Skocz do zawartości

Midlife-Crisis

Użytkownik
  • Postów

    1 656
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    66

Treść opublikowana przez Midlife-Crisis

  1. Szanowny Panie Doktorze @Velahrn, to ciekawy i prawie oczywisty podział na medycynę i nie-medycynę. Medycynę, która jako nauka zawiera to co poparte naukowymi metodami i odrzuca wszystko, czego nie zawiera. Jednak pojęcie tradycyjnej medycyny chińskiej, które mniemam skupia się na odmiennych metodach jest jednak w obiegu, inaczej nie byłoby czegoś takiego jak Chinese Medicine Hospital For Chronic And Difficult Diseases, albo University Hospital at Beijing University of Chinese Medicine.
  2. Poza zestawem świetnie kolorystycznie dobrane tło i kostka.
  3. Pablo, warto przeczytać artykuł, do którego @R50 odniósł się parę stron temu w tym wątku. Niby to proste i oczywiste, ale jednak olśniwające. Moim skromnym zdaniem garnitur biurowy (albo na uroczstą okazję jak tutaj z białą koszulą), a rysie to country a raczej forest. Poszetka do szafy.
  4. Wywiad z Bernhardem Roetzelem na blogu Gentleman's Gazette, w tym parę słów o jego nowej książce (ilustrowanym albumie?) "Bespoke Menswear, Tailoring for Gentleman" https://www.gentlemansgazette.com/gentleman-bernhard-roetzel-interview/ Oprócz tego warte wzmianki: od maja 2016 Roetzel wznowił działalność na swoim blogu. Tak trochę poza typowymi drogami forum i po niemiecku, ale na pewno bez ukrytej reklamy sieciówek i poliestru. http://bernhardroetzelblog.blogspot.de
  5. Tak dzisiaj było. Brustaszy dałem wolne.
  6. @musa19, Ja też nie. To nie na na serio. Miał być cudzysłów, albo jakiś emotik.
  7. Jest co komentować, bo jakby pan grono wystawił to na CMDNS, to by dostał łagodny komentarz, że nie tak. A że bloguje (bloger=autorytet), to ma.
  8. Nie chodzi mit chyba o asortyment tej marki, a raczej nasunęło mi się skojarzenie z szokującą formą reklamy lat 90-tych.
  9. Wątek jest zatytułowany "Współpraca marek odzieżowych z blogerami" a nie odwrotnie. Jestem pełen podziwu dla Pana Adamskiego za jego dystans do samego siebie, ale pozwolę sobie na żart: Jestem ciekaw, która marka odzieżowa współpracuje z blogerem na drugim zdjęciu. (Benetton?) Edit: skorygowałem nazwisko,
  10. Pan młody miał zapewne coś floralnego na klapie, więc mogło być ok.
  11. Aleś mi dołożył tym plusem za moją wylewność. Aż się zaczerwieniłem.
  12. Uwielbiam marynarki Hackett, są świetnie wykonane i wyglądają jak na RTW ponadprzeciętnie. Na stronie na modelach są przykrótkie, ale większość jest do wyboru w trzech różnych długościach. Niestety mają swoją cenę i okazje wyprzedaży nie są częste. W jednym z domów handlowych w Monachium w czasie outletu zostają dosłownie ewakuowane.
  13. Zgadza się, ale dokładne rozliczenie będzie na sądzie ostatecznym. Dzięki pewnemu blogowi i forum jednak przestałem zostawiać pieniądze w salonach Bytomia przy okazji każdej wizyty w Polsce. Szczególnie w moim wypadku blogi zachęciły mnie do czytania w języku polskim po latach absencji, a forum dodatkowo do pisania.
  14. @blekit ładny zestaw ... mała wpatka.
  15. Oh... bardzo chętnie czytam ponownie o tym, że granatowy garnitur z nakładanymi kieszeniami w marynarce jest najbardziej uniwersalny, a potem widzę taki na pracowniku banku, który ma go jeszcze ze ślubu. Co innego, że kreatywność tych twórców nie może się w nieskończoność pomnażać i kiedyś poziom musi spaść, bo oczekiwania subskrybentów wykreowali sami. Temat męskiej elegancji jest materią ograniczoną, jeżeli pozostanie się na traktowaniu powierzchownym. Zagłębienie się w jego specjalistyczne aspekty powoduje automatycznie zawężenie kręgu zainteresowanych czyli zmniejszenie ilości odbiorców. Zapomniałem dodać, że wielu blogerom jestem wdzięczny za ich pracę, za którą nie muszę zapłacić ani centa. To moje zadanie, aby odróżnić to co warto czytać od tego co nie warto.
  16. Dzisiaj do pracy czyli ubranie robocze. Marynarka to moja ulubiona Hackett z flaneli VBC, a krawat to najnowszy przybytek od poszetki.com.
  17. Bo świat już taki jest, że najwięcej jest rzeczy, wyrobów, obrazów, czy blogów marnych, nieco mniej zwyczajnych, jeszcze mniej dobrych, a całkiem mało wybitnych. To taka piramida, na której szczycie stoją wytwory mistrzów pędzla, klawiatury, pióra, czy igły, którzy się denerwują, że nie jest odwrotnie.
  18. Garnitur obiecujący. Chętnie poczytam, ale zdjęcia takie, jakby obiektyw zaczął już pić przed weselem.
  19. @Zajac Poziomka Dziękuję. Właśnie przerabiałem po ostatnim wpisie. Edit Rozumiem, że w roku 1929 nie były jeszcze stylizowane na używane buty z CCC
  20. Wracając do tematu poliestru, to na poruszanym blogu zadziwiająca jest zmienność zdania na temat rozsądnej zawartości tego materiału jako domieszki przy niskim budżecie. Na studniówkę 2015 wynosi ona 30%, w poszerzonej wersji tego wpisu rok później już tylko 20%.
  21. Napisał byś o tym coś więcej?
  22. To Church's chyba z linii Shanghai (nowe!), a cena tutaj: http://www.mybestbrands.de/marken/church-s/schuhe/herren/23439586.html Wyglądają jak po 10-dniowej wycieczce parafialnej po Chinach z noclegami w autokarze.
  23. Pod długim spacerze buty zasłużyły na przerwę w ogródku piwnym. Handmachery na gwoździach.
  24. Całkiem ładny boiler suit, ale te dodatki...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.