Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Szanowni Panowie, dyskusje o wizerunku na inauguracjach wielkich imprez sportowych nie są niczym nowym i odbywały się już chyba od czasu, kiedy telewizja wkroczyła na stałe do salonów. Co innego, że odbywały się w małym kręgu przy telewizorze a nie na forach. Mają więc zapewne jakieś podstawy, jeśli życia społecznego nie zredukujemy do najistotniejszych elementów. Jest to na pewno jakimś elementem naszej kultury aczkolwiek na marginesie. Moje zdanie: Sportowcy i aktywiści występują w roli reprezentacyjnej, więc jak najbardziej coś z zakresu zestawów klubowych przy użyciu elementów barw kraju jest na miejscu. Oni maszerują, żeby się pokazać. Nie na miejscu jest strój jak na grilla u sąsiadów ani jak na premierę opery. Dressy też nie spełniają żadnych funkcji, bo do zawodów i tak trzeba się przebrać. Nie ma to nic wspólnego z polityką. Chodzi tylko i wyłącznie o wizerunek sportowców reprezentujących kraj na otwarciu imprezy. Co do oceny poszczególnych kreacji to zgadzam się z większością wywodów z ostatniego wpisu szarmata.
  2. Można się ćwiczyć w temacie jak Szarmant, albo poczytać dogłębnej analizy: http://www.szarmant.pl/otwarcie-igrzysk-rio
  3. A więc to jednak element klasycznej elegancji. Kolejny przykład, który utwierdza mnie w pozycji "wiem, że nic nie wiem"
  4. Poranek w hotelu pośród samych "sportowców": Koszula OBCD -Gant Kamizelka - Lodenfrey Spodnie - Boggi Buty - SP
  5. tomis69, jeżeli Twój post nie jest ukrytą reklamą pewnego produktu, to radzę Ci z wielu przyczyn zajrzeć na bloga pewnego faceta, który o siebie dba http://www.facetemjestem.pl W kwestii poruszonego przez Ciebie tematu jest też wpis http://www.facetemjestem.pl/jak-pogodzic-sie-z-lysieniem/ Jeżeli Twój post jest reklamą, to zignoruj.
  6. Tylko to się może tak skończyć: https://www.youtube.com/watch?v=O36PMLjg8kA
  7. @kurtka, przeglądając stylizacje (pardon ubrania) na ostatniej stronie CMDNS (579) https://forum.butwbutonierce.pl/topic/4-co-mam-dziś-na-sobie/?page=579 to masz rację, ale nie bierz tego tak emocjonalnie. Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Dla Zająca Poziomki to akurat zestaw na luzie. Inni dają tutaj kreacje nieco odbiegające od klasycznej elegancji bo na to jest chyba sala klubowa. Te i te oglądam chętnie. Przejścia są po prostu płynne.
  8. Midlife-Crisis

    Humor

    Wynik poprawki krawieckiej serwisu firmowego Suitsupply. Mam wrażenie, że personel SuSu w celu uzyskania wyższej wydajności pracy dokonuje poprawek obsługując jednocześnie callcenter. Multitasking ma jednak swoje granice. Klienci potrafią wyprowadzić czasami takiego pracownika z równowagi.
  9. Midlife-Crisis

    Humor

    Wiem od czego to.
  10. Midlife-Crisis

    Humor

    Dla wszelkich poszetek stanowcze nie!
  11. @Hush, na stronie 562 w CMDNS (próba linku produkuje niestety bzdury) można znaleźć najważniejsze elementy Twojej ostatniej stylizacji. Krawat sprawdza się tam w przeciwieństwie do powyższej całkiem OK. Ta bytomska koszula jest tam też, ale akurat nie na Tobie tylko na mnie. Jest powierzchownie ładna, ale bardzo trudna jako element kompletów. Materiał niestety nie przylega dobrze do ciała, tylko się tak faluje, bo jest jakiś sztywny. Kupiłem ją za pełną cenę, bo była jedyną rzeczą w salonie w moim rozmiarze. Nigdy tego więcej nie zrobię.
  12. Nie miało to wyjść jako zarzut. Po prostu wolne myśli.
  13. W porównaniu do Zimermana to ja też brzdąkam. Trudno o porównania pianistów na najwyższym szczeblu. Tutaj w nagraniu telewizyjnym z lat 90-tych gra po prostu wszystko a muzyka Schuberta jest na pierwszam planie. (Youtube nie oddaje jakości). Zimerman może być kontrowersyjny. Ma stosunkowo mało nagrań, bo nie jest spontaniczny i na zewnątrz wychodzą jedynie udane projekty. Marta jest wręcz przeciwieństwem. Nie brakuje jej perfekcji tak, jak nie brakuje temperamentu Krystianowi. Poziom pozostaje ten sam z przesunięciem środka ciężkości.
  14. Po tych fajnych kawałkach coś w ramach forumowej elegancji. Genialna muzyka. Nagranie wizualnie i akustycznie bardzo udane, genialny i elegancki pianista rodem z Zabrza.
  15. Midlife-Crisis

    Yanko vs Crownhill

    Te Crownhille są na podeszwie JR. Sam Hanns Rendenbach nie zaleca zelować, gdyż jest święcie przekonany, że jego skóra jest bardzo wytrzymała. Nota bene ciekaw jestem skąd się wziął na stronie Crownhill John Rendenbach, bo firma to Joh. Rendenbach jr. GmbH & Co. KG.
  16. Dzisiaj próba "odformalnienia" formalnego garnituru: Garnitur od SS (York), Koszula od Felix W., Krawat od Poszetki, Poszetka z Japonii, Buty od SP
  17. @Blondas, dzięki za świetne zdjęcia. Oddają efekt wizualny garniturów o wiele lepiej, niż te na modelach z SS.
  18. Czyli jednak torbówki. A ja do dziś nie posądzałem polskiego szkolnictwa wyższego o skorumpowanie. Garnitur bardzo ładny na zdjęciu. Warto o zbliżenie na okolicę kołnierzyka.
  19. @JDC Rozumiem, że jak idziemy do Lazara, to można trochę poszaleć. W sierpniu będę w okolicach Rybnika, to pewnie nie powstrzymam się z wizytą. Po głowie chodzą mi różne pomysły na spodnie. Problem mam tylko z wyobraźnią. Jak widzę próbnik, to za ciężko u mnie z wizualizacją efektu końcowego. W salonie wybrałem na garnitur wełnę jak delikatny papier z myślą o utopijnym garniturze całorocznym.
  20. Ze zdjęcia wynika, że strasznie niebezpiecznie w Gdańsku teraz (mam na myśli te w różnych miejscach porozstawiane bezpańskie torby).
  21. Właśnie miałem nadzieję, że ktoś to rozpozna i zaspokoi moją ciekawość, bo czytelna nie jest.
  22. Ten projekt pokazuje, że w programie MTM Lazara możemy wpływać na kształtowanie wielu detali. Ale też odpowiedzialność za końcowy kształt ponosimy w dużej części sami. Można się z czasem uczyć. Bardzo ładne spodnie. Przypuszczam, że następne będą w górnej partii trochę mniej "efektowne".
  23. Nie często politycy prezentują metkę tak jak tutaj:
  24. Midlife-Crisis

    Humor

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.