Skocz do zawartości

Poszetka (chusteczka w kieszonce) - dyskusje i porady


Gość egon

Rekomendowane odpowiedzi

Na czarno na co dzień ubierają się tylko architekci i Draco Malfoy :) Do czego ta czarna poszetka? Do szarego garnituru w dzień? Ostaaaateeecznie. Do czarnego na wieczór? Absolutnie nie.

Kremowy garnitur

Zolty garnitur

Seersuckers (bialo-niebieski)

Bialy garnitur

Mialem zmiar napisac to samo co gccg. Takie polaczenia byly praktykowane przez najwiekszych klasykow jak chocby de Givenchy, ale sa takze popularyzowane przez wspolczesnych projektantow jak Ford.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten garnitur z czarna poszetka wygladalby nadzwyczaj ciekawie

Dołączona grafika

Garnitur do kupienia( albo w tym stylu) w sklepie http://www.josbank.com/menswear/shop/BS ... &x=28&y=12

Cena $ 249 (maja obnizke) - drugi za $ 99 a trzeci za $ 49 ... zatem trzy za $ 397 (ok 380 zl za garnitur) ...przesylka nie jest najdrozsza ...problemem moglby byc podatek graniczny

Maja tam tez "dwurzedowki" w tej samej cenie (czarna poszetka tez pasuje!) :D

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ?

kolejny forumowy zakup?

:)

Chcialem tylko podac "namacalna" mozliwosc zakupu czegos do czarnej poszetki :D

Sam posiadam tylko spodnie seersucker od Jos A Bank. Sa estetycznie i profesjonalnie wykonczone, posiadaja podszewki do kolan etc. Jego marynarki beda podobnie ladnie odszyte.

Poza tym cena jest naprawde interesujaca ...czyz nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czarno na co dzień ubierają się tylko architekci i Draco Malfoy :) Do czego ta czarna poszetka? Do szarego garnituru w dzień? Ostaaaateeecznie. Do czarnego na wieczór? Absolutnie nie.

Ja akurat często ubieram koszulę i marynarkę do dżinsów, garnitur zakładam od wielkiego dzwonu. A do szarej marynarki pasowało mi czarne wypełnienie na piersi. Zrobię może zdjęcie i wstawię. Ale to jak będę w domu.
Super :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie na sobie czarną poszetkę w białe grochy. Z grafitowym garniturem wygląda imho dobrze i bardzo dysktretnie, co w niektórych okolicznościach może być wskazane.

W niektorych z pewnoscia ;):D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj udałem się no ulicę Orla oraz Ogrodową w Warszawie do sklepu z tkaninami. Zakupiłem trzy materiały na poszetki:

1. Bawełna włoska,

2. Jakaś mieszanka jedwabiu. Materiał trochę gruby i połyskujący. Zostałem namówiony przez sprzedawcę - nie jestem specjalnie asertywny w tych tematach jeszcze:). Sam z siebie chyba bym nie kupił.

3. Len (chyba włoski).

Wyjdzie z każde po kilka kawałków na poszetki więc jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z materiałów to chętnie oddam po kosztach.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj skasować / (slash) z samego końca adresu, tak żeby zostało tylko .jpg Nie widząc kodu Twojego posta tyle mogę pomóc i to jest pierwsze co przychodzi mi na myśl, ponieważ kiedy kliknę otwórz zdjęcie w nowym oknie to normalnie je widać.

Właściwie to chyba masz podany kod do strony z obrazkiem, żeby wkleić obrazek do taga musisz mieć adres do samego zdjęcia, a nie strony ze zdjęciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomości dojdą, czy raczej nie ma na to co liczyć? Może umówimy się na kontakt mailowy? Jeśli Ci to odpowiada, to proszę podeślij swojego maila na pw, a ja przekażę Ci te wiadomości, które prawdopodobnie nie doszły ;) Pozdrawiam.

Już jest ok. Możesz wysłać wiadomość ponownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mi taka mysl "wakacyjna" ... Biale krotkie spodnie, bialy t shirt, biala koszula (nic nie wpuszczone do spodni), tassel loafers i w kieszonce koszuli poszetka :D

Mogloby ciekawie wygladac ...czyz nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszla mi taka mysl "wakacyjna" ... Biale krotkie spodnie, bialy t shirt, biala koszula (nic nie wpuszczone do spodni), tassel loafers i w kieszonce koszuli poszetka :D

Mogloby ciekawie wygladac ...czyz nie?

Ja bym takiej myśli starał się pozbyć ;)

Wydaje mi się, że było by tu zbyt wiele elementów "gryzących się" na raz. Poszetka w kieszeni koszuli już sama w sobie, następnie poszetka i koszula na wierzchu :/ Gdyby to była taka koszulo-marynarka sportowa to i owszem, ale w samej koszuli to ja głosuję na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.