Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest sprzeczne z królującą w mediach komunistyczną doktryną, w skład której wchodzi bycie bezmyślnie pro-eko oraz pogada dla starych, majętnych rodów, z którymi proces chodzenia na polowania, nieodzownie się kojarzy.

Różnie to można postrzegać. W Polsce także przez pryzmat "komunistycznych organizacji" w stylu PZŁ i ich "myśliwych działaczy". Ogólnie to temat rzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macaroni Tomato w najnowszym Maximie o wyborze marynarki.

Mam nadzieję że zacznie wrzucać niedługo swoje teksty z Maxima na bloga, a może i na forum.

Bloger Kominek dogadał się z Maximem w ten sposób że wrzuca tekst 3 miesiące po wycofaniu danego numeru z salonów, więc może i TM tak zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macaroni Tomato w najnowszym Maximie o wyborze marynarki.

Mam nadzieję że zacznie wrzucać niedługo swoje teksty z Maxima na bloga, a może i na forum.

Bloger Kominek dogadał się z Maximem w ten sposób że wrzuca tekst 3 miesiące po wycofaniu danego numeru z salonów, więc może i TM tak zrobi.

Spora część tego tekstu i poprzednich również, była już publikowana na blogu zanim powstał Maxim. Ale Macaroni gdzieś już o tym pisał na forum, więc zapewne nikt ze strony Maxima nie robił z tego tytułu problemu. Zresztą te "stare" teksty z bloga są bardzo dobre, więc niech amatorzy roznegliżowanych pań też korzystają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

http://www.logo24.pl/Logo24/56,85825,11 ... achow.html

Kilka bzdur, kilka ciekawych rzeczy. Do poczytania, do zweryfikowania, czasem do pośmiania.

Swoją drogą Vslv odnosi się w swoim wpisie do jednej z zaprezentowanych w linku powyżej zasad "zero skarpet do boat shoes":

"Otóż wbrew powszechnej opinii o niedopuszczalności takiego rozwiązania tego rodzaju obuwie zakładam na gołe stopy wyłącznie wtedy, gdy udaję się na rejs jachtem mojego kumpla, lub na inną łódkę".

Cała wypowiedź: http://vslvstyle.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaleMen mnie zasokczył, pozytywnie, ale poza tym nie widzę nic innego. Pamiętam pierwszy numer Logo i wiązałem z tym czasopismem wielkie nadzieje. Po jakimś czasie zacząłem obserwować stronę www, zrezygnowałem z kupowania. O słuszności mojej decyzji utwierdziły mnie kwiatki których dużo na ich stronie, chociażby w postaci artykułów prezentujących jakieś zagadnienie według schematu: 1 artykuł, 1 produkt (lub dwa tej samej firmy), tytuł artykułu produkty do xyz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce są w ogóle dostępne jakiekolwiek dobre.agazyny lifestyle'owe skierowane do mężczyzn?

Ja lubię MaleMen, szkoda tylko, że mody jest tam wyjątkowo mało.

Moim zdaniem male men by dobra Gazeta, a ostatnio jest coraz mniej ciekawych artykulow. Bardziej staje sie to platforma do napedzania ruchu w firmach z podskrzydel funduszu BBlackLion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z ostatnim zdaniem. Oczywiście reklamy Rage Age, Browaru Czarnków i projektów deweloperskich Black Lion były i są obecne, ale to są wyraźnie oznakowane reklamy. W tekstach nie dostrzegam "przemyconych reklam" marek i projektów BL.

Osobiście nie widzę spadku poziomu tekstów, a ostatni numer jest tego przykładem. Świetny teskt o Barciaku, o Proksie, o siatkarzach. Dobry wywiad z Samsonowiczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

I jeszcze jedna BARDZO WAŻNA ZASADA dla szczupłych Kolegów.

"Na cztery (four-in-hand): węzeł prosty, wąski, asymetryczny, wyszczuplający szyję, nadaje się do każdego rodzaju koszuli, nie pasuje do szczupłej twarzy."

http://www.logo24.pl/Logo24/56,85825,12 ... o_,,2.html

:shock:

Edit: postanowiłem jednak na wszelki wypadek dodać buźkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak perfekcyjnie wyprasować koszulę

1. Prasowanie zaczynamy od kołnierzyka.

...

6. Po wyprasowaniu całej koszuli raz jeszcze wracamy do kołnierzyka. :shock:

http://www.logo24.pl/Logo24/1,85825,783 ... szule.html

W zasadzie prasuje tak samo - z tym, że nie wiem po co wracają na koniec powtórnie do kołnierzyka. Jeżeli nie jest to miękki kołnierzyk charakterystyczny dla koszul sportowych, to było nie było ta chyba najbardziej sztywna cześć koszuli nie ma prawa się wygnieść w trakcie reszty prasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.