Skocz do zawartości

Skarpety (skarpetki), podkolanówki - dyskusje i porady


Parmigiano

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zadowolony ze skarpetek polskiej firmy Wola. Kupiłem kilkanaście par i w trakcie intensywnego używania przez dwa ostatnie lata mogę uznać, że stosunek jakość do ceny jest na bardzo dobrym poziome. Po kilkudziesięciu praniach zachowały pierwotny kształt i rozmiar.

20190315_124802.jpg

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mocno przedpremierowo, ale święta za pasem także niech tam :) VICCEL zaczepiał nas, zaczepiał, aż ulegliśmy i doklapała się właśnie dystrybucja. Jeżeli ktoś coś szczególnie chciałby mieć pod ręką to można linkować, konkretne indeksy. Aktualna oferta tu:

https://viccel.us/

 

Jeżeli będzie więcej chętnych, to może odpalić jakiś PRE-ORDER dla Forumowiczów?  Jaki % w takiej PRE-ORDEROWEJ akcji byłby interesujący? :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, saphir.pl napisał:

święta * VICCEL

Jaki % w takiej PRE-ORDEROWEJ akcji byłby interesujący? :) 

 

To proste. VI+CC cyframi rzymskimi to 6 i 200, a później jest jeszcze L, czyli 50. Daje to 256. 2+5+6=13. Wielkanoc jest 21.04. 2+1+4=7. 13+7=20. 20% byłoby interesujące. CBDO.

(dla mnie +10% znaleźnego, czyli łącznie 30%. Dziękuję. Wesołych świąt.)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dobry kontrakt, świetny kontakt, doskonałe relacje i wyłączność. Także PRAWIE wszystko czego trzeba, by współpraca była dłuższa z pełnym zadowoleniem dla wszystkich stron (Oni, Wy, my). Jeżeli tylko produkt obroni się na naszym rynku to jest szansa na bardzo długą współpracę zatem. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JakubAnderwald,
chyba nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale zbliżające się święta prawdopodobnie jakoś na mnie wpłynęły i zmiękłem (starzeję się?) ;)  Dałem Wam info znacznie wcześniej niż powinienem, czyli od razu po zaklepaniu sprawy. Mamy teraz jeszcze trochę spotkań, a później trochę latam. Przed końcem miesiąca zabieram się za ogarnianie tematu.

Podawanie indeksów na forum? Chyba, że w ramach sugestii, co warto mieć od ręki już w pierwszych dostawach, bo na raz wszystkiego nie przyślą. Docelowo oczywiście szeroka (może w sumie i cała) oferta, ale to na pewno będziemy robić step by step. 

Jeżeli będzie zainteresowanie opcją PRE-ORDER to pewnie udostępnimy przedpremierowo całą ofertę w naszym sklepie i tam będziecie mogli rezerwować pary dla siebie. Tak byłoby chyba jednak najprościej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lubo69 napisał:

To proste. VI+CC cyframi rzymskimi to 6 i 200, a później jest jeszcze L, czyli 50. Daje to 256. 2+5+6=13. Wielkanoc jest 21.04. 2+1+4=7. 13+7=20. 20% byłoby interesujące. CBDO.

(dla mnie +10% znaleźnego, czyli łącznie 30%. Dziękuję. Wesołych świąt.)

@lubo69, zawsze miał na mnie patent ;)  Będę promował tę propozycję na spotkaniu z moim Teamem :) 

Edytowane przez saphir.pl
Z małą zmianą: 20% standard / 30% dla BWB w Preorderze
  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 17:05, saphir.pl napisał:

Mamy dobry kontrakt, świetny kontakt, doskonałe relacje i wyłączność. Także PRAWIE wszystko czego trzeba, by współpraca była dłuższa z pełnym zadowoleniem dla wszystkich stron (Oni, Wy, my). Jeżeli tylko produkt obroni się na naszym rynku to jest szansa na bardzo długą współpracę zatem. 

Czyli brakuje tylko wolumenu sprzedaży ;)

Ale to może przyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chemie 

jeżeli jakość produktu broni się na rynku, wolumen przychodzi z czasem. Nigdy nie oczekujemy na starcie cudów. Zwyczajnie szukamy jakości. Jeżeli poznasz naszą firmę trochę mocniej i wejdziesz głębiej w historię, przekonasz się, że bardzo mało (jeżeli w ogóle) w naszej ofercie "gotowców", czyli marek wypromowanych wcześniej. Kiedy wchodziliśmy w markę SAPHIR w polskim internecie była 1 wzmianka o marce. Marka TARRAGO znana była nielicznym miłośnikom glanów. O marce YANKO jakiekolwiek pojęcie miała grupa Hiszpanów ... etc. Nigdy nie szukaliśmy łatwego pieniądza. Szukaliśmy jakości, dobrych relacji, potencjału, otwartych umysłów ... wszystkiego tego, co przy mocnej pracy ma szansę zaprocentować w przyszłości. Z producentami chemii pracowaliśmy wspólnie nad marketingiem i przekonaliśmy ich do stworzenia wielu nowych produktów, a nawet całej linii produktów. Producentom obuwniczym wymyślaliśmy całe kolekcje, a przy powstaniu jednej z marek współuczestniczyliśmy w dość szerokim zakresie. Takie historie są bardzo czasochłonne, ale napędzają nas mocniej niż klasyczny handel. A zbudowanych relacji nie jest w stanie zniszczyć żadna zawierucha. Podsumowując, pytam raczej o indeksy, które zamówić w pierwszej kolejności, by czegoś ciekawego nie przegapić. Wolumeny ocenię sobie z perspektywy 3 lat :)

 

@alabuz

nie mogę jeszcze w 100% potwierdzić, ale tak na 75% skłaniam się ku takiemu rozwiązaniu. Myślę, że wyjaśni się w ciągu tygodnia. 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak obszerną odpowiedź. Rozumiem o czym piszesz, bo w mojej branży kosmetycznej jest podobnie. :)

Miałem tylko na  myśli, że jak będzie ilość, to wszyscy na pewno będą w pełni zadowoleni :)

Gratuluję wizji i realizacji jej z wytrwałością (i sukcesem), efektu ciężkiej pracy przy startowaniu od zera. I oby dalej było jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
13 godzin temu, Najmniejszy napisał:

EDIT: A poza tym, czy jest jakaś opcja sortowania, żeby np. pokazywało tylko podkolanówki, ale ślepy jestem, czy po prostu takiego rozwiązanbia nie ma?

Musimy dopracować kiedyś filtry, a na razie proszę bardzo :) 
https://patine.pl/product/search?query=knee

 

1 godzinę temu, metius napisał:

można wybrać opcję grubości bawełny: heavy winter, winter, summer. Czy taką możliwość przewidziano w pre-orderze? 

W indeksach, w których producent to przewiduje jest taka opcja, np. wszystkie Solid Colors:
https://patine.pl/product/search?query=solid

 

Ogarnialiśmy to trochę na biegu, także jeżeli są błędy lub zapytania, bardzo proszę od razu mailem do supportu i tam powinno być wszystko weryfikowane. Generalnie powinniśmy być w stanie zorganizować wszystko, co znajduje się w pełnej bieżącej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.