Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Wracając do tematu to z zaprezentowanymi przez kolegę AS Holborn mają te juniorki tyle wspólnego, że też buty.
  2. Midlife-Crisis

    Humor

    http://allegro.pl/buty-zimowe-zomo-milicja-nowe-i6658478801.html#thumb/2 Nie skojarzyłem, że już w PRL-u milicja i zomo mieli double monk-strap.
  3. Z powyższych rozważań wychodzi taka całkiem nowa konkluzja dla wszystkich kolegów na forum, że może jednak lepiej nie kupować obuwia w sieciówkach. Jednak wiedza to jest moc. Albo masz wiedzę w zakresie paragrafów, albo wiesz, że masz takich zakupów unikać.
  4. Shoepassion przejmuje historyczną markę Heinrich Dinkelacker. Informacja z niemieckich mediów ale najbardziej konkretnie na tej stronie: http://shoepassion-production.s3.amazonaws.com/downloads/press/Shoepassion_Dinkelacker_Eng.pdf
  5. Wiejskie klimaty: Spodnie Carl Jäger z kieszonką na nóż (u mnie bez noża) to najcieplejsze jakie kiedykolwiek miałem.
  6. http://www.sueddeutsche.de/panorama/post-aus-dem-schloss-weihnachtsgruesse-von-den-koenigs-1.3307843-6
  7. A już sobie obiecałem, że będę tylko pozytywnie pisał i wiem, że to niesprawiedliwe tak się skarżyć, ale Eau de Bytom - zapach tkwi jeszcze w pamięci.
  8. Midlife-Crisis

    Humor

    Oj to już wiem skąd ci panowie mają te kostiumy. Zdjęcie z koncertu w Monachium live. ?
  9. H. Dinkelacker
  10. To już wczoraj, ale zdjęcie jeszcze ciepłe. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów od autora Gentleman'a.
  11. Tak mówiła pani Oliwia, ale zapewne w Berlinie o tym nic. A może dla tego jej już nie ma?
  12. Ten banknot to chyba z materiału o nieco grubszej gramaturze.
  13. Pewno przysłowie mówi, że u boku męszczyzny który osiąga sukces, stoi zawsze mocna kobieta. To widać na powyższym zdjęciu. Mógłbym się założyć, że to ona go ubiera.
  14. Uwielbiam te podwyższone czubki rodem z Budapesztu.
  15. a mógłby kolega podać co to za buty? Po prostu jestem ciekawy. Wyglądają mi na coś estetycznie trochę poza Yanko & co . Raczej w tradycji austro-węgierskiej. Naturalnie mogę się mylić.
  16. Ładne. Wypolerowałeś skórę zamszową na licową?
  17. ... ale chłodniej.
  18. Midlife-Crisis

    Humor

    Taka obniżka ceny krawata. Widocznie się nie sprzedawał. https://www.hextie.com/collections/ties/products/hex-tie-faraon-titanium-18k-plated-gold
  19. Powiedzmy, że to takie moje subiektywne wrażenie, co przez "dla mnie" zaznaczyłem. Na przyszłość postaram się być bardziej obiektywnym. Nie wiem jednak, czy potrafię.
  20. I pomyśleć, że tyle zamieszania z powodu przyszłorocznego Black Friday (sądząc po tytule wątku)
  21. W przeciwieństwie do ostatniego garnituru wyszczupla ta marynarka (albo koniak?)
  22. Brown Friday
  23. Zestaw kolegi @Dziaku dla mnie wyjątkowo dobrze współgra z jego typem urody. Młody człowiek wnosi tym do toalety biurowej (uczelnianej?) dużo słońca. Że klapy marynarki nie tak to małe piwo. Reszta wraz z świetnym dopasowaniem wyważa to.
  24. Interesującym jest też, że kurdybanek to roślina (bluszczyk) i po niemiecku Gundermann. Z pełną gębą jadła brzmi tak samo Kurdyban - Gundermann
  25. @Whitesnake dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mieszkam w pobliżu wielkiego jeziora. Takiej wilgoci szczególnie w porannych godzinach w mieście oddalonym o 20 km już nie ma. @Czarek rozumiem, że MTO nie można zwrócić, gdyby nie pasowały. Byłoby wyjściem aby uniknąć ryzyka zamówienie normalnych szybko dostępnych butów na tym samym kopycie, które można odesłać (albo i nie... ), a po tej próbie dopiero MTO? Hm, a może jednak lepiej sklep w Polsce?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.