Skocz do zawartości

Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki


Gość mrt

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep marki Albione mieści się m.in. w Fashion House Piaseczno. Z tego wynika, że strona podana przez Bartazza dotyczy właśnie tej marki. Strona nie wygląda zachęcająco, ale moim zdaniem warto się wybrać. Szczególnie sklep polecam szczupłym osobom, bo mieli w asortymencie garnitury taliowane w rozmiarach 46 (niektóre nawet 44).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój brat kupił w Albione swój garnitur ślubny, w outlecie w Piasecznie.

Generalnie pamiętam, że w tym konkretnym salonie podobała mi się obsługa, tzn 2 gości którzy sprzedawali, z czego jeden wydawał się znać na rzeczy, akurat on obsługiwał brata. Choć finalnie, jak patrzę na zdjęcia z wesela, to marynarka jest chyba zbyt obszerna w barkach i odstaje nieco kołnierzyk. Generalnie wydaje mi się, że produkty pokroju Vistuli czy Próchnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj muszę się z kolegą zgodzić, koszula Albione to najlepsza z moich dotychczasowych. Uszyta ze świetnego materiału, bardzo delikatnego i jednocześnie łatwego do prasowania. Za 150 zł był to jeden z moich najlepszych zakupów.

Również mam kilka i polecam. Mam też parę innych rzeczy od nich i jest bardzo zadowolony. Z kroju, a przede wszystkim z materiałów użytych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z grubością materiału w tej koszuli Albione? Załóżcie ją Panowie i przyjrzyjcie się. Czy przypadkiem nie prześwituje i nie widać przez nią gołego ciała (mówię o białej)?

Materiał jest cienki. Nie mam od nich gładkich białych koszul. Biała w drobną kratę daje rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z grubością materiału w tej koszuli Albione? Załóżcie ją Panowie i przyjrzyjcie się. Czy przypadkiem nie prześwituje i nie widać przez nią gołego ciała (mówię o białej)?

Materiał jest cienki. Nie mam od nich gładkich białych koszul. Biała w drobną kratę daje rady.

Miałem do czynienia z białą koszulą od nich. Lekka i nawet przyjemna, choć nie mam pewności, czy to wysokiej jakości bawełna i czy nie została czymś posmarowana (żeby się dobrze prasowała :)). Natomiast niestety widać przez nią gołe ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy biala koszula z podwojnym mankietem zapinanym na spinki, z wykladanym kolnierzykiem oraz z pojedyncza plisa zakrywajaca cienkie guziki z masy perlowej powinnismy nosic tylko do smokingu, czy mozemy rowniez do ciemnego wieczorowego/wizytowego garnituru?

Przedstawiłeś cechy tej koszuli. Teraz pytanie, która z nich powoduje jej "wyłączność smokingową"? Biała? Podwójny mankiet? Wykładany kołnierzyk? Plisa? Cienkie guziki z masy perłowej? Moim zdaniem te cechy powodują jej "dopuszczalność smokingową", a nie "wyłączność" :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewka zasłaniająca guziki nie liczy się jako plisa. :) "Smokingowość" koszuli jest powodowana przez plisy ozdobne, których jest zazwyczaj więcej niż jedna i nie zasłaniają one guzików. ;) Innymi słowy, nie ma przeciwwskazań, aby tę koszulę stosować do garnituru wizytowego.

Pozdrawiam, Dr

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.