą końcówką. Na Twoim miejscu przynajmniej spróbowałbym przymierzyć jakiś krawat o szerokości 8,5 a jeszcze lepiej 9 cm i porównać jak wygląda w porównaniu do tych o szerokości 8 cm. 

Mam nawet ze 2 takie - stare Lantiery, założę - wrzucę zdjęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 godzin temu, musa19 napisał:

Jakiś konkretny pomysł na "tuning"?;)

Tak: zdjęcie blachy z obcasa/wymiana na coś mniej akustycznego i wymiana blachy na czubkach (trochę już je styrałem). Nie, żebym nie dowierzał rodzimym szewcom, ale jak już tam będę... Reszta jest perfekcyjna :-)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Hush napisał:

Zastanawiam się czy z tym fioletem trochę nie za "pstrokato"

@Hush, na stronie 562 w CMDNS (próba linku produkuje niestety bzdury) można znaleźć najważniejsze elementy Twojej ostatniej stylizacji. Krawat sprawdza się tam w przeciwieństwie do powyższej całkiem OK. 

Ta bytomska koszula jest tam też, ale akurat nie na Tobie tylko na mnie. Jest powierzchownie ładna, ale bardzo trudna jako element kompletów. Materiał niestety nie przylega dobrze do ciała, tylko się tak faluje, bo jest jakiś sztywny. Kupiłem ją za pełną cenę, bo była jedyną rzeczą w salonie w moim rozmiarze. Nigdy tego więcej nie zrobię.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:

@Hush, na stronie 562 w CMDNS (próba linku produkuje niestety bzdury) można znaleźć najważniejsze elementy Twojej ostatniej stylizacji. Krawat sprawdza się tam w przeciwieństwie do powyższej całkiem OK. 

Ta bytomska koszula jest tam też, ale akurat nie na Tobie tylko na mnie. Jest powierzchownie ładna, ale bardzo trudna jako element kompletów. Materiał niestety nie przylega dobrze do ciała, tylko się tak faluje, bo jest jakiś sztywny. Kupiłem ją za pełną cenę, bo była jedyną rzeczą w salonie w moim rozmiarze. Nigdy tego więcej nie zrobię.

 

To prawda, tutaj całość się trochę gryzie niestety, Chciałem właśnie tę koszulę wykorzystać, ale jak słusznie zauważyłeś, to trudne. Może do gładkiego bordowego krawata byłoby łatwiej. Ja się generalnie kiepsko czuję w takich bardziej wzorzystych zestawieniach - tutaj miał być eksperyment - nie wyszedł, nie będzie zatem powtarzany :) A co do stylizacji, o której piszesz - była znacznie bardziej zachowawcza (gładka, bezpiecznie kontrastowa marynarka i dużo bardziej delikatna koszula).

BTW. ja tę koszulę kupiłem za bodajże 150 zł ze 2 lata temu. Wyposażony w dzisiejszą wiedzę też bym jej nie kupił, w dodatku w zależności od światła miewa lekko srebrzysty odcień. Edit: ta jasnoniebieska, o której wspomniałem wyżej teżjest two play, a jednak to zupełnie inny (dużo fajniejszy materiał). No ale o nierównościach Bytomia w tkaninach koszul całkiem sporo na forum napisano.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18 lipca 2016 o 18:49, Tanatos70 napisał:

 

Tak się składa, że dzisiaj na sobie miałem "marynarkę Zająca" - tzn. taki sam model, nie że mamy jedną wspólną ;-). Zresztą moja jest rozmiar większa. Ten len taki mięsisty, raczej nie na upały. Wydaje mi się, że leży nieźle.  Na razie niczego nie przerabiałem, obserwuję np. rękawy, które w ciągu dnia się skracają (mną się niemiłosiernie, jak to len :-D) i zastanawiam się, czy tak nie zostawić. Kot poza kadrem, ale mu kiwam ;-).

 

prl.jpgprl 2.jpgprl 1.jpg

Buty najlepsze.  Możesz zdradzić markę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tanatos70 napisał:

Marynarka fajna, ale przyznaję rację mojej żonie, że krzyż na ramiona sobie wziąłem, bo... jest trudna (wiem, odkrywczy nie jestem ;-)). Mimo to nie poddaję się i kombinuję. Dzisiaj z pomocą przyszło mi czerwonawe cacko z szantungu EoE (mojego następnego kota, jeżeli jakiś się przypęta, nazwę Szantung właśnie :-D),kupione po sąsiedzku (dziękuję Pawle :-)).

"Wyróżnij się, albo zgiń" :-D:

Możesz przypomnieć producenta marynarki i sprecyzować, które zdjęcie najlepiej oddaje kolor? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27 lipca 2016 o 23:28, Tanatos70 napisał:

Suchar 3: co to za rura w tle (nie daje mi spokoju) ? ;-)

Niestety nie zaspokoję twojej ciekawości. Na ogrzewanie czy gaz jest za gruba, na kanalizację za cieńka. To jest stara kamienica w środku miasta, nie mam pojęcia co nią płynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.