Jump to content
Typowy Janusz

Skórzana kurtka

Recommended Posts

35 minut temu, NieMy napisał:

Szukam obecnie argumentów przeciw zakupowi i nie mogę znaleźć.

Pisał kiedyś @Wuj, że (cytat niedokładny) często kupujemy kurtkę skórzaną aby wyglądać jak gwiazda rocka, a wyglądamy jak taksówkarz.

Ja kupiłem sobie wymarzoną kurtkę Schotta i nawet schudłem 10 kg, aby się w nią zmieścić i przez rok założyłem tylko raz i to na siłę, bo nie mam gdzie w niej chodzić.

schott.jpg

Teraz, Bacio napisał:

Pisał kiedyś @Wuj, że (cytat niedokładny) często kupujemy kurtkę skórzaną aby wyglądać jak gwiazda rocka, a wyglądamy jak taksówkarz.

Ja wyglądam jak gwiazda rocka nawet bez skórzanej kurtki!🤘

• Upvote 1

Ja wyglądam jak gwiazda rocka nawet bez skórzanej kurtki!

Ja nawet bez skórzanej kurtki wygladam jak taksówkarz , ale skórę za flaszkę (tylko nie taką za 750£) chętnie przygarnę

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

To mała czterdziestka, takie 39 slim. Ale nie oddam nawet za flaszkę i 750 funtów.

Z kilku lotnisk w Polsce są loty do Edynburga za grosze. Pociąg z Edynburga do Galashiels bodaj 10 funtów w obie strony. Trudno o lepszą wycieczkę niż jesień w Scottish Borders. Na miejscu można poprzymierzać i pogadać. A dla niemobilnych w Warszawie jest Simmons Bilt, praktycznie to samo, jeśli komuś nie przeszkadzają kwestie etyczne (firma jest pokłosiem procesu sądowego z Aero).

Na apetyt można zamówić gratis:

http://www.aeroleatherclothing.com/product-detail.php?id=4199

W moim egzemplarzu była pocztówka z kodem na darmową przesyłkę, czyli 20 funtów w kieszeni. Nie wiem czy tylko w moim, ale ryzyko żadne, można spróbować szczęścia. Trzymam kciuki:)

a1644878ecdaa7a4d558c7cb4fe6382b.jpg

• Like 2
  • Upvote 1

8 minut temu, Cineos napisał:

@lubo69

Panowie, jest sukces. Podniósł rękę!

Na kogo?

" Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny. "

Józef Cyrankiewicz

(...)
Z kilku lotnisk w Polsce są loty do Edynburga za grosze. Pociąg z Edynburga do Galashiels bodaj 10 funtów w obie strony. Trudno o lepszą wycieczkę niż jesień w Scottish Borders...

I tak oto opowieści o flaszce i Szkocji znalazły swój harmonijny i jednocześnie najprostszy finał.
43a31087e92e25e1972d5b542d4abcf3.jpg

• Upvote 1

Brakuje głównego bohatera - powinieneś zagryzać 'boczkiem ze skórą'! :twisted:
Albo przynajmniej schlać się jak swinia

• Upvote 1

W dniu 7.09.2019 o 11:01, lubo69 napisał:

„museum calf”
5f016ec0cf10e5a8163585c37ec8d5f9.jpg

lubo69 sama stoi jak moje skarpetki z czasów szczenięcych