-
Postów
1 656 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
66
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Midlife-Crisis
-
Wracając do tematu to z zaprezentowanymi przez kolegę AS Holborn mają te juniorki tyle wspólnego, że też buty.
-
http://allegro.pl/buty-zimowe-zomo-milicja-nowe-i6658478801.html#thumb/2 Nie skojarzyłem, że już w PRL-u milicja i zomo mieli double monk-strap.
-
Zakupy online: reklamacje, obsługa klienta
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na pafcio0 temat w Męska elegancja
Z powyższych rozważań wychodzi taka całkiem nowa konkluzja dla wszystkich kolegów na forum, że może jednak lepiej nie kupować obuwia w sieciówkach. Jednak wiedza to jest moc. Albo masz wiedzę w zakresie paragrafów, albo wiesz, że masz takich zakupów unikać.- 295 odpowiedzi
-
- uszkodzenia
- wady
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Shoepassion przejmuje historyczną markę Heinrich Dinkelacker. Informacja z niemieckich mediów ale najbardziej konkretnie na tej stronie: http://shoepassion-production.s3.amazonaws.com/downloads/press/Shoepassion_Dinkelacker_Eng.pdf -
Wiejskie klimaty: Spodnie Carl Jäger z kieszonką na nóż (u mnie bez noża) to najcieplejsze jakie kiedykolwiek miałem.
-
Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na saphir.pl temat w Męska elegancja
http://www.sueddeutsche.de/panorama/post-aus-dem-schloss-weihnachtsgruesse-von-den-koenigs-1.3307843-6 -
A już sobie obiecałem, że będę tylko pozytywnie pisał i wiem, że to niesprawiedliwe tak się skarżyć, ale Eau de Bytom - zapach tkwi jeszcze w pamięci.
-
-
-
To już wczoraj, ale zdjęcie jeszcze ciepłe. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów od autora Gentleman'a.
-
Tak mówiła pani Oliwia, ale zapewne w Berlinie o tym nic. A może dla tego jej już nie ma?
-
Ten banknot to chyba z materiału o nieco grubszej gramaturze.
-
Z mediów - co powiedziano w tematach nas interesujących
Midlife-Crisis odpowiedział(a) na damiance temat w Męska elegancja
Pewno przysłowie mówi, że u boku męszczyzny który osiąga sukces, stoi zawsze mocna kobieta. To widać na powyższym zdjęciu. Mógłbym się założyć, że to ona go ubiera. -
Uwielbiam te podwyższone czubki rodem z Budapesztu.
-
a mógłby kolega podać co to za buty? Po prostu jestem ciekawy. Wyglądają mi na coś estetycznie trochę poza Yanko & co . Raczej w tradycji austro-węgierskiej. Naturalnie mogę się mylić.
-
Ładne. Wypolerowałeś skórę zamszową na licową?
-
... ale chłodniej.
-
Taka obniżka ceny krawata. Widocznie się nie sprzedawał. https://www.hextie.com/collections/ties/products/hex-tie-faraon-titanium-18k-plated-gold
-
Powiedzmy, że to takie moje subiektywne wrażenie, co przez "dla mnie" zaznaczyłem. Na przyszłość postaram się być bardziej obiektywnym. Nie wiem jednak, czy potrafię.
-
I pomyśleć, że tyle zamieszania z powodu przyszłorocznego Black Friday (sądząc po tytule wątku)
-
W przeciwieństwie do ostatniego garnituru wyszczupla ta marynarka (albo koniak?)
-
-
Zestaw kolegi @Dziaku dla mnie wyjątkowo dobrze współgra z jego typem urody. Młody człowiek wnosi tym do toalety biurowej (uczelnianej?) dużo słońca. Że klapy marynarki nie tak to małe piwo. Reszta wraz z świetnym dopasowaniem wyważa to.
-
Interesującym jest też, że kurdybanek to roślina (bluszczyk) i po niemiecku Gundermann. Z pełną gębą jadła brzmi tak samo Kurdyban - Gundermann
-
@Whitesnake dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mieszkam w pobliżu wielkiego jeziora. Takiej wilgoci szczególnie w porannych godzinach w mieście oddalonym o 20 km już nie ma. @Czarek rozumiem, że MTO nie można zwrócić, gdyby nie pasowały. Byłoby wyjściem aby uniknąć ryzyka zamówienie normalnych szybko dostępnych butów na tym samym kopycie, które można odesłać (albo i nie... ), a po tej próbie dopiero MTO? Hm, a może jednak lepiej sklep w Polsce?
