Skocz do zawartości

Sklepy w Polsce - czego brakuje, jakość, Wasze opinie


macaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych: CH Agora Bytom, Forum/Arena Gliwice, SCC posiadają całą kolekcję - trzeba tylko pytać bo nie wszystko jest wystawione.

Dziwi mnie traktowanie z góry i wyśmiewanie marki BYTOM; owszem jak ktoś lubi dziwne kolory i modele, to wybiera uber-przepłaconą Vistulę (przykład).

BYTOM był, jest i będzie konserwatywny; dobrze, że jakość produktów i obsługi jeszcze dla wielu osób jest ważna; a w dzisiejszych czasach informacja z metki "Made in Poland" (w zasadzie powinno być "Made in Silesia") brzmi dumnie.

... w Bytomiu dawno nie bylem ale za to ostatnio bylem w BOSSie i mimo tego, ze na BOSSa mnie nie stac to praktycznie nie bylo tam prawie nic co zdecydowanie bym chcial :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koszule całkiem ładne, garnitury też. Przy najbliższej sposobności odwiedzę salon.

To super. Daj znac jak bylo.

Byłem.

Garnitury, owszem standardowe. Granat, szary i czarny. Co ciekawe rękawy z odpinanymi guzikami. (Nie wiem czy to dobra opcja ze względu na poprawki).

Odd jackets. To samo co wyżej.

Koszule. Tu jestem pozytywne zaskoczenie. Większość koszul jest z bawełny o podwójnym splocie. Sporo button-down. Wzory, przeważają kraty. Spodobała mi się jedna w bengalskie pasy.

Spodnie. Z ciekawszych widziałem białe bawełniano lniane.

Reasumując. W porównaniu do Vistula/Wólczanka w salonie jest wszystko to co na stronie internetowej. Niestety u V&W często i rzadko tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jakiś czas temu, na fali przecen, kupiłem swoją pierwszą koszulę w Bytomiu i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o jakość, to jest ona o niebo bardziej miękka i gładka od koszul Vistuli czy Willsoora, które posiadam. Nie wiem czy to kwestia materiału czy splotu, ale jest zdecydowanie przyjemniejsza w dotyku. Jezeli chodzi o minusy, to znacznie bardziej przylega do ciała, co w letnie dni niekoniecznie się sprawdza. Mogłaby być również mocniej taliowana. W tej kwestii zdecydowanie wygrywa wersja slim Vistuli. Natomiast bardzo przypadły mi do gustu dostępne wzory koszul z Bytomia, szczególnie wszelkie możliwe rodzaje i kolory kratek, które znacznie odmładzają wizerunek firmy.

Z rzeczy do poprawy wskazałbym na ilość asortymentu w sklepach stacjonarnych, ponieważ ma się on nijak do tego przedstawionego na stronie internetowej.

Znacznym udogodnieniem dla szczuplejszych klientów byłoby również dodanie jakiegoś oznaczenia na koszulach taliowanych tak jak to robi np. Vistula.

Natomiast jeżeli chodzi o obsługę, to Bytom bije Vistulę na głowę, przynajmniej we Wrocławiu. Wchodząc do każdego z 3 salonów Vistuli, do których zawitałem, byłem traktowany jak powietrze. W momencie kiedy "odważyłem się" o coś zapytać zagadaną obsługę, miałem wrażenie jakbym zamordował im połowę rodziny i przyszło mi teraz za to odpokutować. Poza tym poziom komunikacji pań z obsługi pozostawia bardzo wiele do życzenia. Zupelnie inaczej miała się sytuacja w Bytomiu, szczególnie w CH Magnolia. Miło, sympatycznie, pomocnie, ale nie nachalnie – zupełnie inne podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.