Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce - czego brakuje, jakość, Wasze opinie


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie podobają mi się te garnitury ani trochę, za bardzo cool & trendy jak dla mnie.

Jeśli masz tak chude nogi... :twisted:

...To idź na siłownię bo wyglądasz jak szczurzy wypierdek :shock: Jest różnica pomiędzy szczupłym a chudym. Ci modele są chudzi jak patyk. Dlaczego promuje się takie sylwetki? Wydaje mi się iż ma to swoją przyczynę w lobby homoseksualnym, jak wiadomo [...] rządzą wielkim światem mody i lubują się w takich chłopcach, z mężczyzn robią dziewczynki a z kobiet chłopczyce. Jest też druga opcja, taka sama jak w przypadku kobiet, szycie na jeden rozmiar, oszczędność na materiale. Kto by się trudził dopasowując garnitury na atletyczne, wysportowane sylwetki? Każdy gajer na pokaz musiałby być zindywidualizowany, a tak każdy model zakłada taśmowo uszyte te same garniaki. Czytałem kiedyś wywiad z jakimś top modelem, był właśnie dobrze umięśnionym facetem. Z początku odsyłali go z kwitkiem, mówił że jak chodził na castingi na miejscu spotykał samych młodych mężczyzn o dziecięcych sylwetkach, wszyscy się na niego patrzyli jakby był kosmitą.

//Usunąłem określenie pejoratywne - mosze

//Nie zgadzam się z moderatorem i uważam iż nie ma on racji chodź przyjmuję do wiadomości. Słowo przeze mnie użyte a wykasowane przez moda nie powinno być obraźliwe dla żadnego homoseksualisty - Brzydalllo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka nowoczesna rzadko sięga po ideały piękna i klasyczne wzorce. Wśród zeszłorocznych dyplomów większość prezentowała turpistyczny, dziwaczny surrealizm. Moda ulega podobnym trendom, od co najmniej połowy lat '90 moda jest zdominowana przez osoby i zjawiska niekoniecznie piękne. Co do orientacji seksualnej projektantów - ta przemiana również nastąpiła dawno temu. I o tym, kto dostanie się na szczyt nie decydowała głównie orientacja.

Można się strzępić, tak samo jak konserwatyści rzucają się na sztukę współczesną (vide ostatni protest Krucjaty Młodych przeciwko wystawie Kozyry w MN Krakowie). High fashion to również sztuka, i raczej nie da się siłą wymóc na jej twórcach zmiany frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się te garnitury ani trochę, za bardzo cool & trendy jak dla mnie.

Jeśli masz tak chude nogi... :twisted:

...To idź na siłownię bo wyglądasz jak szczurzy wypierdek :shock: [...]Brzydalllo
resztę pominąłem, bo nie jest to temat do dyskusji na tym poziomie i w tym miejscu. Stwierdzę tylko, że najbardziej ekstremalne poglądy (tak,jak w innych dziedzinach życia) mają osoby, o nie do końca sprecyzowanej orientacji seksualnej. Zdeklarowanemu hetero, bi, czy homo po prostu to zwisa. Tak, jak mnie niezbyt interesują preferencje, powiedzmy CK.

Natomiast chętnie zobaczyłbym Was "wyrzeźbionych" na siłowniach, będących już w wieku 40-50+, czyli w dzisiejszych czasach w sile wieku. Rozumiem sylwetkę wynikającą ze zwykłej aktywności fizycznej: rower, narty biegowe, wiosła, pływanie. To każdemu bym doradzał.

W jednej i drugiej kwestii jest wiele przykładów i każdy może je sobie znaleźć w swoim otoczeniu, lub życiu publicznym.

pozdr.Vslv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przechodząc wczoraj przy "salonie" Bytomia (CH Targówek, Warszawa) zauwazyłem na szybie informację:

Garnitur na miarę (a jakże:]) 999 zł wełna Vitale Barbieri's Canonico super 120.

Znając życie pewnie nikt z forumowiczów nie korzystał ale kusi mnie pójść, spytać, pooglądać dostepne materiały. Chyba, że ktoś już to zrobił i ma wyrobione zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem, wczoraj Bytom w ZT, dowiedziałem się, że można u nich zamówić mtm i bespoke.

Niestety Pani poza tym nie potrafiła mi doprecyzować definicji bespoke według Bytom.

Dowiedziałem się, że w celu pobrania miary w Warszawie można zgłosić się jedynie do salonu w Promenadzie w każdy czwartek (niestety godzin nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj uprzejma Pani powiedziała mi, że bespoke zaczyna się od 3 tys. a kończy na 5 tys. - w zależności od materiału.

Do salonu w Promenadzie przyjeżdża krawiec, są trzy przymiarki.

MTM zaczyna się od 1700zł (tu dokładnie nie zrozumiałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się wątek rozwinął, ale o czym tak naprawdę rozmawiamy? Koszule zmieniły metki, buty słabe (to akurat dotyczy praktycznie wszystkich polskich sklepów odzieżowych), na wieszakach nie ma niczego, co zwróciłoby uwagę. Czy to już jest ten nowy wizerunek, czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z serii znalezione i przymierzone na działce(oczywiście nie pasuje to do CMDNS):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak BTW kończąc swoisty OT(marynarka ma minimum 10 lat)

Zastanawia mnie czemu na stronie Bytomia jest dość spory błąd tzn. zanim udało mi się wejść "w garnitury" musiałem trochę pokombinować.

Co do marynarek to nie jestem ekspertem(delikatnie mówiąc) ale w moim odczuciu te guziki wyglądają jakby miały za moment wystrzelić z ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: CH Agora Bytom, Forum/Arena Gliwice, SCC posiadają całą kolekcję - trzeba tylko pytać bo nie wszystko jest wystawione.

Dziwi mnie traktowanie z góry i wyśmiewanie marki BYTOM; owszem jak ktoś lubi dziwne kolory i modele, to wybiera uber-przepłaconą Vistulę (przykład).

BYTOM był, jest i będzie konserwatywny; dobrze, że jakość produktów i obsługi jeszcze dla wielu osób jest ważna; a w dzisiejszych czasach informacja z metki "Made in Poland" (w zasadzie powinno być "Made in Silesia") brzmi dumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.