Skocz do zawartości

Skórzana kurtka


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, NieMy napisał:

Szukam obecnie argumentów przeciw zakupowi i nie mogę znaleźć.

Pisał kiedyś @Wuj, że (cytat niedokładny) często kupujemy kurtkę skórzaną aby wyglądać jak gwiazda rocka, a wyglądamy jak taksówkarz.

Ja kupiłem sobie wymarzoną kurtkę Schotta i nawet schudłem 10 kg, aby się w nią zmieścić i przez rok założyłem tylko raz i to na siłę, bo nie mam gdzie w niej chodzić.

 

schott.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mała czterdziestka, takie 39 slim. Ale nie oddam nawet za flaszkę i 750 funtów.

Z kilku lotnisk w Polsce są loty do Edynburga za grosze. Pociąg z Edynburga do Galashiels bodaj 10 funtów w obie strony. Trudno o lepszą wycieczkę niż jesień w Scottish Borders. Na miejscu można poprzymierzać i pogadać. A dla niemobilnych w Warszawie jest Simmons Bilt, praktycznie to samo, jeśli komuś nie przeszkadzają kwestie etyczne (firma jest pokłosiem procesu sądowego z Aero).

Na apetyt można zamówić gratis:

http://www.aeroleatherclothing.com/product-detail.php?id=4199

W moim egzemplarzu była pocztówka z kodem na darmową przesyłkę, czyli 20 funtów w kieszeni. Nie wiem czy tylko w moim, ale ryzyko żadne, można spróbować szczęścia. Trzymam kciuki:)

a1644878ecdaa7a4d558c7cb4fe6382b.jpg

 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cineos napisał:

@lubo69

Panowie, jest sukces. Podniósł rękę!

Na kogo?

" Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny. "

Józef Cyrankiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



(...)
Z kilku lotnisk w Polsce są loty do Edynburga za grosze. Pociąg z Edynburga do Galashiels bodaj 10 funtów w obie strony. Trudno o lepszą wycieczkę niż jesień w Scottish Borders...
 

I tak oto opowieści o flaszce i Szkocji znalazły swój harmonijny i jednocześnie najprostszy finał.
43a31087e92e25e1972d5b542d4abcf3.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
44 minuty temu, dida1007 napisał:

Ktoś może zna i poleca jakąś markę kurtek w stylu schott perfecto jacket w cenie około 1tyś zł? 

Ja jedną ze swoich skórzanych kupiłem w https://www.upperclassfashion.co.uk/men/mens-leather-jackets.html

Ale fizycznie byłem w sklepie w Londynie. Oczywiście, też wysyłają.

Tuż obok (po drugiej stronie ulicy, może 200m dalej) jest podobny konkurencyjny sklep: https://www.citysheepskin.co.uk

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dida1007 napisał:

Dzięki, no to zostaje. Z przodu mi się podoba a z tyłu się nie widzę :D 

A mi się wydaje, ze biker jacket powinna być krótka, ta jest za długa.

Zobacz jak krótka jest taka kurtka od Simmons Bilt, jednego z najlepszych producentów na świecie - http://www.simmonsbilt.com/vintageclassics/bike.html

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona faktycznie jest za długa! Z przodu pasek masz na wysokości pęcherza co wygląda dziwnie. Z tyłu długość to prawie marynarka! Dziwne proporcje jak na ramoneskę! Porównaj oryginał! Co prawda w późniejszych latach kurtka została nieco wydłużona lecz u Ciebie nie wygląda to zgrabnie. 

Screenshot_20200930_225729.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.