Skocz do zawartości

Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących


damiance

Rekomendowane odpowiedzi

Facet jest niewątpliwie ubrany bardzo starannie i dandy/preppy, jednak mnie odrzuca fakt, że stał się żywą reklamą (ogromne logo na marynarce - nie wiem co to, zresztą nie ma to znaczenia, no i fatalna w odbiorze, lanserska i mało męska torba Louisa Vuittona). Człowiek-logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mosze, dla Ciebie może się to wydawać niemęskie - dla innych może być akceptowalne, a nawet typowo męskie. W podobnym tonie wypowiadałeś się kiedyś o pantoflach jako uzupełnieniu stroju black tie - odnoszę wrażenie, że jesteś jedną z osób które im głośniej krzyczą: "Ja się nie muszę myć - jestem przecież mężczyzną" - tym bardziej męsko się czują.

Chodzi mi jedynie o to, że subiektywna opinia nie powinna być nieobiektywna z punktu widzenia całości. Z ciekawości zajrzałem na Twój blog i to samo można powiedzieć o Twoich krawatach w wielu kompozycjach. Jednym wydadzą się festyniarskie, a dla innych będą stanowiły potwierdzenie tezy, że dojrzały i świadomy własnej wartości mężczyzna może się bawić strojem, kolorami i wzorami.

Więcej wyrozumiałości i tolerancji, dużo z Was wypowiada się często w taki sposób jakby sami byli wyroczniami stylu, podczas gdy w większości przypadków jest to w dalszym ciągu "garażowa" elegancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Po pierwsze, nie wiem dlaczego miałbym być wyrocznią stylu. Wyrażam swoje zdanie w sposób (jak sądzę) kulturalny.

Krawatów mam wiele, pewnie sporo festyniarskich, ale takiego z logiem LV czy napisem VERSACE bym nie założył.

Na koniec - jeden z kolegów wrzucił chwilę temu zdjęcia Beckhama (bodajże w temacie "Dobrze ubrany mężczyzna"), czujesz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam na chwile, aż Pan Łoszewski się zarejestruje i zacznie się wypowiadać na forum ;)

Oj! myślę będzie miał ciężką przeprawę. Dużo cięższą niż "co niektórzy"

Będzie drugi :)

@xkoziol: jesteś zbyt pobłażliwy ;)

Edit: literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" 'Polo' - to jest taka koszulka, która wzięła się pewnie gdzieś ze Stanów..." :shock:

Wybaczcie, ale człowiek, który pretenduje do miana autorytetu w dziedzinie stroju, powinien przynajmniej w zarysie znać jego historię...

Po lewej - Rene Lacoste; francuski tenisista i twórca pierwowzoru koszulki polo.

post-2109-13658921981686_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.